Warchoł w meczu z Pogonią - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy gol i debiut Warchoła w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Mecz z Pogonią był wyjątkowy dla Damiana Warchoła, który tego dnia obchodził urodziny, zadebiutował w pierwszej drużynie Legii i zdobył dla niej pierwszą bramkę w karierze.

25-latek w zimowym oknie transferowym został kupiony do rezerw z trzecioligowego Pelikana Łowicz, w barwach którego zdobył 17 bramek w 16 meczach. Już w swoim debiucie dla Legii II wpisał się na listę strzelców, pokonując bramkarza Broni Radom. Kilka dni temu Warchoł został zgłoszony przez sztab szkoleniowy do rozgrywek Ekstraklasy.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Markus Merk - 20.07.2020 / 19:48, *.play-internet.pl

Dobry mecz Mosóra i Warchoła, słabo Cielemięcki i Włodarczyk. Grudziński zbyt krótko grał by go ocenić.

odpowiedz
ZC - 20.07.2020 / 14:21, *.t-mobile.pl

Mosór.junor i Warchoł super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Junior Nędza bez szału.

odpowiedz
Jerry - 20.07.2020 / 13:36, *.netfala.pl

Powinien być przy ustalaniu składu trzecim, jeśli nawet nie drugim wyborem po Kante.

odpowiedz
Wietes - 20.07.2020 / 10:36, *.virginm.net

Przeciez bramke zdobyl Wieteska a nie Warchol....czy ja inny mecz ogladalem?

odpowiedz
Jerry - 20.07.2020 / 13:34, *.netfala.pl

@Wietes: Wygląda na to, że tak.

odpowiedz
Markus Merk - 20.07.2020 / 19:46, *.play-internet.pl

@Wietes: Okulista ci potrzebny, bramkę zdobył Warchoł.

odpowiedz
grzesiek - 20.07.2020 / 10:35, *.centertel.pl

Ale mimo wszystko i tak kante rzadzi. Vuko mu poukladal w glowie i mimo ze nie jest wybitnie skuteczny to Kante jest mega przydatny druzynie. No i ta sportowa złość....kurde dawno tego nie widzialem u pilkarza Legii. Mysle ze Legia spacerkiem wejdzie do LE o ile nie trafi mocarnego klubu w owtatniej rundzie

odpowiedz
Grzesiek - 20.07.2020 / 09:40, *.centertel.pl

Niby ma 25 lat ale jesli okazalby sie bramkostrzelny to niech gra a nie jakis wlodarczyk

odpowiedz
K - 20.07.2020 / 09:07, *.centertel.pl

Bravo!!!

odpowiedz
News⚽️Legia⚽️King - 20.07.2020 / 01:06, *.amazonaws.com

Brawo!✨⚽️✨Zdrowia!Szczèścia!Pomyślności!Radości!

odpowiedz
Tager11 - 19.07.2020 / 23:02, *.plus.pl

Bardzo dobry występ,bramka plus obroniony strzał przez Steplicę i walka.Tego było potrzeba ,widać potencjał.I w tak krótkim czasie.

odpowiedz
Gosc - 19.07.2020 / 23:01, *.chello.pl

Czy z racji tego ze grał oficjalny mecz dostanie medal za zdobycie mistrzostwa polski?

odpowiedz
[L] - 20.07.2020 / 10:11, *.elartnet.pl

@Gosc: Regulamin stanowi, że wystarczy jeden występ

odpowiedz
Oby - 19.07.2020 / 22:57, *.t-mobile.pl

Myśle że z goscia będą ludzie,swoje lata ma i może dać dużo drużynie

odpowiedz
PLK - 22.07.2020 / 06:27, *.cyfrowypolsat.pl

@Oby: jakie kurde lata?!!! On ma dopiero ich 25!!!
To młody chłopak!!!

odpowiedz
McA - 19.07.2020 / 22:47, *.as9105.com

Brawo i liczymy na więcej.

odpowiedz
Arek - 19.07.2020 / 22:37, *.tpnet.pl

Fajny prezent. Sto (l)at!

odpowiedz