fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Polska 4-1 Albania. Legioniści nie grali

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu eliminacji mistrzostw świata 2022 Polska wygrała z Albanią 4-1. Bramki dla Polski zdobyli: Robert Lewandowski, Adam Buksa, Grzegorz Krychowiak i Karol Linetty. W spotkaniu nie wystąpił Bartosz Slisz. Z kolei w zespole Albanii nie zagrał Ernest Muci. 5 września Polacy zmierzą się na wyjeździe z San Marino.

Wynik meczu został otwarty kilkanaście minut po pierwszym gwizdku sędziego. Po wrzutce z rzutu wolnego główkował Kamil Glik, który zagrał piłkę do Roberta Lewandowskiego. Napastnik Bayernu nie miał żadnych kłopotów, aby z najbliższej odległości wpakować ją do siatki. Po objęciu prowadzenia Polscy cofnęli się na swoją połowę, a Albańczycy zaczęli radzić sobie coraz śmielej. Ich ataki przyniosły efekt w 23. minucie. Do piłki zagranej z głębi pola doszedł Sokol Cikalleshi, wbiegł przed Jana Bednarka i płaskim strzałem z ostrego kąta pokonał Wojciecha Szczęsnego.

Goście starali się pójść za ciosem i wkrótce ponownie zagrozili polskiej bramce. Jeden z rywali mocno uderzył z powietrza, jednak szczęśliwie Szczęsny był bardzo dobrze ustawiony i nie dał się zaskoczyć. Bramkarz Juventusu równie dobrze spisał się w 37. minucie, gdy złapał płaską próbę lecąca w kierunku prawego słupka. "Biało-czerwoni" grali dużo poniżej oczekiwań, jednak niespodziewanie tuż przed przerwą wyszli na prowadzenie. Świetnym uderzeniem popisał się debiutujący w reprezentacji Polski Aleksander Buksa i Etritowi Berishie nie pozostało nic innego jak wyciągnąć piłkę z siatki. Pomimo tego, że gracze Paulo Sousy rozczarowali w pierwszych 45 minutach, to zeszli na przerwę przy skromnym prowadzeniu.

W 54. minucie świetną dwójkową akcję przeprowadzili Lewandowski i Krychowiak. Pierwszy z nich idealnie zagrał piłkę, a drugi celnym strzałem wykończył akcję i Polska prowadziła już 3-1. Kilka minut później groźne sytuacje przeprowadzili goście, ale to Polacy zdobyli czwartą bramkę. Linetty przebiegł niemal z połowy boiska, zagrał do Buksy, ten wyłożył piłkę przed bramkę i dobił ją Lewandowski. Niestety, sędzia dopatrzył się w tej sytuacji spalonego.

Kolejne minuty przyniosły kilka ciekawych sytuacji z obu stron. W 89. minucie wynik ustalił Karol Linetty. Po bardzo dobrym podaniu pomocnik uderzył z bliskiej odległości, piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do bramki.

Polska 4-1 (2-1) Albania
Robert Lewandowski 12, Adam Buksa 44, Grzegorz Krychowiak 54, Karol Linetty 89 - Sokol Çikalleshi 25

Polska: Polska: 1. Wojciech Szczęsny - 18. Bartosz Bereszyński (33, 3. Paweł Dawidowicz), 15. Kamil Glik, 5. Jan Bednarek - 7. Kamil Jóźwiak, 16. Jakub Moder, 10. Grzegorz Krychowiak, 21. Przemysław Frankowski (62, 8. Karol Linetty), 13. Maciej Rybus (81, 23. Tymoteusz Puchacz) - 14. Adam Buksa (81, 11. Karol Świderski), 9. Robert Lewandowski

Albania: 1. Etrit Berisha - 4. Elseid Hysaj, 18. Ardian Ismajli, 15. Marash Kumbulla, 6. Berat Djimsiti, 20. Lorenc Trashi (67, 21. Odise Roshi) - 7. Keidi Bare, 8. Klaus Gjasula, 22. Amir Abrashi (74, 9. Endri Çekiçi) - 10. Rey Manaj (68, 19. Bekim Balaj), 16. Sokol Çikalleshi (83, 11. Myrto Uzuni)

żółte kartki: Świderski, Bednarek - Abrashi, Bare, Hysaj, Gjasula, Manaj

widzów: 38 254

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (68)

+dodaj komentarz
c u L t - 04.09.2021 / 21:06, *..

