fot. Legiasoccerschools.pl
REKLAMA

Umeb(L)owanie: Legijne łóżko

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Już przed trzema laty Legia przygotowała pierwszą ofertę mebli dla dzieci i młodzieży, sygnowaną herbem naszego klubu. Wówczas wraz z firmą Meblik zamawiać można było legijne szafy (967-2431 zł), regały (642-1374 zł), biurka, łóżka (od 772 do 1862 zł za łóżko piętrowe), czy komody. Legijna kolekcja meblowa z Meblika jest cały czas dostępna tutaj.

Teraz Legia podpisała umowę z firmą Wood Night na produkcję łóżek dla dzieci "Bramka Legii". Łóżko o wymiarach 102x222 cm oraz 165 cm wysokości, zrobione jest z drewna i posiada dwie szuflady na kółkach oraz siatkę z liny jutowej. Na konstrukcji znajduje się eLka w kółeczku. Cena za łóżko, do samodzielnego montażu, bez materaca (90x200cm), wynosi 2999 złotych. W cenę wliczony jest transport na terenie Polski. Czas realizacji zamówienia wynosi ok. 35 dni roboczych. Zamówienia dokonać można jedynie przez Panel LSS.

Jeśli chodzi o umeblowanie mieszkania, oprócz wspomnianych wcześniej produkcji Meblika, w 2014 roku w ofercie Legii pojawiły się dwa wzory legijnych drzwi. We współpracy z firmą DRIMS, można było zamawiać drzwi w różnych wymiarach, a ich cena, wraz z ościeżnicami, zawiasami, klamką i zamkiem magnetycznym, wynosiła ok. 2230 zł.




przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
erty654 - 03.11.2020 / 07:49, *.com.pl

"Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni, to jest Legii święty znak..........." A nie sorka dla włodarzy nie taki święty..............

odpowiedz
LONDYN - 02.11.2020 / 21:55, *.exponential-e.net

barwy ksp i biala elka co za porazka

odpowiedz
max - 02.11.2020 / 17:47, *.warszawa.pl

Hahahaha,

łóżko w barwach Polonii częściowo, Janusze biznesu z łazienkowskiej....

odpowiedz
n - 02.11.2020 / 13:42, *.172.71

Trochę kiepsko, że bramka jest w barwach czarno-biało-czerwonych... Rzekłbym , że tylko debil kupi taki mebel w barwach innego klubu.
Wg mnie nie sprzeda się ani jeden egzemplarz.
Pomysł fajny, ale wykonanie (te nielegijne barwy + brak herbu) wraz z ceną mocno wygórowaną nie zachęca.

odpowiedz
MARKUS - 02.11.2020 / 12:40, *.t-mobile.pl

wszystkie przegrane mecze śnią śie APROPO PANA prezesa chyba zmienia zainteresowania tylko z dobrym skutkiem bo z piłką to na bakier oby wyniki przyszły bo w legii same niepowodzenia I ŻYCZĘ powodzenia z nową fucha może wyniki tam będą

odpowiedz
Arnie - 02.11.2020 / 12:56, *.centertel.pl

@MARKUS : tak samo ty chyba masz na bakier kibicu"legii"!

odpowiedz
Chlap - 01.11.2020 / 21:55, *.chello.pl

I lipa panie :)

odpowiedz
Lubie hot dogi z Ikei - 01.11.2020 / 21:19, *.jmdi.pl

Pomysł nawet spoko, nie mówię że nie. Ale cena w stosunku do tego co widać..no proszę...Ja rozumiem że meble/podłoga z drewna są droższe niż panele, kompozyt czy inne tworzywa, spoko. Ale pomijając już fakt że to faktycznie wygląda od góry jak barwy KSP (ale to akurat tylko farba), to to jest skręcone kilka desek, szyna na szufladkę i kilka związanych sznurków. I nawet nie wygląda to szczególnie stabilnie. Myślę że koszt produkcji plus marża to max 1 500 zł. Może ktoś zna się lepiej to niech mi wytłumaczy skąd taka cena.
Aha, no i bez materaca - a to kolejne kilka stówek.

zdrówko!

odpowiedz
bum - 02.11.2020 / 08:10, *.virginm.net

@Lubie hot dogi z Ikei: cena od mioduskiego... czego nie rozumiesz hehehe ;)

odpowiedz
oLaf - 01.11.2020 / 20:22, *.vectranet.pl

łóżko bardzo fajne... tylko 3 razy za drogie. Ja rozumiem że Miodek dodaje swoje 50% ale od większych kwot mógłby nie przesadzać i 20% marży by wystarczyło... to się ociera o lichwę.

odpowiedz
Sprężyna - 01.11.2020 / 18:29, *.chello.pl

Remy testował ostatnio ten mebelek i wydał pozytywna oponie zresztą blondyna tez była jak najbardziej za :)) Czyli spokojnie możecie kupować dla pierwszego chętnego materac po testowy (jeszcze ciepły) gratis !

odpowiedz
:) - 01.11.2020 / 18:07, *.chello.pl

Podobno w tym łóżku śnią się wszystkie przegrane mecze

odpowiedz
Obiektywny - 02.11.2020 / 17:08, *.icpnet.pl

@:) : bardzo bardzo dobre????

odpowiedz
X - 01.11.2020 / 18:03, *.virginm.net

Na pierwszy rzut oka wyglada jak lozko w barwach ksp, powinni na gorze zrobic czerwony zamiast czaarnego a nizej bialy i zielony,a czarnego w ogole nie wplatac, i herb a nie sama L w koleczku

odpowiedz
Legia⚽️King - 01.11.2020 / 17:27, *.amazonaws.com

Brawo!wszyscy za start,to dopiero poczátek kultowych serii,Brawo!

odpowiedz
Sputnik 44 - 01.11.2020 / 22:33, *.vectranet.pl

@Legia⚽️King: proszę, napisz, że masz dopiero 8 lat i jeszcze nauczysz się poprawnej polszczyzny....

odpowiedz
Ding - 02.11.2020 / 06:35, *.play-internet.pl

@Legia⚽️King: U jednych łóżka, u innych magnesy z landszaftem Starówki

odpowiedz
Elquatro - 01.11.2020 / 17:22, *.chello.pl

Coś mi się wydaje że widziałem kiedyś Mioduskiego na koronie stadionu x lecia.

odpowiedz
lucho_83 - 01.11.2020 / 17:15, *.chello.pl

Już widzę las chętnych ;-)

odpowiedz
Aaaa - 01.11.2020 / 16:56, *.play-internet.pl

Szkoda ze nie 10 tys. Prostackie lozko warte 1 tys za taka cene... Ciec mioduski nawet z dzieci zdziera...

odpowiedz
P.S. - 01.11.2020 / 16:55, *.vectranet.pl

Biała eLka w kółeczku się mieni...
A kubek gratis?

odpowiedz
Warszawiak - 01.11.2020 / 16:52, *.vectranet.pl

Jak narzuta zakrywa dół łóżka, to można poczuć się jakby spało się w bramce polonii...
A jak spojrzeć na cenę, to raczej nie będzie to mebel stojący w wielu sypialniach...
Mam wrażenie, że część biznesmenów funkcjonuje w innej rzeczywistości...

odpowiedz