Jose Kante - fot. Mishka / Legionisci.com

Występ Kante w reprezentacji Gwinei

Woytek, źródło: Legionisci.com

José Kanté wystąpił w reprezentacji Gwinei w przegranym 0-3 (0-1) meczu 1/8 finału rozgrywanego w Egipcie Pucharu Narodów Afryki z Algierią. 28-latek zszedł z boiska w 56. minucie, kiedy pojawił się na nim Bengali-Fodé Koita.

Gwinea odpadła z rozgrywek, co oznacza, że niebawem zawodnik dołączy do pierwszej drużyny Legii.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Miodulski musi odejść!! - 08.07.2019 / 13:57, *.plus.pl

Zaliczył szybką wędkę także do Legii Miodulskiego nadaje się jak znalazł.

odpowiedz
Swojak(L) - 08.07.2019 / 18:30, *.centertel.pl

@Miodulski musi odejść!! : A styropian zamiast mózgu masz.Legia nie ma Miodulskiego.Może to pszczelarz jakiś.

odpowiedz
oLaf - 08.07.2019 / 13:31, *.vectranet.pl

no nareszcie - miesiąc po wszystkich akurat na dzień/dwa przed meczem ''o wszystko'' w el. LE ; ))) dołączy nasza gwiazda! ; )

Dziwne to mają że teraz jest Copa America (czy jak to zwą) i Pucharu Narodów Afryki - myślałem że to powinno być w tych latach co Mistzostwa Europy - ale się nie znam - może oni to mają co roku czy co?

odpowiedz
Kle - 08.07.2019 / 17:49, *.centertel.pl

@oLaf: Nie wiem jak PNA, ale chyba tak jak Copa, czyli co dwa lata

odpowiedz
LGZ - 08.07.2019 / 08:20, *.orange.pl

Wracamy do LEGII na mecze LE ale widac ze gral chyba nie najlepiej skoro zostal zmieniony !!!

odpowiedz
olo - 08.07.2019 / 05:09, *.tpnet.pl

No i super, krótki urlop i na II rundę LE gotowy ( przejdziemy)

odpowiedz