WSZYSCY!DO!WROCŁAWIA!POBIJEMY!REKORD!

odpowiedz
ślązak - 04.09.2021 / 20:29, *.centertel.pl

Hahah.. A kto niby miałby zagrać? Stary Kosecki na skrzydle, czy Pisz za rozgrywającego bo napastnika mamy. A atmosfera faktycznie z meczu krykieta albo karlingu

odpowiedz
Kibic - 04.09.2021 / 11:54, *.chello.pl

Jak komus nie odpowiada sytuacja na trybunach podczas meczów reprezentacji Polski to jest jego indywidualna sprawa. Ja tu chce przyjść z dziećmi, żeby zobaczyły najlepszych pilkarzy jakich mamy, swoich idoli, żeby uczyły się szacunku dla innych narodowości, spędziły ze mną czas. Nie potrzeba tam nawalonych gości z papieroskami co drugie słowo przeklinających. Macie miejsce gdzie możecie sobie w taki sposób spędzać czas, więc nie narzucajcie innym którzy chcą go spędzić inaczej.

odpowiedz
matus007 - 04.09.2021 / 08:39, *.play-internet.pl

Brawo Polska, jak bez Milika, Zielińskiego, Piątka to jest bardzo dobrze.

odpowiedz
Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski - 04.09.2021 / 08:14, *.tpnet.pl

Polska nie dała szans Albanii. Wygrała w cuglach, mimo że reprezentanci rywali byli bardzo aktywni w kreowaniu ataków i wyraźnie lepiej wyszkoleni technicznie. Czy ktoś może wyjaśnić, dlaczego Robert Lewandowski był za słaby aby grać w Legii Warszawa?

odpowiedz
filand - 04.09.2021 / 11:22, *.t-mobile.pl

@Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski:
Spróbuj ten problem wyjaśnić u polskiego (?) licencjonowanego mistrza świata, niejakiego Trzeciaka...
Po co Nam Lewandowski jak mamy ...
Arruabarrena w wywiadzie Staszewskiego: W Hiszpanii do dziś śmieją się, że Legia wolała mnie od Lewandowskiego. Dzięki niemu przeszedłem do historii ( www.sport.pl)

odpowiedz
Witosław - 04.09.2021 / 00:19, *.play-internet.pl

Byłem na meczu Polski drugi raz(pierwszy Słowenia w chyba 98).Żałuję że musiałem tam być,kibicowsko dno i metr mułu.Kibice repry to jakaś inna bajka.Je...ać to wszyscy do Wrocławia.

odpowiedz
:) - 04.09.2021 / 11:46, *.chello.pl

@Witosław: to nie przychodzić.

odpowiedz
Miasto Rafałka - 03.09.2021 / 17:44, *.play-internet.pl

Legioniści nie grali bo byli zmęczeni

odpowiedz
bronek49 - 03.09.2021 / 17:32, *.chello.pl

Polacy mieli farta Albańczycy grali dobrą piłkie ale proste błędy spowodowały że nasi co strzał to bramka ważna wygrana ale pozostał niesmak ,dobrze że trener kadry nie wystawił Legijnego asa Ślisza bo wtedy byłoby w plecy

odpowiedz
Kwas70 - 03.09.2021 / 15:30, *.oktv.se

Janusze na trybunach i kopacze na biosku o to polska kadra i cala otoczka

odpowiedz
Mamut - 04.09.2021 / 22:09, *.t-mobile.pl

@Kwas70: Niestety, jeszcze obawiam się , że jak angole klękną przed meczem to będą klaskać

odpowiedz
RobL - 03.09.2021 / 14:20, *.chello.pl

Teraz widać dlaczego Legia sprowadza samych obcokrajowców!Poza Lewym i może Moderem ja nie widzę w reprezentacji kogoś kto mógłby wzmocnić nasz klub,masakra!

odpowiedz
:) - 03.09.2021 / 12:39, *.plus.pl

Sousa czy Smuda Fornalik nie widać różnicy a nawet jest gorzej.

