REKLAMA

Gutkowski 6. na ME i z kwalifikacją olimpijską!

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wczoraj w brytyjskim Bath odbyły się indywidualne zawody Mistrzostw Europy w pięcioboju nowoczesnym, w których startowało dwóch zawodników Legii. Łukasz Gutkowski spisał się doskonale, kończąc rywalizację na miejscu szóstym, co zapewniło mu bezpośrednią kwalifikację na przyszłoroczne Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Gutkowski najlepszy wynik (piąty) miał w jeździectwie, za który uzyskał 644 punkty. W biegu ze strzelaniem uzyskał ósmy rezultat (10:56.28 min.), co zapewniło mu miejsce miejsce w czołowej ósemce w końcowej klasyfikacji. Przed ostatnią, łączoną konkurencją, legionista tracił cztery sekundy do miejsca premiowanego kwalifikacją na IO.

Drugi z legionistów, Daniel Ławrynowicz rywalizację na ME zakończył na miejscu 32.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.