fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Mecz o Superpuchar jednak bez fanów Cracovii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zaplanowane na piątek spotkanie o Superpuchar Polski pomiędzy Legią Warszawa i Cracovią rozegrane zostanie bez udziału kibiców gości. Fani Cracovii zapisy na wyjazd do Warszawy zakończyli na początku tygodnia i w trasę ruszyć mieli autokarami. Legia nie robiła żadnych problemów z przekazaniem biletów dla przyjezdnych. W czwartek jednak, decyzją prezydenta miasta stołecznego Warszawy, wspartą przez sanepid, okazało się, że mecz odbędzie się bez udziału kibiców gości.

W pierwotnym terminie, 9 sierpnia, mecz od początku miał być rozgrywany bez kibiców gości - wówczas w całym kraju nie było przyzwolenia na przyjmowanie na stadionach fanów drużyn przyjezdnych.

Mecz Legia - Cracovia rozpocznie się o godzinie 20:15. Liczba widzów na trybunach będzie ograniczona do 50% pojemności stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Czwarty Pasek Na Dresie - 09.10.2020 / 07:42, *.vectranet.pl

apka delegata w trakcie meczu pokaże że pod stadionem przechodził ktoś kto miau kontakt z kowidianem i natychmiast przerwą mecz, z śmigłowca odkażą wszystkich alkoholem 98%, potem rozwiozą na kwarantanny po całej Polsce...

Godząc się na takie głupoty pozwalamy im na więcej. PAMIĘTAJCIE!

odpowiedz
Cult⚽️King ⚽️Warsaw - 08.10.2020 / 23:52, *.50.94

15tyś musi!być!I!Ogień!super!puchar!do kolecji!5!piłkarze!muszâ!super!wygrać!

odpowiedz
TOMEK - 09.10.2020 / 08:42, *.chello.pl

@Cult⚽️King ⚽️Warsaw: Chłopie ochłoń - to nic nie warty Puchar

odpowiedz
Marcel - 08.10.2020 / 23:48, *.t-mobile.pl

Obawiam się, że wojewoda mazowiecki podejmie jutro decyzję, że mecz zostanie rozegrany także bez piłkarzy :D

odpowiedz
PZPN - 08.10.2020 / 22:51, *.tpnet.pl

I tak Cracovia wygra SUPERPUCHAR tego życzy im 99% Polaków.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 09.10.2020 / 00:09, *.play-internet.pl

@PZPN: głupi jesteś i nied...informowany

odpowiedz
Le Ja - 08.10.2020 / 22:17, *.orange.pl

Mimo, że z Cracovią nam nie po drodze, to jednak: Piłka Nożna Dla Kibiców!!!

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 08.10.2020 / 21:58, *.vectranet.pl

Olać ten mecz.

odpowiedz
LEGIA - 08.10.2020 / 21:52, *.plus.pl

Jak zwykle! Gamonie jeb... ! Piłka nożna dla kibiców !

odpowiedz
Yeti - 08.10.2020 / 21:32, *.vectranet.pl

Jeszcze zobaczymy czy w ogóle ten mecz się odbędzie...

odpowiedz