odpowiedz
Realista - 03.09.2021 / 12:36, *.plus.pl

Cóż Lewandowski jak Warzycha w klubie status legendy i gwiazdy a w kadrze 0 sukcesów.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 03.09.2021 / 14:28, *.plus.pl

@Realista: Lewandowski chociaż zagrał w paru turniejach ME i MŚ a nawet gole tam strzelał.

odpowiedz
MarioL - 03.09.2021 / 15:31, *.wanadoo.fr

@Realista: bo w klubie Lewandowski ma z kim grać.

odpowiedz
tomgr. - 03.09.2021 / 18:10, *.206.55

@Realista: takie barany jak ty klepały podobne bzdury o Kaziku D.Był to piłkarz o nadzwyczajnych umiejętnościach,ktory jest teraz legendą.Lewandowski też przejdzie do historii.

odpowiedz
Realista - 03.09.2021 / 19:58, *.plus.pl

@tomgr.: Chyba do historii Bayernu bo Kazik D o którym piszesz coś chociaż z kadra zdobył.

odpowiedz
Realista - 03.09.2021 / 19:59, *.plus.pl

@tomgr.: Znaczy osiągnął chciałem napisać

odpowiedz
:) - 03.09.2021 / 20:05, *.plus.pl

@tomgr.: Nie wiem czy przejdzie do historii zawodnik który w kadrze strzela przeważnie średniakom i słabeuszom w eliminacjach a w turniejach tylko w ostatnich ME dopiero pokazał swój potencjał.Musialby nastrzelac tyle co Ronaldo dla Portugalii żeby być kimś wielkim.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 03.09.2021 / 20:07, *.plus.pl

@Realista: Historii Bayernu dobre hehe ale i prawdziwe.

odpowiedz
kczeczu - 03.09.2021 / 23:51, *.205.223

@Realista: i napewno nie pojedzie autem narąbany

odpowiedz
dejne3 - 04.09.2021 / 07:21, *.vectranet.pl

@tomgr.: Do historii przejdzie u kartofli bo w Legii ,kartofel niejak dyrektor sportowy Trzeciak się na nim ni poznał ,taka prawda

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 03.09.2021 / 12:35, *.plus.pl

Wynik się liczy za wrażenia artystycznie do Kataru nie pojedziemy na MŚ. Teraz to piłka się wyrównała a my jesteśmy coraz słabsi więc każde zwycięstwo tej śmiesznej reprezentacji będzie sukcesem nieważne z kim gramy. Nie byliśmy i nie będziemy potęga w tych czasach a ludzie żyją dalej wspomnieniami z lat Górskiego Piechniczka i kadry Wójcika z IO 92 i liczą że powtórzymy te sukcesy.Trzeba się pogodzić z tym jak jest i ne wymagac za dużo i cieszyć się z każdego zwycięstwa nieważne w jakim stylu a jak chcecie sukcesów i stylu to kibicujcie Brazylii i innym potęgom.

odpowiedz
Kamuflaż - 03.09.2021 / 10:47, *.tpnet.pl

I znowu czytam komentarze, zwolnić trenera, tak jakby to trener był odpowiedzialny za to, jak kto przyjmuje piłkę albo podaje. Jacy my jesteśmy surowi technicznie, to oczy pękają od nadmiaru ciśnienia. Jak się ogląda naszych, to ma się wrażenie, że ta dyscyplina sportu jest nie dla nas. Wolni, elektryczni, mało zwrotni, wystraszeni. Wystarczy, że przeciwnik gra wysokim pressingiem i nasi robią w majty ze strachu, tracą głowę i walą piłkę gdzie popadnie. Tutaj może przyjść i Klopp, Flick, i reszta ale nic nie zrobią, bo nie nauczą ich grania w piłkę, kiedy ma się tak słabe podstawy.

Lewandowski, przerasta resztę pod każdym względem, trzyma to całe towarzystwo przy życiu, bo jak skończy grać to będzie tylko płacz.

odpowiedz
zzz - 03.09.2021 / 11:26, *.47.73

@Kamuflaż: na a czy ktoś kazał trenerowi znowu wystawiać kloca Krychowiaka który ledwo się porusza,Krychowiak od wielu lat nie zagrał ani jednego nawet średniego meczu w reprezentacji, wszystkie jego mecze to totalny piach a cały czas jest wystawiany

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 03.09.2021 / 15:45, *.centertel.pl

@zzz: Krychowiak to kolega Lewego, tak jak Szczęsny. Jak ich trener nie wystawi to Lewy każe go zwolnić ;-)

odpowiedz
(L)eming - 03.09.2021 / 10:26, *.gov.pl

Jak dla mnie to reprezentacja może tak grać w każdym meczu oby z takim samym wynikiem. Liczy się wynik a nie styl.

odpowiedz
(L)ucjan - 03.09.2021 / 20:45, *..

