Jakub Kisiel zmienia Luquinhasa - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut Kisiela w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W spotkaniu z Rakowem Częstochowa w pierwszej drużynie Legii zadebiutował Jakub Kisiel. Pomocnik pojawił się na boisku na ostatnie minuty, kiedy zmienił Luquinhasa. Zawodnik dzień przed meczem obchodził swoje 18. urodziny, więc trener Michniewicz obdarował go tym samym niezwykłym prezentem.

Kisiel gra jako środkowy pomocnik. Przygodę z piłką rozpoczął w Nadnarwiance Pułtusk, a od sezonu 2016/17 grał w Polonii. Kontrakt z Legią podpisał przed rokiem, kiedy zasilił rezerwy aktualnego mistrza Polski.

- Jakub Kisiel zasłużył na debiut i nie jest to prezent na urodziny, które miał wczoraj. Myśleliśmy już o nim w kontekście meczu w Bielsku, że może dostać swoją szansę przy sprzyjających okolicznościach. Bardzo fajnie wprowadził się do drużyny. Jeszcze rok temu grał w juniorach U-17. Szybko przeskoczył do drugiej drużyny, gdzie prezentował się dobrze. Pokazał się z dobrej strony w Dubaju - podsumował jego występ trener Legii, Czesław Michniewicz.

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Fan Kisiela - 08.02.2021 / 15:48, *.multimetro.pl

Ja osobiście jestem wielkim fanem Kisiela

odpowiedz
bronek49 - 07.02.2021 / 17:49, *.chello.pl

graj młody jak najlepiej tylko czy poznański słowik będzie wpuszczał ciebie na boisko

odpowiedz
Janusz - 07.02.2021 / 11:43, *.chello.pl

Cis wspólnego z dziewczynami za miedzy mi sie kojarzy ..

odpowiedz
1909 - 07.02.2021 / 12:03, *.plus.pl

@Janusz: tak jak Wszołek ale obrali dobra drogę lepiej późno niż wcale (L)

odpowiedz
L - 07.02.2021 / 14:45, *.tpnet.pl

@Janusz: Tak jak mnóstwo piłkarzy i trenerów którzy u nas byli więc się tak nie podniecaj Januszku. Chcesz to wymienię kilku których nie raz u nas wychwalano.

odpowiedz
singspiel - 08.02.2021 / 09:37, *.centertel.pl

@L: Dziekanowski

odpowiedz
Gienek - 07.02.2021 / 11:35, *.surfer.at

Piłkarzem robiącym dobrą robotę jest Ślisz , bardzo pożyteczny w destrukcji , starający się zagrać "mądrą" piłkę po odbiorze ...

odpowiedz
Andreas - 07.02.2021 / 10:41, *.play-internet.pl

Powodzenia może być w duecie że Sliszem. 2-4 lata grania u nas jak będzie się rozwijał A potencjał jest.

odpowiedz
zaraz - 07.02.2021 / 10:25, *.tpnet.pl

do oceny piłkarzy za mecz zamiast Kisiela (3 minuty co tu oceniać) dajcie Joela, od razu 6 za to, ze nie wstał z ławy, w sumie może lepiej 5 bo zawsze miejsce zajmował

odpowiedz
KibicL - 07.02.2021 / 10:13, *.vectranet.pl

Żeby się tylko nie okazało, że jest to siódma woda po kisielu!

odpowiedz
WL - 07.02.2021 / 10:09, *.tpnet.pl

Zdrowia i dobrej gry ! Powodzenia !!!

odpowiedz
1909 - 07.02.2021 / 08:41, *.plus.pl

No i takich nam potrzeba. Panie Kisiel pamiętaj że już jesteś dorosły... Prezent na 18-tke lepszy niż najlepsze porche wielu o takim marzy ale dostają tylko najlepsi... Trenuj trenuj trenuj... Wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin sukcesow
Z Legia i w życiu prywatnym. Wymarzony debiut tylko nie od(L) eć :)

odpowiedz
:) - 07.02.2021 / 11:45, *.chello.pl

@1909 : ty już odleciałeś jak widziałeś porsche na 18tke gdzies

odpowiedz
banan z wilanowa - 07.02.2021 / 13:53, *.chello.pl

@:) : U nas na Wilanowie każdy dzieciak dostaje conajmniej porshe na 18-tke i to jest standard. Nie wyobrażam sobie w jakiej biedzie musicie żyć, że to dla was taka abstrakcja. Może weźcie idźcie do pracy, wstawajcie wcześniej czy coś

odpowiedz
Jasio - 07.02.2021 / 19:44, *.edu.pl

@banan z wilanowa: Taki trolling to ja szanuję.

odpowiedz
Wolfik - 08.02.2021 / 12:49, *.mm.pl

@banan z wilanowa: A kiosk dalej otwarty czy sprzedaż internetowa tych modeli?

odpowiedz
Edin - 08.02.2021 / 23:30, *.play-internet.pl

@:) : ja dostałem Porsche na 18-tkę.

odpowiedz