Mateusz Hołownia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Hołownia: Chcemy wygrać wszystko do końca

Woytek

- Czekałem dłużej na swoją szansę i teraz ją dostaję. Gra na w trójce środkowych obrońców bardziej mi odpowiada niż lewa obrona. Jest to ustawienie, w którym możemy wyprowadzać piłkę, a grając nieco bliżej lewej strony boiska mogę szukać wolnych przestrzeni. Cieszę się, że aktualnie jestem bliżej pierwszej jedenastki i gram. Mam nadzieję, że będę grał jak najdłużej - mówi Mateusz Hołownia.

- Po meczu w Gdańsku czułem niedosyt, mimo iż zagraliśmy na zero z tyłu i wygraliśmy. Miałem z tyłu głowy kila błędów indywidualnych, w których mogłem zachować się lepiej. Oglądałem skrót meczu i wyciągnąłem wnioski. Miałem także rozmowę z trenerem, podczas której tłumaczył mi, co można zrobić lepiej, by nie powielać błędów. Mam nadzieję, że w kolejnym meczu będzie lepiej.

- W Wiśle spędziłem cenne pół roku, zdobyłem doświadczenie. Grałem tam jako lewy skrzydłowy, a teraz jestem środowym obrońcą - co pokazuje, że pół roku w piłce to bardzo dużo i wszystko szybko się zmienia. Fajnie będzie zagrać przeciwko swojemu byłemu klubowi. Mocne strony Wisły? W każdym meczu słyną z wysokiego pressingu i są wybiegani, ale trochę brakuje im tego po 70. minucie. Na pewno będziemy chcieli to wykorzystać. Przede wszystkim jednak powinniśmy skupić się na sobie. Mamy mistrzostwo, ale zostały nam trzy mecze i chcemy wszystkie wygrać. To jest dla nas najważniejsze.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
td - 01.05.2021 / 07:59, *.centertel.pl

Trzeba dać szansę tym, którzy nie dostawali jej w sezonie. Niech pokażą na co ich stać.

odpowiedz
Kr - 30.04.2021 / 19:52, *.jmdi.pl

A ja myślę, że ze Stalą i Podbeskidziem możecie sporo uhandlować :]

odpowiedz
BRY(L)US - 30.04.2021 / 18:01, *.pro-internet.pl

To wygrajcie :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.