Nikodem Niski - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: GKS Wikielec 1-0 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 7. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała 0-1 na wyjeździe z GKS-em Wikielec. W 4. minucie Nikodem Niski sfaulował w polu karnym i jedenastkę na bramkę zamienił Michał Jankowski i taki wynik utrzymał się do samego końca.

Kolejny mecz rezerwy Legii rozegrają w sobotę, 11 września o godzinie 12 w LTC, a rywalem będzie Legionovia Legionowo.

III liga: GKS Wikielec 1-0 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 5' Michał Jankowski (karny)

Legia II: 1. Maciej Kikolski - 17. Nikodem Niski (46' 24. Wiktor Kamiński), 3. Inaki Astiz, 18. Karol Noiszewski, 16. Patryk Konik (85' 19. Hubert Derlatka) - 8. Patryk Pierzak, 6. Bartłomiej Ciepiela (74' 7. Dawid Dzięgielewski), 5. Bartosz Widejko - 11. Tomasz Nawotka, 9. Arkadiusz Ciach, 21. Kacper Skwierczyński (65' 16. Rui Gomes)

Trener: Marek Gołębiewski

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Legia - 11.09.2021 / 07:51, *.autocom.pl

wstyd

odpowiedz
Max - 09.09.2021 / 18:23, *.tpnet.pl

Ten trener ma tyle do gadania co do składu jak wcześniej Sokołowski. Kucharski ściągną szrot to i są takie a nie inne wyniki. Już kiedyś pisałem Ciach, Noiszewski, Dzięgielewski i reszta szrotu na ławę a zacząć grać swoimi wychowankami.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 09.09.2021 / 10:25, *.petrotel.pl

Te wyniki świadczą o sile Akademii Mioduskiego.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 09.09.2021 / 09:05, *.vectranet.pl

potem sie dziwimy ze w reprezentacjach mlodziezowych nie ma pilkarzy Legii jak mlodziez ogrywajaca sie na poziomie 4 ligi i se nie radzi dla porownania srednie kluby ekstraklapy takie jak slask czy łach maja rezerwy w 3 lidze i se jakos radza P

odpowiedz
No dziwne - 09.09.2021 / 17:16, *.tpnet.pl

@kami(L)PRAGA: No niestety , Śląsk i Pyry jakoś się utrzymują w drugiej (dawniej trzeciej) lidze . Też czasem mówię po staremu - trzecia , mogliby przywrócić stare nazewnictwo .

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 09.09.2021 / 08:46, *.vectranet.pl

w rezerwach juz powinni nakladac presjie brak wynikow na poziomie 1 ligi oznaczac moze pozegnanie sie z posada a zawodnicy z klubem inaczej Legia nigdy nie zagra w LM a co dopiero mowic o 4 ligowych potyczkach gdzie wyniki powiny zaczynac sie od 3-0 jak nie idzie ulepszac sztab szkoleniowy i zatrudnic w roli trenera Fachowca nie goscia ktory przegrywa 8 spotkan (Remis to porazka )wyrzuca go skra czestochowa a asystenci prowadza zespol i awansuja na zaplecze ekstraklasy bo jak bedziemy zatrudniac slabych trenerow to bedziemy mieli slabych pilkarzy a akademia nie bedzie chluba klubu tylko WSTYDEM jak mozna zatrudnic trenera ktory nie osiaga wynikow ??

odpowiedz
Kozioł - 09.09.2021 / 07:53, *.chello.pl

Za dobrze wam lamusy jedne. Do treningu lenie i nieroby. A wiem że czytacie!

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 09.09.2021 / 02:10, *.vectranet.pl

Legia II Warszawa powinna wystepowac w fortuna 1 liga wielkie kluby tak maja fc porto benfika lizbona dzieki temu zawsze graja o LM i sa w top3 tabeli koncowej unas na poziomie 4 ligi se nie radza brak Mistrza oznacza brak pucharow jak se jakis zawodnik odstawi noge to niema kto go zastapic bo chyba nikt powazny nie zastapi mladenowicia pilkarzem ktory na poziomie 4 ligi jest sredniakiem nie odstajacym od innych brak jakosci brak presji u podstaw czyli akademia rezerwy jak pierwsza druzyna ma odnosic sukcesy jak inni prezentuja zenade

