Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Szczególnie cieszy gol Sanogo

Mishka, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Każdy widział, jak rozpoczął się ten mecz. Równie dobrze jeszcze przed pierwszym gwizdkiem mógł być na tablicy wynik 0-1. To byłby dla nas mniejszy szok i problem. Widać było naszą reakcję na boisku. Ciągle tłumaczymy sobie, że musimy grać, robić swoje, bez względu na okoliczności i na to, jak się mecz układa. Chwała drużynie, że całe spotkanie grała dobrze. Wiadomo, że w końcówce tempo siadło, ale też nie było potrzeby, żeby grać z taką samą intensywnością. Mimo to udało się zdobyć piątą bramkę. Gratuluję drużynie. Szczególnie cieszy nas to, że Vamara Sanogo strzelił gola po długiej nieobecności spowodowanej kontuzją. Największa frajda w szatni była właśnie z tego powodu.

On miał wejść na boisko już w meczu z Wisłą, ale nie chciałem ryzykować, bo mieliśmy problemy w środku pola, dlatego też wszedł Wieteska.

Nie mamy prawa cieszyć się z niczego innego. Powiedziałem dziś w szatni, że niedzielny mecz musimy potraktować jak najważniejszy w życiu. Musimy jak najszybciej się zregenerować, wrócić do pełni sił, żeby zaprezentować się dobrze na trudnym terenie, z przeciwnikiem, który wyróżnia się dobrym przygotowaniem fizycznym. Nie możemy pozwolić sobie na myślenie, że jesteśmy blisko końca, bo do celu jeszcze daleko.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
bronek49 - 11.06.2020 / 17:39, *.chello.pl

super ze wygraliśmy i to wysoko ale nie mozna pozwalać na to że tracimy bramkie w pierwszej minucie po błedach całej druzyny bo z lepszym rywalem można już nie wygrać , a pamiętam takie mecze Legii kiedy przeciwnik oddawał jeden celny strzal zdobywając bramkie i Legia juz nie odrabiała wyniku

odpowiedz
KibicL - 11.06.2020 / 11:15, *.plus.pl

Martwi mnie to, że Karbownik uwierzył że jest już mistrzem świata. Jak widać nie pierwszy raz jest na razie takim jeźdźcem bez głowy trochę tak jak Vinicius w Realu. Messi jest tylko jeden i tylko on jeden na świecie może dryblować bo jemu na 5 dryblingów uda się 4, natomiast każdemu innemu piłkarzowi na tym globie na 5 dryblingów 4 się nie uda. I to właśnie prezentuje nasz Karbownik. Stanowczo za długo holuje piłkę, po minięciu jednego czy dwóch powinien albo strzelać albo podawać. No ale to jest problem właśnie tego w co uwierzył bo mędrcy piłkarscy mu to wmówili.

odpowiedz
maniek78 - 11.06.2020 / 12:51, *.112.200

@KibicL: Zgodzę się że za długo holuje.Trenerzy muszą o tym z nim porozmawiać.Ja sadze ze nie tylko on tak robi ale Legia ma taki sposób gry,taki styl budujemy akcje bardziej na prowadzeniu piłki niż na podaniach.To po prostu trzeba trenować przyjmij podaj i pokaż się.

odpowiedz
Gepetto - 11.06.2020 / 16:41, *.chello.pl

@KibicL: patrząc wczoraj pod koniec meczu rozglądał się i nie miał komu zagrać. Wydaje mi się momentami, że chciał by zagrać tak jak ma pierwszą myśl, nagle blokada, a jak spie... to reszta będzie zła i holowanko. Takie mam odczucie.

odpowiedz
Michał - 11.06.2020 / 09:57, *.plus.pl

Brawo Vuko i CAŁA LEGIA!!! Róbmy swoje i pelna koncentracja i jedziemy po mistrza!!!CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM!Dziękujemy za wczoraj i prosimy Was o jeszcze trochę walki i koncentracji i do boju LEGIO NASZA!Pozdrowienia dla wszystkich LEGIONISTÓW

odpowiedz
M. - 11.06.2020 / 09:20, *.telefonica.de

A tak nie dawno chcieliscie go wywalic. Bravo Vuko

odpowiedz
Arek - 11.06.2020 / 11:28, *.master.pl

@M.: wygrana ze spadkowiczem.. sukces!!!!

odpowiedz
Arek - 11.06.2020 / 13:35, *.tpnet.pl

@Arek: jakbyś nie wiedział, każda wygrana to sukces. Twój sukces to pisanie farmazonów na nie swojej stronie, więc ciesz się. Bo my robimy swoje.

odpowiedz
Eduardo - 11.06.2020 / 20:12, *.centertel.pl

@Arek: A wcześniej z Lechem który raczej spadkowiczem nie będzie

odpowiedz
Bródno - 11.06.2020 / 20:28, *.chello.pl

@Arek: żal ci dupsko ściska lamusie z k6 ?

odpowiedz
lw73 - 12.06.2020 / 01:01, *.t-mobile.pl

@Arek: To powiedz to Śląskowi (3mce) I jeszcze jedno: Kiedyś Legia ta takich "spadkowiczach" przegrywała Mistrza Polski

odpowiedz
maniek78 - 11.06.2020 / 08:58, *.112.200

Miażdżymy rywali duża intensywnością gry,szybkim doskokiem po stracie pressingiem.Dobra organizacja gry w obronie.To wielką zasługą Vuko.Moim zdaniem jeszcze trochę trochę pracy przy budowaniu akcji czasem zbyt długo hołdujemy piłkę zamiast szybko oddać i wyjść na pozycję.

