Odsłonięcie legijnego ambulansu dla szpitala dziecięcego - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Dar kibiców

Odsłonięcie legijnego ambulansu dla szpitala dziecięcego

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę, 1 lutego o godzinie 19:16 odbyło się oficjalne odsłonięcie legijnego ambulansu dla szpitala dziecięcego SPZOZ przy ulicy Mikołaja Kopernika. Uroczystość zorganizowali przedstawiciele "Dobrych Ludzi", którzy od początku roku 2019 prowadzili zbiórkę pieniędzy na ten cel. Wśród zgromadzonych stawili się przedstawiciele legijnych grup i fanklubów, z których zdecydowana większość włączyła się do zbiórki funduszy.

Fani Legii zebrali ponad 80 tysięcy złotych na ambulans i zakończyli zbiórkę w drugiej połowie listopada zeszłego roku. Oficjalne przekazanie ambulansu przedstawicielom szpitala przy ul. Kopernika nastąpi w najbliższy poniedziałek o godzinie 10:00.



Odsłonięcie ambulansu miało miejsce przed SportsBarem Ł3. Najpierw miało miejsce przemówienie Dobrych Ludzi, a następnie najbardziej zaangażowane we wsparcie tej inicjatywy grupy i fankluby, odebrały pamiątkowe puchary. Później wszyscy zgromadzeni zebrali się wokół ambulansu, a po jego odsłonięciu, odpalono trochę rac i stroboskopów.

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Bodziach / Legionisci.com
fot. Bodziach / Legionisci.com

fot. Hagi / Legionisci.com fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com fot. Hagi / Legionisci.com

fot. Hagi / Legionisci.com fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com fot. Hagi / Legionisci.com

fot. Hagi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Normalny człowiek - 04.02.2020 / 14:48, *.net.pl

Brawo!

odpowiedz
News⚽️Legia and Friends Forever! - 03.02.2020 / 04:04, *.193.94

Brawo!Wszyscy!Brawo!

odpowiedz
hawryl74 - 02.02.2020 / 19:47, *.your-server.de

Legia vs Wisła Płock mecz towarzyski ?
Ktoś coś, bo nie ma nigdzie info.

odpowiedz
Kuba - 02.02.2020 / 17:08, *.t-mobile.pl

Za prawdę Dobrzy to Ludzie!
Co to za małe logówki z tyłu ambulansu? Grup kibicowskich, czy sekcji klubu? Tak pytam...

odpowiedz
Dobry (L)udź - 03.02.2020 / 11:35, *.chello.pl

@Kuba: Grupy które wpłaciły swoją cegiełkę do zakupu

odpowiedz
znc - 02.02.2020 / 14:24, *.supermedia.pl

gdzie napastnik??

odpowiedz
Arek - 02.02.2020 / 13:54, *.tpnet.pl

Elegancko! Znowu się udało.

odpowiedz
Ultras - 02.02.2020 / 12:13, *.centertel.pl

Hahaha a to taki ambulans?! :) pamietam jak w komentarzach ludzie krytykowali ze co to za ambulans za 80tys skoro poprzedni kosztowal 400tys, ze jakis uzywany,wybrakowany itd... a to poprostu taka mala wersja :)

odpowiedz
Grzesiek - 02.02.2020 / 12:12, *.centertel.pl

Ambulans juz jest, teraz jezzcze niech darek siegnie do kieszeni i kupi nam jakiegos nikolicia i bedzie git. No i jakichs koszykarzy moglby z portland sprowadzic

odpowiedz
K - 02.02.2020 / 11:44, *.69.13

Bravo!!!

odpowiedz
WETERAN - 02.02.2020 / 10:43, *.chello.pl

Brawo! Jesteście wielcy!

odpowiedz
(L) - 02.02.2020 / 10:15, *.plus.pl

Brawo

odpowiedz
Ding - 02.02.2020 / 09:16, *.chello.pl

Szkoda, że nikt nie poinformował o tym wydarzeniu :-(

odpowiedz
Mamut - 02.02.2020 / 16:56, *.t-mobile.pl

@Ding: w tvn na pewno tego nie powiedzą,

odpowiedz
Franco - 02.02.2020 / 23:27, *.35.47

@Mamut: nawet jakby powiedzieli.... To kto ogląda tvn?

odpowiedz
Wojtas - 02.02.2020 / 07:18, *.t-mobile.pl

S•Z•A•C•U•N•E•K!!

odpowiedz
Okaf - 02.02.2020 / 02:26, *.chello.pl

Jaki kolor jaka cena ?

odpowiedz
Tomek - 02.02.2020 / 02:20, *.chello.pl

Brawo Brawo

odpowiedz
Jacek R. - 02.02.2020 / 00:58, *.vectranet.pl

Brawo! Brawo! Brawo!

odpowiedz
Kris - 01.02.2020 / 23:34, *.chello.pl

Aż się wzruszyłem...

odpowiedz
Elquatro - 01.02.2020 / 21:22, *.chello.pl

Pasquto z 8 na plecach

odpowiedz