fot. Legia Warszawa

Nowa zielona koszulka meczowa

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa oficjalnie zaprezentowała nową koszulkę meczową, której wzór wyciekł do sieci prawie 2 tygodnie temu. Od nowego sezonu ligowego zielona koszulka będzie zdobiona motywem moro. Front nowej koszulki meczowej został wykonany ze specjalnego poliestru o żakardowej strukturze. "Złote pasy na rękawach i herb na kołnierzu oddają mistrzowski charakter Legii Warszawa i jej pozycję w hierarchii polskiego futbolu" - czytamy w informacji prasowej klubu.

Wzór białej koszulki pozostaje bez zmian.

Stroje zostały wyprodukowane w pochłaniającej wilgoć technologii adidas AEROREADY. Dzięki zastosowaniu tego systemu koszulki zapewniają lepszą wentylację ciała, a także zachowują lekkość nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Do stworzenia koszulki wykorzystano wysokiej jakości poliester pochodzący z recyklingu.

Nowe koszulki meczowe będzie można kupić od piątku, 23 lipca w Legia FanStore przy ulicy Łazienkowskiej 3 i w sklepie online sklep.legia.com. Cena koszulki: 279 złotych (cena koszulki juniorskiej: 199 złotych).

fot. Legia Warszawa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (51)

+dodaj komentarz
ziutek - 25.07.2021 / 00:34, *.vectranet.pl

Szczeście przyniosły nowe stroje.

odpowiedz
Daszka - 25.07.2021 / 00:24, *.chello.pl

Moje punkty za nową koszulkę: 1 (jeden) i tylko dlatego, że są "nowe".
Ktoś w Legii bierze obfitą kasę pod stołem za te paskudztwa. No, ale jak to w korpo...
Wstyd i żenada !!!

odpowiedz
Orti - 24.07.2021 / 22:54, *.plus.pl

Jak dla mnie słabizna. Powinniśmy zmienić dostawcę sprzętu na takiego dla którego będziemy dużym graczem bo adidas leci w hooya

odpowiedz
Stanisław Anioł - 24.07.2021 / 19:15, *.orange.pl

te paski wyglądają jak gówno w lesie :-)

odpowiedz
Rollo - 24.07.2021 / 17:54, *.play-internet.pl

Ohyda. Nie kupujcie bracia.

odpowiedz
Yto - 24.07.2021 / 17:47, *.tpnet.pl

Amatorami jesteście ?! Kasa Misiu ?

odpowiedz
Yto - 24.07.2021 / 17:19, *.tpnet.pl

Amatorzy

odpowiedz
DZ - 24.07.2021 / 16:44, *.centertel.pl

Odkupione od Śląska? :(

odpowiedz
Yto - 24.07.2021 / 16:38, *.tpnet.pl

Białe koszulki czarne spodenki ! Nie szukać dziury w całym do .......

odpowiedz
Yto - 24.07.2021 / 16:33, *.tpnet.pl

Barwy czerwono biało zielone . Czemu zielona ? Zawsze czerwona była ładniejsza ( okres reklamy c+)

odpowiedz
exsa - 24.07.2021 / 08:58, *.tpnet.pl

Ona taka ladna jak ja !!!!

odpowiedz
Migo - 24.07.2021 / 08:54, *..

Motyw moro? Widziałeś drogi autorze kiedykolwiek moro? Sprawdź najpierw i nie pisz więcej takich idiotyzmów

odpowiedz
Konrad - 24.07.2021 / 16:50, *.icpnet.pl

@Migo: Moro są to barwy maskujące i mogą mieć różne formy mądralo

odpowiedz
Migo - 24.07.2021 / 20:58, *..

