21 kwietnia 2019 plac budowy Legia Training Center - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Budowa LTC: Dodatkowe 9 mln zł na ośrodek treningowy

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W kwietniu podczas symbolicznego wmurowania kamienia węgielnego pod budowę ośrodka treningowego Legii Warszawa poinformowano, że klub wystąpił do Ministerstwa Sportu i Turystyki o dodatkowe finansowanie budowy.

Jak poinformował Artur Adamowicz z Legii Warszawa, w ostatnich dniach klub otrzymał decyzję o zwiększeniu finansowania o dodatkowe 9,2 mln zł. Wcześniej państwo wsparło inwestycję Legii kwotą 11 mln zł.

Dodatkowe środki mają wystarczyć na zrealizowanie pełnej skali kompleksu, czyli małego stadionu, dodatkowego sztucznego boiska oraz infrastruktury półotwartej oraz kilku boisk ze sztuczną nawierzchnią do mniejszych gierek. Plan od początku zakładał te elementy, ale ze względu na koszty miało to być odroczone w czasie.

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy materiał filmowo-zdjęciowy z terenu budowy ośrodka.



fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com




Postęp prac


Tydzień po tygodniu.


fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
DD - 25.07.2019 / 14:15, *.centertel.pl

Wez ty lepiej nieudolny prezesiku najpierw ogarnij to co w klubie sie dzieje bo zaraz frekwencja spadnie do 5000 ludzi i bedziesz sie bronil przed spadkiem z taką fatalną wiedzą, wyborami na poziomie gimnazjum i całkowitym brakiem szczescia to jest rollecoaster do 1 ligi. Aż wstyd tak szargac taką historię.

odpowiedz
xaxa121 - 24.07.2019 / 09:10, *.tpnet.pl

@...: szkoda czasu na tlumaczenie dla trolla.

odpowiedz
Mati - 24.07.2019 / 08:57, *.t-mobile.pl

Szkoda że taki kawał od Warszawy

odpowiedz
Manio - 24.07.2019 / 00:52, *.chello.pl

@Arek:
Może sobie...

odpowiedz
Koszt - 23.07.2019 / 23:30, *.chello.pl

@B77: miało być 80 mln, więc teraz będzie 89. http://legia.com/aktualnosci/rusza-budowa-legia-training-center-61079

odpowiedz
Monty - 23.07.2019 / 23:28, *.centertel.pl

Komary z tego lasu sprawia ze beda szybciej biegac!!!!

odpowiedz
Arek - 23.07.2019 / 23:25, *.tpnet.pl

@...: jeśli myślisz, że cały ten ośrodek finansowany jest z publicznych pieniędzy, to gratuluję pomyślunku. Zresztą nawet podpisać się nie potrafisz typie, więc w sumie komu ja to piszę?

odpowiedz
Pab(L)o - 23.07.2019 / 20:54, *.219.138

@smutna prawda: chyba sam nie wierzysz w to co piszesz....

odpowiedz
B77 - 23.07.2019 / 20:34, *.a1.net

A jaki koszt całej budowy ?

odpowiedz
... - 23.07.2019 / 20:13, *.chello.pl

Czyli tak wydaje się publiczne pieniądze na coś co nie wiadomo czy będzie z tego jakikolwiek pożytek. Biorąc pod uwagę stan naszej piłki klubowej to ta inwestycja mija się z celem. I dla kogo to?. Dla wicemistrza, który męczy się z półamatorami z Gibraltaru, i który może odpaść z klubem z Finlandii?. Chcą ośrodek to niech sami wyłożą pieniądze i bawią się w Ligę Mistrzów czy ligę Europy, ale nie z publicznych pieniędzy.

odpowiedz
Darek - 23.07.2019 / 18:55, *.t-ipconnect.de

Bardzo dobra wiadomość.Czlowiek sie raduje widzac jak wszystko sie buduje.Mam nadzieje ze za kilka lat ta akademia da nam duzo powodów do zadowolenia.
Walczyc trenowac szanowna młodzieży.Jestescie nasza przyszłościa.Swiatelkiem w tunelu na lepsze jutro.

odpowiedz
Radek - 23.07.2019 / 18:41, *.136.18

Drogie te zasianie trawy i wymurowanie szatni

odpowiedz
asd - 23.07.2019 / 17:21, *.orange.pl

tak buduje się potęgę i co by nie mówić nasz prezes dąży do celu i to mu wychodzi .
W lidze jest jak jest ale zobaczycie jak tak dalej będzie się rozwijać L to będzie potęga w kraju i basta .

odpowiedz
Mlbets - 23.07.2019 / 17:17, *.centertel.pl

Nawet pod w 200% pozytywnym newsem polaczki cebulaczki muszą na coś biadolic...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 23.07.2019 / 14:07, *.chello.pl

@Jaq: Popłacze się ze szczęścia, gdy go sprzeda razem z klubem. No chyba, że przedtem wokół LTC powstanie osiedle o ładnej zabudowie, typowe dla nuworyszy z Książenic.

odpowiedz
oLaf - 23.07.2019 / 14:06, *.vectranet.pl

to najlepsza wiadomość w tym - bardzo nieudanym- roku!! super! za kilka lat będą z tego zawodnicy - obyśmy doczekali...

odpowiedz
smutna prawda - 23.07.2019 / 13:23, *.tpnet.pl

Jak tak dalej pójdzie, to Mioduski będzie miał najładniejszy ośrodek klubowy w pierwszej lidze...

odpowiedz
Kr - 23.07.2019 / 13:19, *.play-internet.pl

Na kiedy planowane otwarcie???

odpowiedz
Jaq - 23.07.2019 / 13:06, *.tpnet.pl

@Po(L)ubiony: Nie popłacz się.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 23.07.2019 / 12:56, *.chello.pl

To w sumie z budżetu poszło ponad 20 mln. Na prywatny biznes Mioduskiego.

odpowiedz