Małgorzata Karbownik wicemistrzynią Polski w czwórboju U-19 - fot. pentathlon.org.pl
REKLAMA

Czwórbój

Małgorzata Karbownik wicemistrzynią Polski w czwórboju

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Drzonkowie rozegrane zostały finały mistrzostw Polski juniorów (do lat 19) w czwórboju nowoczesnym (bez jazdy konnej). Wicemistrzynią kraju została 16-letnia zawodniczka Legii Warszawa, Małgorzata Karbownik. Legionistka uzyskała trzeci wynik w szermierce (20 wygranych, 229 pkt.), była najlepsza w pływaniu (czas 2:12.66 min.), a w biegu ze strzelaniem uzyskała piąty rezultat (13:51.96 min.).

Piąte miejsce w rywalizacji zajęła również 16-letnia Pola Wolska (piąta w szermierce, trzecia w pływaniu i szósta w laser-run), a 9. Paulina Myrda. Zwyciężyła, podobnie jak przed rokiem Nela Szczur (17 lat) z ZKS-u Drzonków.

W sztafetach mieszanych, legionistki również stanęły na podium - Karbownik w parze z Maciejem Klimkiem (Victoria Radom) byli drudzy, na trzecim miejscu zawody skończyli Pola Wolska z Olafem Paradowskim (UKS G-8 Bielany).REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
stabur - 05.06.2021 / 21:18, *.tpnet.pl

...to z Tych Karbownikow ?

odpowiedz
grzesiek - 06.06.2021 / 11:18, *.centertel.pl

@stabur: nie wjem, ale podejrzewam ze tak.troche podobna

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.