Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Miszta na testach w Sosnowcu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

17-letni bramkarz Legii, Cezary Miszta rozpoczął testy w I-ligowym Zagłębiu Sosnowiec. Zawodnik dołączył w czwartek do przebywającego na obozie w Wodzisławiu Śląskim, Zagłębia, a dzisiaj zagrał 45 minut w sparingu z MFK Frýdek-Místek. Młody bramkarz Legii przebywał z pierwszym zespołem z Łazienkowskiej na obozie w Warce, a wcześniej pojechał na obóz z "jedynką" pod wodzą Sa Pinto. Teraz ma szansę roczne wypożyczenie do Zagłębia, które ma w planach awans do ekstraklasy w najbliższym sezonie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
LGZ - 08.07.2019 / 22:08, *.orange.pl

MIszta byl wychwalany a teraz wypozyczany ale jednak powinien wrocic w miejsce Cierzniaka a Cierzniak ... !!!

odpowiedz
News⚽️Legia - 06.07.2019 / 20:48, *.155.185

Zła!decyzja!zarzâdu!Natychmiast!zamiana!Cierzniaka dać a młody niech wraca!

odpowiedz
B72 - 06.07.2019 / 19:55, *.virginm.net

Bardzo dobry ruch, jesli Radek Majecki zostaje jeszcze rok to szkoda zeby Miszta kisil sie na lawie lub "rozwijal " rywalizujac z tuzami 3 ligi. Cierzniak nie strzela fochow, jest czescia druzyny, z Legia wiaze chyba swoja przyszlosc po zakonczeniu kariery. Jest gotowy wskoczyc do bramki, Miszta bedzie gral w druzynie, ktorej celem jest awans i po transferze Majeckiego bedziemy mieli mlodziezowca gotowego do gry. Moim zdaniem klub powinien wypozyczac do ZS tych, ktorzy jeszcze nie maja szans na gre w L lub takich z, ktorymi klub nie wiaze przyszlosci ( za odpowiednia ilosc meczy i wklad w rozwiniecie mlodego dac ZS np 2.5% od transferu i 0.5 % dla trenera, z tych niechcianych niech to bedzie 15 %) wspomagamy klub bliski sercu kazdego Legionisty. Moze po ukpnczeniu akademii na tym poziomie tez podjac wspolprace.

odpowiedz
zaba285 - 07.07.2019 / 01:51, *.lukman.pl

@B72 : w sumie coś w tym jest, może w Sosnowcu będzie miał więcej szans na grę

odpowiedz
Bomba - 06.07.2019 / 19:26, *.chello.pl

Miszta, to handluje autami na tvn turbo.

odpowiedz
zaba285 - 06.07.2019 / 16:59, *.lukman.pl

jak dla mnie to błąd. naprawdę on jest słabszy od Cierzniaka? w sumie trzech młodych bramkarzy to może i za dużo, ale czego ma Cierzniak uczyć pozostałych, bo chyba nie wychodzenia do dośrodkowań...

odpowiedz
Lekarz - 07.07.2019 / 07:36, *.tpnet.pl

@zaba285: chyba Ci się pomyliło z przywiązanym do linii Malarzem?

odpowiedz
zaba285 - 07.07.2019 / 17:15, *.lukman.pl

@Lekarz: a Cierzniak nie jest przywiązany do linii? Pamiętam mecz z Górnikiem, Piastem i pamiętam też że były jeszcze inne gdzie traciliśmy bramki po dośrodkowaniach do których mógł wyjść, albo mieliśmy fart że napastnik przeciwnika partolił w 100% sytuacjach
Malarz może też nie wychodził do dośrodkowań, ale na pewno był lepszy od Cierzniaka, może z wyjątkiem momentu gdy go odsunięto od drużyny, bo wtedy spadła mu ostro forma

odpowiedz