Tomasz Sokołowski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

Sparing: Lech II Poznań 2-0 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: 90minut.pl

W czwartym sparingu podczas przygotowań do rundy wiosennej rozegranym w Popowie niedaleko Wronek Legia II Warszawa przegrała 0-2 z Lechem II Poznań. Poznaniacy w obecnym sezonie występują w II lidze.

Sparing: Lech II Poznań 2-0 (0-0) Legia II Warszawa
1-0 - 67' Antoni Kozubal
2-0 - 81' Ołeksandr Jacenko

Legia II Warszawa: Kacper Tobiasz - Jakub Kwiatkowski (46' Luis Rocha), Jehor Macenko, Inaki Astiz (46' Radosław Pruchnik), Patryk Konik - Dawid Barnowski, Kacper Gościniarek (46' Aleksander Waniek), Patryk Pierzak (46' Bartłomiej Ciepiela), Mikołaj Kwietniewski, Lionnel Negou (46' Radosław Cielemęcki) - Szymon Włodarczyk (46' Dawid Niedźwiedzki)

Wyniki poprzednich sparingów Legii II:
Legia II 4-3 ŁKS Łódź
Legia II 0-3 Motor Lublin
GKS Jastrzębie 4-3 Legia II

Plan sparingów Legii II:
20.02. (SO) Legia II - Pogoń Grodzisk Mazowiecki [LTC]
27.02. (SO) Legia II - Ursus Warszawa [LTC]
06.03. (SO) Legia II - Zawisza Bydgoszcz [LTC]

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Mojo jojo - 16.02.2021 / 05:13, *.t-mobile.pl

w poznaniu feta :D

odpowiedz
OIF - 14.02.2021 / 10:30, *.orange.pl

Czy ktoś wie co się dzieje z Arielem Mosórem ? Dlaczego nie gra ?

odpowiedz
Mrok - 13.02.2021 / 22:06, *.chello.pl

Wynik mnie nie dziwi bo w końcu pomiędzy zespołami jest różnica klasy rozgrywkowej. Dziwi mnie jednak, że za akademię się bierzemy z wielkimi nadziejami a rezerwy nie potrafią dostać się do II ligi od lat więc gdzie będzie grała ta wyszkolona młodzież? Będą z III ligowych rezerw wchodzili do I drużyny?

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 13.02.2021 / 19:29, *.orange.pl

Pan Sokołowski to w Amice coś tam grał... Może wróciłby z powrotem....

odpowiedz
markus - 13.02.2021 / 19:16, *.t-mobile.pl

Nasza młodzież to może melodia przyszłości

odpowiedz
Doti - 13.02.2021 / 18:12, *.t-mobile.pl

Niestety jeśli nie zmienimy właściciela albo na bardziej kompetentnego albo bardziej zamożnego i chojnego to takie wyniki nas czekają w meczach i pierwszej drużyny. To okienko transferowe dobitnie pokazuje kto próbuje dążyć do sukcesu w Lidze w dłuższej perspektywie..

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2021 / 19:04, *.mm.pl

@Doti: Czekam zatem na typy. Właścicielskie i te "dążące do sukcesu". Bo z całym szacunkiem ja ani jednego a ni drugiego nie widzę.

odpowiedz
Krzeszczu - 13.02.2021 / 21:32, *.bredband2.com

@Wolfik: Kolego, zapewne pamietasz, bo nie raz o tym pisalem, zaden powazny inwestor nie przyjdzie do Legii. Tudziez zaden powazny i bogaty inwestor nie odkupi Legii od Miodka. Byc moze zmieni sie wlasciceil, moze. Ale pewnie z golodupca inny golodupiec. Powazny inwestor nie przyjdzie.

odpowiedz
Wolfik - 13.02.2021 / 21:45, *.mm.pl

@Krzeszczu: Ja o tym wiem. Ciekawy jestem natomiast jakie typy mają inni....Ci co chcą "zmieniać" właściciela. I zastanawia mnie też w jaki sposób chcą to zrobić :).

odpowiedz
Krzeszczu - 14.02.2021 / 08:47, *.tele2.se

@Wolfik: masz racje. Jest tu pelni typow-ekspertlw ktorzy swietnie znaja sie na wywalaniu i zwolnieniu, ale nigdy nie maja pomyslu kim dana osobe zastapic ani jak to zrobic. A najlepiej to kazdemu by dali szanse bo przeciez zasluzyl ;-)). Parodia smiechu warta, ale taki klimat. Ach, gdyby zamiast szczepionki na cuf ktos wymyslil lekarstwo na glupote...;-))). Pzdro.

