Zapisy na koszulki Powstańcze (wzór 1)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa OFMC przygotowała nowy wzór legijnych koszulek z serii "PamiętaMY", z motywem nawiązującym do Powstania Warszawskiego. Wzór tegorocznej koszulki to replika plakatu "W walce - odwet za krew tysięcy Polaków" autorstwa Stanisława Tomaszewskiego, ps, "Miedza". Był on twórcą większości publikacji graficznych dla Delegatury Rządu i Armii Krajowej. Koszt koszulki - 60 złotych, ew. wysyłka 20 zł. Cały zysk przeznaczony zostanie na tegoroczne obchody Powstania z udziałem delegacji kibiców Legii Warszawa, pomoc Kombatantom oraz obchody innych rocznic patriotycznych, ważnych dla Warszawy i Polski.

Ponadto legioniści przygotowali drugą koszulkę z serii "Wartości to podstawa", również w cenie 60 złotych. Możliwy zakup pakietu dwóch koszulek w cenie 110 złotych. Zapisy prowadzone są na forum kibiców do 4 lipca do godziny 23:59. Obowiązuje 100% przedpłata na konto. Rozmiarówka identyczna jak w sklepie "Żyleta".

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Kruszyna - 24.06.2021 / 10:16, *.orange.pl

Jesli przedplata to moze trzeba podac konto.

odpowiedz
Kruszyna - 24.06.2021 / 10:09, *.orange.pl

Zapisalem sie na forum na te fajne koszulki,ale nigdzie nie jest podane jak to jest z zaplata.Czy wplata na jakies konto(to trzeba je podac) lub platne przy odbiorze.Prosze o informacje,jesli ktos wie.

odpowiedz
Gg - 04.07.2021 / 19:32, *.centertel.pl

@Kruszyna: Hej. Pytanie jak zamówiłeś te koszulki przez meila czy inaczej?

odpowiedz
KLanik - 23.06.2021 / 12:23, *.chello.pl

Bardzo ładne! Brawo Legia!

odpowiedz
TokyoManji - 22.06.2021 / 12:36, *.chello.pl

Wreszcie koszulka na TOP

odpowiedz
Ja - 21.06.2021 / 23:21, *.play-internet.pl

Muszę powiedzieć, że grupa OFMC, jeśli idzie o wzory koszulek Powstańczych, już kolejny rok przechodzi samą siebie. Bravissimo! Oba wzory to sztosy okrutne.

odpowiedz
Plaskacz - 21.06.2021 / 23:03, *.net.pl

Koszulka Wartości sztos. Dobrze że została poprawiona i wzbogacona w stosunku do starszej wersji. Tam brakowało barw.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.