odpowiedz
Greg - 11.06.2020 / 07:40, *.orange.pl

Widać, ze chłopaki profesjonalnie pracują. Bez względu na okoliczności robią swoją robotę. Tak właśnie można pokonać nawet pecha. Grają jakby nie mieli emocji w głowie tylko plan egzekucji rywali. Mam nadzieje, ze to jest forma na miarę ligi mistrzów. W Polsce nie bardzo są dla nich rywale. Brawo Sanogo. Fajnie ze się udało. Strzał piękny, strzelony bardzo dobremu bramkarzowi.

odpowiedz
Jimmy L - 11.06.2020 / 07:34, *.t-ipconnect.de

Gdyby tak grali

odpowiedz
Dexter - 11.06.2020 / 04:34, *.centertel.pl

Dobra pilka tej drużyny pod dowództwem Vuko zaczęła się od dwumeczu z Glasgow

odpowiedz
Miś - 11.06.2020 / 00:09, *.t-mobile.pl

Brawo Legia brawo Vuko chłopaki zapiepszają po boisku jak szaleni super jest zdrowa rywalizacja wreszcie jest jakość

odpowiedz
Profesor - 11.06.2020 / 02:29, *.t-mobile.pl

@Miś: Co robią na boisku? A ty chyba powinieneś jak najszybciej "zapiepszać" po słownik języka polskiego...

odpowiedz
Kibic - 11.06.2020 / 10:35, *.centertel.pl

@Profesor: A Ty nie musisz sie tak madralowac uczony gamoniu.

odpowiedz
PedroS-C - 11.06.2020 / 11:39, *.chello.pl

@Kibic: Jasne, nie zwracajmy nikomu uwagi na kaleczenie języka polskiego to wkrótce będziemy mieć samych Misiewiczów... Albo wielkich kibiców Legii, którzy tę właśnie odmianę nazwy piszą przez "jedno i"... Brawo Profesor :)

odpowiedz
Miodek ale dr ; P - 11.06.2020 / 20:37, *.vectranet.pl

@PedroS-C: słusznie, bęcwałów i tak jest za dużo w tym kraju, nawet jak jednego coś nauczymy to będzie dobrze.

odpowiedz
Omen - 11.06.2020 / 00:06, *.plus.pl

Skubany robi robote. Mimo braku dekoncentracji na początku caly mecz to istna dominacja, miło to widzieć. Ciężko przyznać ale takiej Legii odkąd pamiętam(mam 23 lata mecze regularnie oglądam jakoś od 2010 roku oglądam) nie widziałem. Naprawdę zacznie to wygląda. Mam nadzieję że Vuko dalej będzie mieć chłodna głowę i pomysł na grę. Jedna rzecz która martwi to brak koncentracji w pierwszych około 15 minutach.

odpowiedz
Lolo Ferrari - 11.06.2020 / 00:37, *.riz.pl

@Omen: a 7 bramek z Wisłą w zeszłej rundzie widziałeś? Chyba jednak kłamczuszku nie oglądasz wszystkich meczy bo nie pisałbyś kłamstewek!

odpowiedz
Bydle - 11.06.2020 / 10:03, *.t-mobile.pl

@Lolo Ferrari: czytaj ze zrozumieniem. Omen napisał ze takiej Legii nie widział a nie o ilości bramek. Ilość bramek nie świadczy o jakości drużyny i poziomie gry ale to chyba za trudne dla ciebie. Za to łatwo opluwać kogoś.

odpowiedz
Marcos - 11.06.2020 / 12:09, *.com.pl

@Lolo Ferrari:
Takiej Legii jak w tym sezonie. Chodzi o cały sezon a nie jeden mecz

odpowiedz
A. - 10.06.2020 / 23:38, *.chello.pl

Dziękuję.

odpowiedz
Wolfik - 10.06.2020 / 23:15, *.mm.pl

Trener Vuković pięknie to wszystko poukładał. Cieszy rywalizacja w zespole, cieszy debiut kolejnego młodego chłopaka. Super!!

odpowiedz
X - 11.06.2020 / 08:10, *.129.200

@Wolfik: teraz Trener a wczesniej wuefista w dresie ty paziu? Wypad na K6

odpowiedz
Wolfik - 11.06.2020 / 17:47, *.mm.pl

@X: Jeśli byłbyś stałym bywalcem tego forum to wiedziałbyś, że NIGDY nie napisałem czegoś takiego w stosunku do żadnego trenera który pracował w Legii. Tak, że sam spierd... bo nawet nie wiesz co i do kogo piszesz.

odpowiedz
L56 - 10.06.2020 / 23:08, *.t-mobile.pl

Brawo Trenerze. Tak "L" grała pięćdziesiąt lat temu (jak się jej chciało) w paru meczach w sezonie.Później przez lata wspominano drużynę Vejvody.
Teraz do historii wchodzi drużyna Vukovica.
Gratulacje.Zostań z nami.

odpowiedz