odpowiedz
oLaf - 14.02.2021 / 12:49, *.vectranet.pl

@Krzeszczu: nie no, może zdarzy się cud i jakiś bogaty szejk kupi, bo tylko takich stać na wyrzucanie po 50 mln Euro rocznie...
Jeszcze rok temu to ktoś by się znalazł ale teraz jak jest Covid (czyli: brak wpływów z biletów, cateringu i mniejsze wpływy z wszystkiego innego) to rzeczywiście nikogo nie znajdziemy + to że MIodek zadłużył klub (tj. ''zainwestował " w Akademię), więc żeby odkupić Legię to trzeba jeszcze więcej zapłącić niż 2 lata temu.

NIestety Miodek jako mały, nieznaczący na rynku biznesmen nie pójdzie w opcję "kupmy 5-ciu średnich w Europie piłkarzy i dzięki temu na 80% będziemy w LM" tylko uparcie idzie w opcję "weźmy za darmo byle co, może odpali" typu Necid, Pekhart, Eduardo.... no, powodzenia życze, bo się przyda.

odpowiedz
Krzeszczu - 14.02.2021 / 13:25, *.bredband2.com

@oLaf: Kolego, teoretycznie poniekad masz racje, ale (niestety) przystaje przy swoim. Zaden bogaty szejk, oligarch, mafioso czy inny kulak, zaden szanujacy sie (bogaty) biznesmen nie przejmie klubu. Zaden. Nie raz pisalem dlaczego, wiekszosc przytaczanych przeze mnie argumentow byla kasowana przez moderatorow szybciej niz Lisa Ann potrafi poweidziec "wsadz". Wiec nie bede sie powtarzal, ale jesli sledziles moje w tym zdanie, to napewno wiesz o co sie rozchodzi.
pzdr.

odpowiedz
oLaf - 14.02.2021 / 22:21, *.vectranet.pl

@Krzeszczu: dobra, przyznaję, miałem wątpliwości ale parabola do Lisy Ann mnie przekonała!!!! ; )
Tak, wiem, że żaden szejk nie kupi klubu z PDW i innymi numerami. taki szejk to tylko marzenie, jedynie w McDonalds możemy zrealizować ; P
No to walczymy (nieporadnie) o Mistrza! : )

odpowiedz
wwL - 15.02.2021 / 08:13, *.toneticgroup.pl

@Krzeszczu: jeżeli mioduskiego nazywasz golodupcem to domyślam się że ty jesteś minimum kilkukrotnie bogatszy, a więc może ty kupisz legie i pokażesz jak się zarządza?

odpowiedz
Krzeszczu - 15.02.2021 / 12:04, *.tele2.se

@wwL: ale ty durny jestes.

odpowiedz
oLaf - 15.02.2021 / 12:47, *.vectranet.pl

@wwL: luz, kolego, to nie o to chodzi. Chodzi o to że tak wielki? klub jak Legia to powinien kupić gość który ma MILIARDY majątku aby mógł zainwestować w Legię 100 mln Euro żeby ją podnieść z kolan.

A ile może zainwestować gość (np. Mioduski) co majątku ma tylko np. 50 mln zł? Wiadomo, że kilka-kilkanaście mln zł, reszta to pożyczki różnego rodzaju z funduszy np. luxemburskich czyli od równie 'bogatych' biznesmenów. Jak na duży klub to jest tanie cwaniakowanie tylko....

4 ostatnie lata chyba nas nauczyły, że w Europie nas nie ma w ogóle, nie istniejemy!!!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 13.02.2021 / 17:14, *.57.54

Z szacunkiem do Sokoła , ale jest cienkim trenerem....

odpowiedz
ass - 13.02.2021 / 15:41, *.chello.pl

można prosić o skład Legii II

odpowiedz
dzl - 13.02.2021 / 19:45, *.mm.pl

@ass:
Legia II Warszawa: (skład wyjściowy) Kacper Tobiasz - Jakub Kwiatkowski, Jehor Macenko, Iñaki Astiz, Patryk Konik - Dawid Barnowski, Kacper Gościniarek, Patryk Pierzak, Mikołaj Kwietniewski, Lionnel Negou - Szymon Włodarczyk.

odpowiedz