Czesław Michniewicz - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Michniewicz: Wracamy w dobrych nastrojach

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Czesław Michniewicz (trener Legii): Bardzo dobrze rozpoczęliśmy spotkanie. Byliśmy dynamiczni, szybko stwarzaliśmy sobie sytuacje, byliśmy bardzo skuteczni i już po 20 minutach prowadziliśmy 3-0. Boisko było bardzo dobre. Popadało trochę przed meczem i piłka szybko się toczyła. To są idealne warunki dla naszej drużyny, bo potrafimy i lubimy grać w takich warunkach. Piłka szybko krążyła, stwarzaliśmy ładne akcje. Cieszy mnie, że coraz lepiej to wygląda. Widzimy plusy naszej pracy, ale są też momenty, w których tracimy koncentrację i przeciwnik ma swoje momenty.

W przerwie meczu powiedzieliśmy sobie, że pewne rzeczy musimy poprawić, musimy być dalej skoncentrowani i mieć konsekwencję budowania akcji. Wychodzimy po przerwie, dla nas jest 0-0 i chcemy wygrać drugą połowę. Cieszy mnie to, że wygraliśmy pierwszą połowę, wygraliśmy drugą połowę i w dobrych nastrojach wracamy do Warszawy. Teraz przed nami dwutygodniowa przerwa. Cieszy mnie również to, że nikt nie wypadł za kartki. Dziś zagrożony był Artur Jędrzejczyk i Bartek Slisz i serce mi zadrżało, gdy zderzył się z Dominikiem Hładunem, ale na szczęście nie dostał żółtej kartki i jak wróci z reprezentacji i będzie zdrowy, powinien zagrać w meczu z Pogonią.

SONDAJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
exsa - 22.03.2021 / 22:20, *.tpnet.pl

Niedlugo dobijemy do tygodnia wolnego to nie ten kierunek !!!!

odpowiedz
bronek49 - 22.03.2021 / 18:22, *.chello.pl

ja nie jestem w dobrym nastroju jak widzę ze na boisko wchodzi Gwilia to beznadziejny piłkarz dokąd on będzie dostawał szanse ,następny Jędrzejczyk przecież za te dwa stemple powinien wyskoczyć z boiska i w dodatku w dalszym ciągu jest kapitanem

odpowiedz
WIDZ - 24.03.2021 / 17:46, *.chello.pl

@bronek49: Zadzwoń do Villy'ego Sagnola i powiedz mu, że jest idiotą, bo powołuje Gwillę...

odpowiedz
Autor - 22.03.2021 / 12:04, *.virginm.net

Sytuacja jest patowa... Bo Martins jest zdegustowany zmianami. Jeszcze zeby weszli mlodzi badz nowi pilkarze to rozumiem. Ale kolejny raz szanse dostaje paralityk co nie umie przyjac pilki. Gosciu ktory jest zagubiony wiecznie... zero orientacji, a jak podanie to tylko w bok lub do tylu. Gvilia jest najgorszym pilkarzem w klubie! Mam dosc ogladania tego kaleki!

odpowiedz
esa - 22.03.2021 / 08:44, *.tpnet.pl

Takich zmian jak w przypadku Martinsa to sie nie robi P.Trenerze !!!

odpowiedz
Prg - 22.03.2021 / 17:06, *.t-mobile.pl

@esa: może daje mu odpocząć?

odpowiedz
eksa - 22.03.2021 / 08:37, *.tpnet.pl

Nie dziwie sie ze mial powod do niezadolenia co bylo widac przez moment bo gdyby za niego wszedl pilkarz lepszy to zgoda a kto wszedl i jak gra to wiadomo P.Trenerze !!!!

odpowiedz
Hugon - 21.03.2021 / 23:05, *.vectranet.pl

Cesiu ,posadz na ławce Jędzę w tym meczu powinien wylecieć za 2 żółte kartki.Dlaczego ten człowiek gra, on nie ma siły więc fauluje.

odpowiedz
PLK - 22.03.2021 / 00:25, *.cyfrowypolsat.pl

@Hugon: niestety, wiek robi swoje... Brak szybkości, zwrotności, dynamiki... Każdy wyskok do główki to łokieć w twarz!!! Bez przerwy kogoś przytrzymuje... Każda jego interwencja to.. serce na ramieniu!!! Cały Jędza!!! Lubię gościa ale chyba najwyższy czas ustąpić pola młodszym!!!

odpowiedz
Mariot85 - 21.03.2021 / 22:31, *.play-internet.pl

Na ogórków z naszej ligi git trener.Na Europę mam obawy

odpowiedz
PLK - 22.03.2021 / 00:29, *.cyfrowypolsat.pl

@Mariot85 : nie zobaczysz to nie będziesz wiedział.... A może jednak to ten facet który wreszcie da nam fazę grupową??? Któż to wie?!!!

odpowiedz
Arek - 21.03.2021 / 22:25, *.tpnet.pl

Ja też mam dobry nastrój.

odpowiedz
Aimar - 21.03.2021 / 21:29, *.inetia.pl

Panowie ale nasz kapitan to jest niespełna rozumu. Każde jego wejście to faul a co drugie to żółta kartka. Człowiek musi posiedzieć na ławie to może mu głowa odpocznie.

odpowiedz
Pab(L)o - 21.03.2021 / 21:06, *.mm.pl

Czesiu zmieniasz Andre, który rządził w środku, rozumiem jakby wchodził młody, albo no Muci dostawał minuty, a kolejny raz wchodzi Vako, który człapie, ja na miejscu Andre bym się wkurzył hehe kolejny jego dobry mecz, a schodzi przed 60 minutą. Brawo za mecz

odpowiedz
Johny - 21.03.2021 / 21:44, *.chello.pl

@Pab(L)o: slisz status młodzieżowca a innym tez trzeba dać pograć. To nie chodzi o to ze slaby coś. Gdyby nie ten status to bank slisz by schodził zawsze pierwszy.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 21.03.2021 / 21:56, *.vectranet.pl

@Pab(L)o: Prawda, więcej minut dla Muciego, a nie dla Gruzińskiego parodysty, co wejdzie to gra dramat... No i kiedy wyleczy się Jaszur , czekamy

odpowiedz
Michał - 21.03.2021 / 21:06, *.plus.pl

Jazda Czesiu teraz z Pogonią na pelnej k....e jazda po MISTRZA!!!! Hej LEGIA gol!!!!

odpowiedz