Bez kibiców przyjezdnych w eliminacjach europejskich pucharów

Mishka, źródło: Legionisci.com

UEFA poinformowała, że na mecze eliminacyjne oraz na fazę play-off wszystkich europejskich pucharów nie będą wpuszczani kibice drużyn przyjezdnych. "Dzięki tej decyzji UEFA zamierza działać odpowiedzialnie w czasie, gdy nadal obowiązują restrykcje, aby uniknąć rozprzestrzeniania się infekcji, przy jednoczesnym zachowaniu uczciwości sportowej, ponieważ każda drużyna będzie miała możliwość cieszenia się poparciem publiczności podczas gry u siebie, zgodnie z decyzją ich właściwego organu. Sytuacja zostanie ponownie zbadana w fazie grupowej rozgrywek." - czytamy w komunikacie.

Zgodnie z tą decyzją, kluby nie będą mogły sprzedawać biletów dla fanów drużyn przyjezdnych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 18.06.2021 / 11:00, *.plus.pl

SKANDAL KU...A!!! PSEUDO PANDEMIA i debilne restrykcje!

odpowiedz
kluby nie będą mogły sprzedawać biletów dla fanów drużyn przyjezdnych - 16.06.2021 / 21:32, *.play-internet.pl

więc trzeba ich wpuszczać za darmo, tyle.

odpowiedz
Kibolek - 16.06.2021 / 18:19, *.telefonica.de

Infekcje to najbardziej rozprzestrzenia telewizyjna i radiową propaganda

odpowiedz
LW82 - 16.06.2021 / 16:08, *.243.235

J... KUR... Z UEFY JA I TAK POJADE ZA MOJA LEGIA I MAM TO W DUPIE Z ZAKAZEM WYJAZDOWYM HEJ LEGIA GOOOOOOLLLLL SIALLALALALA FUCK UEFA
UEFA DNO

odpowiedz
Ania - 16.06.2021 / 18:32, *.225.199

@LW82: ta pojedziesz palcem po mapie kozaku internetowy

odpowiedz
OIF - 16.06.2021 / 22:05, *.orange.pl

@LW82: pojedziesz, ale na garbatym koniu

odpowiedz
Antykrzeszczu - 18.06.2021 / 01:13, *.120.127

@Ania: No ale ambicji mu nie zabierzesz, bez napinki.dziékuje

odpowiedz
olew - 16.06.2021 / 16:01, *.vectranet.pl

dno ! ta uefa to rzeczywiście ku....a !

odpowiedz
Barti1916 - 16.06.2021 / 15:57, *.vectranet.pl

Banda kapitalistycznych hipokrytów. Rzygać się chce jak się to czyta...

odpowiedz
dziad kudłaty - 16.06.2021 / 15:45, *.net.pl

siala la la la lalala fuck uefa x 100 !

odpowiedz
L - 16.06.2021 / 15:44, *.tpnet.pl

Uefa to największa legalna mafia na świecie.

odpowiedz
c u L t - 16.06.2021 / 14:29, *.amazonaws.com

Przyjdâ nie długo takie czasy, kiedy Mioduski z innymi Baltic Football groups otworzy swojá lige mistrzòw wschodniej europy a zwycièzca zagra ze zwycièscá tradycyinej mafijnej uefki hahahahaha....!

odpowiedz
AxxQ - 16.06.2021 / 12:35, *.chello.pl

Równi, równiejsi. No ale Euro to za wielki biznes i za wielkie pieniądze.

odpowiedz
FUCK UEFA - 16.06.2021 / 12:24, *.chello.pl

j/w

odpowiedz
Ja - 16.06.2021 / 12:23, *.play-internet.pl

1. Wpuść m.in. Portugalczyków na stadion w Budapeszcie, Francuzów na stadion w Monachium, czy Turków do Włoch. W końcu liczy się widowisko i dobre erło.

2. Nie wpuszczaj żadnych kibiców gości na mecze eliminacyjne innych pucharów, w końcu liczy się odpowiedzialność.

Żałosne i żenujące.

odpowiedz
Sfinks - 16.06.2021 / 12:15, *.vectranet.pl

I dobrze!

odpowiedz
Lfan - 16.06.2021 / 13:20, *.chello.pl

@Sfinks: cyrk!

odpowiedz
1234 - 16.06.2021 / 12:07, *.gov.pl

PLANdemia

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.06.2021 / 17:37, *.play-internet.pl

@1234: Edzia,to Ty?

odpowiedz