@(L)eming: Rzekłeś

odpowiedz
Ja - 03.09.2021 / 09:21, *.plus.pl

Katastrofa Patologia więcej szczęścia jak rozumu. No i ten śmieszny trenejro opowieści jego rzenada

odpowiedz
Odp - 03.09.2021 / 09:52, *.plus.pl

@Ja : żenada to twoja ortografia

odpowiedz
Pawełek - 03.09.2021 / 08:27, *.netfala.pl

Poziom meczu był tak niski, że nawet wejście naszego Ślisza by go podniosło.

odpowiedz
Osa(L) - 03.09.2021 / 09:52, *.15.136

@Pawełek: masz jakiegoś Twojego "Ślisza" ?
ja znam tylko Bartosza Slisza.
Pozdro (L)

odpowiedz
:) - 03.09.2021 / 12:48, *.chello.pl

@Pawełek: Slisz w twoim wieku jest tu gdzie jest, a ty gdzie jesteś?

odpowiedz
Echhh - 03.09.2021 / 06:13, *.161.128

Dramatyczny byl poziom tego meczu z poskiej strony. Niech podsumowaniem bedzie zdanie "Lewandowski strzelil bramke Krychowiakiem"

odpowiedz
Zlb - 03.09.2021 / 03:13, *.t-mobile.pl

Brawo! Wynik poszedł w Świat. Tylko jest małe ale. Chodzi o Naszych wszystkich fachowców od piłki. No trzeba być debilem do kwadratu żeby piac z zachwytu nad Lewym, a reszta... no grali sobie, ale Lewy zagrał fenomenalnie!!! Paranoja!!! Strzelił bramkę, miał asystę i tyle. Od czego jest snajper? A przecież piękna bramkę strzelił Buksa, a o nim w mediach cisza. Szkoda mi reszty chłopaków że zostali tak potraktowani. Powinni z Angolami olać ten mecz, zostać w szatni i wypuścić na boisko samego Lewandowskiego!!!

odpowiedz
M..... - 03.09.2021 / 06:52, *.t-mobile.pl

@Zlb: oglądałeś mecz czy tylko statystyki patrzyłeś,Lewy robił nie tylko za snajpera.
Brakuje w relacji o ewentualnym karnym dla Albanii

odpowiedz
dino - 03.09.2021 / 06:52, *.vtelecom.pl

@Zlb:
Ty tak na poważnie? Gdyby nie Lewy to aż ciężko sobie wyobrazić gdzie byśmy byli po raz n-ty wczoraj uratował nam mecz

odpowiedz
Korda - 03.09.2021 / 08:27, *.centertel.pl

@Zlb: ile ludzi tyle opinii. Ale Twoja na temat Lewandowskiego akurat jest kompletnie nie trafiona. To właśnie Lewy się cofał po piłke bo linia pomocy całkowicie nie istniała. Długie piłki również bez przerwy szły na Lewego o które on musiał walczyć. Także pierw argumenty a potem komentarz

odpowiedz
Doktor - 03.09.2021 / 09:16, *.chello.pl

@Zlb:
weż lekarstwa

odpowiedz
MK - 03.09.2021 / 10:18, *.187.2

@Zlb: Nic nie ujmując Lewandowskiemu, bo na pewno jest jednym z lepszych zawodników na świecie, to od jakiegoś czasu również widzę dziwny trend. Jakby każdy bał się powiedzieć o nim coś złego. Mam wrażenie, że w reprezentacji ma więcej do powiedzenia niż inni piłkarze, a nawet trener. Dziennikarze nawet po słabym meczu, boją się go krytykować, czy zadawać trudne pytania, tak jakby wszyscy się bali, że się obrazi i przestanie grać w reprezentacji.
I żeby była jasność - doceniam jego osiągnięcia i widzę, że czasem reszta kolegów odstaje od niego, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że Roberta się trochę rozpieszcza

odpowiedz
Arek - 03.09.2021 / 15:23, *.tpnet.pl

@Zlb: debilem to trzeba być, żeby coś podobnego z siebie wypluć. Jak już pisałem: Lewandowski i nic.

