REKLAMA

Pięciobój

Wyniki legionistów na MŚ w Kairze

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Oktawia Nowacka i Daniel Ławrynowicz nie zdołali awansować do finału podczas Mistrzostw Świata w pięcioboju nowoczesnym, które rozegrano w Kaire. Nowacka w pływaniu uzyskała czas 2:18,52 min., ale w turnieju szermierczym zadała tylko 14 trafień, przez co spadła na pozycję 25. przed biegiem ze strzelaniem. Legionistka odrobiła tylko część strat i ukończyła kwalifikacje na pozycji 24., co nie dało jej kwalifikacji do czołowej 36.

Daniel Ławrynowicz w turnieju szermierczym zadał 11 trafień, a po dwóch konkurencjach plasował się dopiero na 20. pozycji. Nasz pięcioboista ostatecznie dotarł do mety jako 27. zawodnik i również nie zakwalifikował się do finału. Mistrzostwa Świata w Egipcie były ostatnią szansą na wywalczenie kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie w Tokio - przepustkę zdobyli tylko medaliści MŚ.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
kibic(L) - 13.06.2021 / 17:42, *.chello.pl

Dopoki nie wywala wszystkich pseudotrenerow kadry i darmozjadow z zarzadu to takie wyniki beda sie ciagnac jeszcze latami

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.