Jarosław Przybył i Czesław Michniewicz - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Przybył sędzią meczu z Piastem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Jarosław Przybył został wyznaczony do sędziowania meczu 1/4 finału Pucharu Polski pomiędzy Legią Warszawa i Piastem Gliwice. W obecnym sezonie arbiter z Kluczborka prowadził 3 spotkania stołecznego zespołu - wszystkie wygrane. Piastowi sędziował czterokrotnie (1-2-1). Na liniach pomagać mu będą Marcin Borkowski i Adam Kupsik, sędzią technicznym będzie Łukasz Kuźma, natomiast w wozie VAR zasiądą Bartosz Frankowski i Mariusz Złotek.

Obsada sędziowska 1/4 finału:
Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia: Paweł Gil (Lublin)
Lech Poznań - Raków Częstochowa: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Chojniczanka Chojnice - Cracovia: Łukasz Szczech (Warszawa)
Legia Warszawa - Piast Gliwice: Jarosław Przybył (Kluczbork)

Puchar Polski 2020/2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
WL - 02.03.2021 / 12:06, *.tpnet.pl

Zobaczymy jakie jutro bedzie sedziowanie !!

odpowiedz
Ronin - 02.03.2021 / 05:51, *.plus.pl

Pewny kupon w STS - karny dla Piasta po sygnalizacji VAR????

odpowiedz
SF - 01.03.2021 / 21:22, *.tpnet.pl

P.Sedzio zwracamy sie o obiektywne sedziowanie !! KIBICE "L" !!!

odpowiedz
Żmija - 01.03.2021 / 18:59, *.vectranet.pl

Szkoda, że nie ma kibiców - Żyleta pewnie przygotowałaby dla Frankowskiego kwiaty i kilka piosenek z dedykacją ;)

odpowiedz
Po(L)ubiony - 01.03.2021 / 18:12, *.chello.pl

Teraz Mioduski ma wyjątkową okazję, by pokazać że jest big shot. Przecież wyznaczenie Frankowskiego na VAR, to jazda Przesmyckiego na rympał. Po tym jak został zjechany za mecz z żabami, taki numer, to pluniecie w twarz.

odpowiedz
Wolfik - 01.03.2021 / 19:30, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Oczywiście, że tak! Nie wierzę, że nie była to decyzja tendencyjna, teraz generalnie jest moda by robić wszystko na na przekór. Bo JA tak powiedziałem. I co mi zrobicie?

Pozostaje mieć nadzieje, że - jak pisał Kolega Biała Łapa - nowe władze piłkarskiej centrali spuszczą Przesmyckiego w kiblu...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 01.03.2021 / 20:14, *.chello.pl

@Wolfik: Oby tak się stało....

odpowiedz
Dziadek46 - 01.03.2021 / 17:30, *.47.26

Przesmycki mści się na Mioduskim za jego wypowiedź ,że dopóki on będzie wyznaczał sędziów to będzie kiepsko. Gorszego zestawu wprost nie można było wyznaczyć

odpowiedz
Biała Łapa - 01.03.2021 / 19:05, *.chello.pl

@Dziadek46: mam dokładnie takie same odczucia. To jawna wojna Przesmyckiego z naszym Klubem. Dla tego faceta takie pojęcia jak: etyka, obiektywizm, działanie zgodne z przepisami, czy wreszcie obowiązek chronienia zdrowia piłkarzy, to jedynie wyświechtane slogany.
Obsadzenie Frankowskiego na varze, to przysłowiowe naplucie w twarz legijnemu środowisku i przejaw skrajnego cynizmu szefa KS PZPN. Nomen omen, to idealny kandydat na przyszłego polityka.

odpowiedz
chrisSiekierki - 01.03.2021 / 16:44, *.play-internet.pl

Jest kilku obiektywnych sędziów Złotek, Gil, Przybył. Frankowski jest wyjątkowo stronniczy , zawsze gwiżdże przeciw Legii . Pan Marciniak myli się w obie strony i nie dopuszcza do siebie głosu że popełnił błąd, on po prostu musi być najważniejszym aktorem meczu...

odpowiedz
Wolfik - 01.03.2021 / 14:32, *.mm.pl

Dobrze, że nie Marciniak. Ślepiec na Var, ale na szczęście sędziuje ktoś w miarę normalny. Swoją drogą...mają kur... poczucie humoru.

odpowiedz
Arek - 01.03.2021 / 18:18, *.tpnet.pl

@Wolfik: to przesmycki.

odpowiedz
Raf - 01.03.2021 / 14:10, *.play-internet.pl

Frankowski już powinien być w zamrażarce - przynajmniej sędziowskiej, a tu na bezczela posadzili go na VAR...

odpowiedz
Kibic - 01.03.2021 / 13:42, *.tpnet.pl

Kuźwa, żarty sobie z Legii robią. Frankowski znowu na varze. Prezesie Mioduski zacznijcie w końcu działać aby ten drukarz nigdy więcej nie krzywdził Legii.

odpowiedz
(L) - 01.03.2021 / 13:39, *.t-mobile.pl

Szkoda ze nie Frankowski głównym, napewno byłyby większe emocje hehe

odpowiedz
tomek - 01.03.2021 / 13:26, *.chello.pl

Już przybył?

odpowiedz
Piasek - 01.03.2021 / 13:15, *.inetia.pl

frankowski na varze :)

odpowiedz
L - 01.03.2021 / 13:32, *.tpnet.pl

@Piasek: Rozbój w biały dzień!

odpowiedz