odpowiedz
Micha(L) - 02.09.2021 / 23:46, *.chello.pl

Brawo Polska!!!!!!

odpowiedz
Echhh - 02.09.2021 / 23:05, *.161.128

A doradca Kuleszy zostal kudlaty. No to kuzwa z San Marino w plecy.

odpowiedz
j24 - 02.09.2021 / 22:59, *.play-internet.pl

Nie wiem jakim cudem wykręcili taki wynik, bo gra była tragiczna. Węgry-Anglia 0:4, także w środę będzie ciekawie. Doping na Narodowym to porażka, nie wiem po co ci ludzie tam przychodzą.

odpowiedz
:) - 02.09.2021 / 23:20, *.chello.pl

@j24: nie każdy przyychodzi na stadion stać uwalonym z kiepem w ryju i rękami w kieszeniach

odpowiedz
Arek - 03.09.2021 / 00:00, *.tpnet.pl

@j24: poklaskać przy hymnie Albanii. Ja w ogóle nie ogarniam tego klaskania i nie wiem po co to. O dopingu szkoda się rozpisywać, bo nie istnieje tam coś takiego.

odpowiedz
Arek - 03.09.2021 / 00:05, *.tpnet.pl

Jak dla mnie, to więcej szczęścia, niż rozumu. Środka pomocy nie ma, obrony nie ma, tam nic nie ma, prócz Lewandowskiego. Tyle co ci Albańczycy zmarnowali, to szok. W ogóle cały ten wynik to dla mnie szok. Bo żeby na 4, czy 5 strzałów 4 weszły, to normalnie się nie dzieje.

odpowiedz
jot - 03.09.2021 / 06:31, *.tpnet.pl

@j24: to idź i zorganizuj ten doping. To twoja szansa...

odpowiedz
Kamień - 03.09.2021 / 07:04, *.chello.pl

@jot: tam się nie da zorganizować dopingu, nie ma dla kogo... Zabrałem raz na narodowy swoją byłą żeby sobie zobaczyła repre. Wcześniej była ze dwa razy na Legii. Piłką wogóle się nie interesuje. P 15 minutach na narodowym powiedziała: eeee to nie to co na Legii - chodźmy stąd :)

odpowiedz
:) - 03.09.2021 / 07:10, *.chello.pl

@Arek: tak się okazuje szacunek innemu narodowi, klaszcząc po jego hymnie. Kosztowne co?

odpowiedz
jot - 03.09.2021 / 08:08, *.centertel.pl

@Kamień: doskonale to wiem, byłem ze znajomymi na jakimś meczu o pietruszkę. 90% widzów to ludzie, którzy lubią piłkę nożną, lubią tego typu imprezy. Oni tam nie idą żeby 90 minut stać i dopingować. Dziwię się zatem dlaczego część osób wymaga od zbieraniny osób, dla których często to pierwsza wizyta na stadionie by niewiadomo jak mocno kibicowali. Z Reprezentacją tak jest, że jak jest mecz, w którym piłka chodzi a zawodnicy tego dnia nie potykają się o własne nogi to jest głośno i jest doping. A jak jest taka padliną jak wczoraj to ci ludzie nie wiedzą co mają z tym zrobić...

odpowiedz
Korda - 03.09.2021 / 08:32, *.centertel.pl

@Arek: właśnie Polscy kibice pokazali szacunek dla przeciwnej reprezentacji. Poczytaj co zrobili kibice Węgierscy z Anglikami. Czy kierowanie odgłosów malpy w kierunku czarnoskórych piłkarzy to jest odpowiednie zachowanie? Rasizm dzisiaj to jest najgorsze zachowanie człowieka do człowieka. Wyzywanie kogoś ze względu na kolor skóry to jest poprostu porażka.