@Konrad: "Moro" to rodzaj KAMUFLAŻU stosowanego m. in. przez LWP. To co jest na koszulkach nijak "moro" nie jest. Jest to bliżej niezidentyfikowany typ kamuflażu. Nie musisz dziękować mądralo.

odpowiedz
Marcel - 23.07.2021 / 23:47, *.t-mobile.pl

Moim zdaniem są świetne i o wiele ładniejsze niż te poprzednie zielone. Brawo! :)

odpowiedz
Dedi - 23.07.2021 / 22:30, *.plus.pl

Bardzo ładna ! LEGIA do boju

odpowiedz
M3 - 23.07.2021 / 22:19, *.play-internet.pl

Ta fortuna z tyłu powinna też być złota. Ten żółty to tragedia.

odpowiedz
dudek - 24.07.2021 / 16:31, *.chello.pl

@M3: trudno sie nie zgodzic, z przodu spoko, z tylu fest

odpowiedz
Witamina1916 - 23.07.2021 / 22:13, *.plus.pl

Złote wstawki u nas rozumiem właśnie oglądam mecz Radomiaka którego nawiasem mówiąc pięknie słychać w tv i zastanawiam się czym kierowal się peszek zlotymi napisami na koszulkach

odpowiedz
Markus Merk - 24.07.2021 / 14:18, *.play-internet.pl

@Witamina1916: One mają zwiastować #majtra na stulecie, ale jak to u przegrywów z Posrania, będzie #majster za stulecie.

odpowiedz
Markus Merk - 23.07.2021 / 22:07, *.play-internet.pl

Ta reklama to wygląda jak goowno w lesie.

odpowiedz
yaco - 23.07.2021 / 21:07, *.tpnet.pl

Przypominam, że barwy Legii to: zielony, biały, czerwony. A toto nawet koło zielonego nie leżało.

odpowiedz
Kozioł - 23.07.2021 / 21:44, *.t-mobile.pl

@yaco: Przypominam że barwy Legii to czerwony biały zielony i czarny.

odpowiedz
Aryon - 24.07.2021 / 00:21, *.chello.pl

@yaco: Widać jaki z Ciebie znawca, bo to są barwy Śląska Wrocław. Nasze są takie jak napisał @Kozioł

odpowiedz
Stefan1916 - 24.07.2021 / 01:44, *.chello.pl

@Aryon: a pamiętacie „w trzech kolorach mieni się…”?
Wydaje mi się ze jednak Jaco miał racje.

odpowiedz
Paweł - 24.07.2021 / 07:16, *..

@Stefan1916: nie ma racji

odpowiedz
Yto - 24.07.2021 / 16:40, *.tpnet.pl

@yaco: czerwony biały lony

odpowiedz
Pacz - 23.07.2021 / 20:55, *.t-mobile.pl

Koszulka byłaby do zniesienia, gdyby nie te beznadziejne reklamy. Ta z przodu jeszcze się jakoś komponuje, ale ta z tyłu - porażka.

odpowiedz
Pawciu - 23.07.2021 / 20:51, *.net.pl

Zalamka :(

odpowiedz
exsa - 23.07.2021 / 20:47, *.tpnet.pl

To nie ta zielona miala byc !!!!

odpowiedz
po(L)ny - 23.07.2021 / 20:45, *.chello.pl

Ale szpetota...

odpowiedz
Cezar - 23.07.2021 / 20:44, *.t-mobile.pl

Kupiłem żetony Socios, bo podobno mieliśmy głosować nad różnymi tematami np. wybór koszulki, a tu bach i mamy takie sobie koszulki, byle jakie, złote paski... co to jest?

odpowiedz
Tom - 23.07.2021 / 21:35, *.236.239

@Cezar: Ty byś zagłosował i reszta jakiś Arabów albo Turków bo nie tylko kibice Legii kupili tokeny a tak wiadomo że to nasz prezes wybrał

odpowiedz
Cezar - 23.07.2021 / 22:33, *.t-mobile.pl

@Tom: co fakt to fakt, podjarałem się tokenami i z każdym dniem zastanawiam się po co mi one...

odpowiedz
Pacz - 24.07.2021 / 11:02, *.t-mobile.pl

@Cezar: Kupiłeś za pieniądze możliwość swobodnego wypowiadania się? Ładnie...

odpowiedz
Władeczek - 23.07.2021 / 19:55, *.play-internet.pl

Fatalne! Co za dramat faken!

