Daniel Ławrynowicz - fot. Krzysztof Kuruc
REKLAMA

Ławrynowicz 9. w Polish International Open

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Bardzo dobry występ zaliczył pięcioboista Legii, Daniel Ławrynowicza w międzynarodowych zawodach Polish International Open, które odbyły się w Drzonkowie. Legionista był 9., a gdyby lepiej spisał się w szermierce (11 wygranych i dopiero 35., przedostatnie miejsce), miałby miejsce na podium. Ławrynowicz uzyskał w finale trzeci wynik w jeździectwie (639 pkt.) oraz drugi w laser-run (11:01.60 min.). Oktawia Nowacka, która również miała powołanie na zawody, ostatecznie nie startowała.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.