odpowiedz
j24 - 03.09.2021 / 09:22, *.play-internet.pl

@Korda: Nie. Szacunek dla hymnu rywala to postawa stojąca i milczenie. Klaskanie podczas hymnu przeciwnika jest pedalskie i trąci kompleksami na kilometr. Rasizm to najgorsze zachowanie człowieka do człowieka? To lepiej być mordercą, bandytą, złodziejem czy oszustem, niż rasistą? Ciekawa moralność... taka tęczowa.

odpowiedz
:) - 03.09.2021 / 09:38, *.chello.pl

@j24: to stój i milcz. Tak będzie lepiej dla ciebie. Mniej wstydu.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 03.09.2021 / 14:30, *.plus.pl

@j24: A co mają może śpiewać pieśń o małym rycerzu i Polacy nic się nie stało jak na siatkówce?to już lepiej że jest tak jak jest.

odpowiedz
:) - 03.09.2021 / 14:32, *.plus.pl

@Arek: a widziałeś kiedyś atmosferę na narodowym? Chyba na siatkówce i jak disco polo grają Roztańczony Narodowy hehe

odpowiedz
Kolega po szalu - 03.09.2021 / 14:33, *.plus.pl

@:) : a co mają robić ? Może wuwuzele im dać jeszcze?

odpowiedz
Arek - 03.09.2021 / 15:32, *.tpnet.pl

@:) : też mógłbyś zamilknąć, misiu tęczowy. Czy Ty kiedykolwiek słyszałeś żeby ktoś klaskał gdzieś przy hymnie Polski? Dla mnie to kretyńskie i tyle. Szacunek można okazać jak kolega wyżej. Stojąc i milcząc w trakcie hymnu.

odpowiedz
Wolfik - 03.09.2021 / 15:46, *.play-internet.pl

@Arek: A ja nie wiem o co ten spór. Mozna milczeć, mozna klaskać. Mnie to nie przeszkadza. Przeszkadza mi jak ktoś buczy jak bydło - vide Angole na ME.

odpowiedz
Arek - 03.09.2021 / 23:09, *.tpnet.pl

@Wolfik: spór, to chyba mocne słowo. Nazwałbym to raczej małą wymianą poglądów. I co do tych Angoli masz rację. Bo teraz wielkie oburzenie na zachowanie Węgrów, a te ich dziennikarzyny nie były jakoś tak oburzone, jak frajerstwo angielskie Włochów, czy Duńczyków atakowało na stadionie. I dla mnie właśnie to ich zachowanie jest oburzające, a nie, że ktoś tam plastikowym kubkiem rzuci, czy małpę poudaje.

odpowiedz
Wolfik - 04.09.2021 / 13:11, *.mm.pl

@Arek: Całkowicie się zgadzam. Te ciule powinni być przyjmowani na europejskich stadionach tak, jak oni przyjmuja gości. W tym jednym przypadku "buczenie" bedzie w pełni uzasadnione.

odpowiedz
Wolfik - 02.09.2021 / 22:53, *.mm.pl

Albania nie przegrała z reprezentacja Polski tylko z Robertem Lewandowskim.
Już nawet Albańczyczy operuja piłką szybciej niż nasi zawodnicy.
Z Anglią bez szans.

odpowiedz
kaktus - 02.09.2021 / 23:01, *.orange.pl

@Wolfik:
Nie do końca. Zawsze lepiej się gra z lepszymi przeciwnikami. Zobacz jak Legia grała w tegorocznych eliminacjach pucharów. Dopóty dopóki grali z ogórkami to na ich grę nie dało się patrzyć. Jak zaczęli grać z dobrymi drużynami to od razu poprawili grę o 3 klasy...
Oby to samo było z naszą reprezentacją :)

odpowiedz
Korda - 02.09.2021 / 22:47, *.centertel.pl

Mecz w wykonaniu Polaków to jakaś parodia piłki nożnej. Ja wiem ze nikt za pół roku nie będzie pamiętał w jakim stylu wygraliśmy, ale na tle Albanii takie padło grać? Cały mecz tylko laga do przodu. Tylko na tyle stać tego naszego treneiro? Albo to była całkowicie nie trafiona taktyka albo Sousa jest takim trenerem jak Węgrzyn komentatorem

odpowiedz
Hautausmaa - 02.09.2021 / 22:43, *.plus.pl

Bojkot Katar 2022!

odpowiedz