odpowiedz
FI(L)IP - 23.07.2021 / 19:52, *.tpnet.pl

Nie jestem fanem udziwnień, ale bez przesady, ta koszulka nie jest tak zła, jak wynika z opisów. Ta Śląska była w podobnym stylu, ale jest wyraźnie inna, wystarczy sprawdzić np. u nich w sklepie. Popatrzę na żywo, to będę mógł się wypowiadać. Koszulka na stulecie też głowy nie urywała na zdjęciach, a w rzeczywistości okazała się bardzo ładna.

odpowiedz
gazza - 23.07.2021 / 19:50, *.inetia.pl

Co raz gorzej - mnie sie nie podobają.

odpowiedz
Darek - 23.07.2021 / 19:43, *.chello.pl

Koszulki zapewniają lepszą wentylację ciała.

Najpierw gwiazdy musiałyby się spocić żeby koszulka spełniała swoje zadanie.Przechodząc obok meczu i grając bez ambicji albo wymieniając 260 podań w poprzek i do tyłu cieżko będzie o to.

odpowiedz
oLaf - 23.07.2021 / 19:37, *.vectranet.pl

złote paski Adasia ...czyli ....."cała wieś tańczy i śpiewa"...

Matko, kto to w Legii zatwierdza?????

Akurat zielona "matriksowa" koszulka nie była taka zła, to teraz mamy "koszulkę Śląska sprzed roku" (tak, wiem , minimalnie podobno się róźni ; )

ZMIAEŃCIE WRESZCIE BIAŁE KOSZULKI czyli tzw. "brudne szmaty" bo nie można na nie patrzeć są takie ''niedoprane'' !!!

odpowiedz
Plaskacz - 23.07.2021 / 19:32, *.chello.pl

Tylko stara oliwkowa i biała z pasem. Absolutna klasyka do dzisiaj noszona na sektorach.

odpowiedz
Kle - 24.07.2021 / 21:36, *.28.34

@Plaskacz: dokładnie tak, LA Galaxy ma podobne koszulki do tych i od kilku lat nie zmieniają tego wzoru - u nas nie można tak było zrobić czy może czyjś kolega musiał zmienić wzór, bo kolega z Adidasa miał to w targecie?

odpowiedz
WF - 23.07.2021 / 18:58, *.play-internet.pl

Ale dziadostwo ! Nie kupię i nie będę chodził w koszulce Śląska. Adidas z roku na rok coraz gorsze badziewie nam podrzuca.

odpowiedz
grzesiek - 23.07.2021 / 18:45, *.centertel.pl

Ktos tu moją opinie napisał także ja też to powtorze, smialo nadaje sie to na nasze biale koszulki takie o to haslo:
#Leśny wróć

odpowiedz
Marian - 23.07.2021 / 18:40, *.play-internet.pl

Sebixowa taka

odpowiedz
Wstyd - 23.07.2021 / 18:36, *.t-mobile.pl

Kto to zamawiał marketing zerowy nawt proporczykami oryginalnego klubowego nie mozna kupic Wsyd żenada Lesnodorsski Boguś wroc

odpowiedz
Cult !Legia! KING! - 23.07.2021 / 18:12, *..

DRAMAT!

odpowiedz
Legionistaaa - 23.07.2021 / 18:06, *.centertel.pl

Śląsk miał podobne w tamtym sezonie. Legia jest klubem który zasługuje na własny wzór a nie jakieś z katalogu

odpowiedz
Nostradamus - 23.07.2021 / 18:00, *.play-internet.pl

Coś czuję, że to ostatnie zdjęcie Kapustki w koszulce Legii

odpowiedz
Markus Merk - 23.07.2021 / 17:36, *.play-internet.pl

Albo niech zmienią kolor liter fortuny na biało, albo zrobią białe obwódki, czarnycb liter, bo ten żółty prostokąt jest tragiczny, strazznie się gryzie z zieloną koszulką.

odpowiedz
Żmija - 23.07.2021 / 17:29, *.vectranet.pl

Nie należę do etatowych malkontentów, ale od czasu koszulek z trumną ta jest najgorsza... Kto to q..a opiniuje!?

odpowiedz