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 09.09.2021 / 01:52, *.vectranet.pl

wygrana z bronia radom 3-1 remis z pelikanem lowicz wygrana 2-1 z lks2 przegrana wikilec to sa 4 porazki z rzedu ktos powie ze Z bronia radom nie porazka ale znicz biala pliska pojechali bron radom mecz wczesniej 3-0 a wszystkie inne mecze w plecy czas zajac sie tymi rezerwami kazde zwyciestwo mniej niz 3 bramkami traktowac jak porazke bynajmniej w 3-4 lidze chodz ta 4 lige mozna traktowac jak 7 lige bo jest w tej 4 lidze 80 zespolow a my sie osmieszamy z wioska 577 mieszkancow no kur... przeciez milion kibicow klubu zobowiazuje jak to sie ma do tej 500?? wstyd wstyd wstyd KONSEKWENCJIE WYCIAGAC JAZDA Z TYMI REZERWAMI TAK BYC NIE MOZE

odpowiedz
Arek - 09.09.2021 / 00:48, *.tpnet.pl

O losie! Mieli całe 86 min +pewnie czas doliczony i nawet jednej nie wbili.

odpowiedz
Szpilordzik - 09.09.2021 / 00:41, *.t-mobile.pl

Śmiesznie to wygląda gdzie Legia2 jedzie i w pisdu z jakimiś ogorami. .. dziwi mnie fakt ze ci co grają mają świadomość że mogą się przebić do jedyniego a tego nie ukazują. .. nie wiem o co chodzi bo to jest irracjonalne wobec logiki.. pozdrawiam z Brzegu opolskiego (L)

odpowiedz
WSL - 08.09.2021 / 22:52, *.tpnet.pl

Zadnego postepu zeby przegrac z jakims Wikielcem bo gdyby nie rzut karny to moze przynajmniej bylby remis !!!

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 09.09.2021 / 01:29, *.vectranet.pl

@WSL: Legia II przed kazdym meczem przegrywa 0-2 wynik wygrana 1-0 to wstyd i porazka a sztab tego nie rozumie roznica miedzy naszymi rezerwami a 4 ligowa wioska powinna wynoscic minimum 7-0 wedlog mojego licznika zwyciestwo 5-0 w kazdym meczu powinni wygrywac minimum 3 bramkami a te barany wygraja 1-0 czy 3-1 i sie ciesza te wyniki to porazki sztab powinien zmienic mental zawodnikow a po zwyciestwie 2 bramkami powinni ich je.. na treningach itd ze za slabo

odpowiedz
Zwolennik sprowadzania szrotu - 08.09.2021 / 22:47, *.plus.pl

Nowy trener a wyniki takie same jak były. Ja się nie dziwię że nie stawiamy na młodych bo nie ma nikogo godnego gry w 1 drużynie skoro nawet tu sobie nie radzą niektórzy są tu kilka lat i zero postępu.

odpowiedz
Arek - 09.09.2021 / 00:54, *.tpnet.pl

@Zwolennik sprowadzania szrotu: uważaj, bo zaraz bronek49 wyjdzie z nory i stwierdzi, że na młodych stawiać trzeba. I tylko szkoda, że już nie powie, na jakich młodych. Ten Niski to jak Czesiek kiedyś stwierdził drugi Piszczek, a nawet w Głogowie rady nie dał. Ale i tak, bronek49 swoje wie. Cymbał Michniewicz nie stawia na młodych. Chociaż Miszta, Tobiasz, czy Skibicki pewnie sami się do składu wstawili.

odpowiedz
Komor - 09.09.2021 / 02:51, *.tpnet.pl

@Arek: A kto to jest Bronek 49 ? Z ciekawości pytam ...

odpowiedz
Arek - 09.09.2021 / 15:08, *.tpnet.pl

@Komor: ciężko powiedzieć. W każdym razie głupoty wypisuje na tym forum. Całe szczęście, że nie za często.

odpowiedz
Komor - 09.09.2021 / 17:01, *.tpnet.pl

@Arek: Dwójka powinna mieć głód sukcesu , przecież to młodzi chłopaki są (w większości) . Problem tkwi w ich psychice . A od ustawienia taktyki i ich psychiki jest trener , a nie jakiś psycholog na dochodne . Być może taktyka jest za mało ofensywna , nie można im zaciągać hamulca w tak młodym wieku . Oby było inaczej , może się rozkręci drużyna . Na razie jest słabo . Awans powinien być , bo ogrywać się najlepiej na wyższym niż trzecia liga szczeblu . Sytuacja jest zagadkowa , awans musi być ! , jeśli ma być dobrze . Czyż nie ?

odpowiedz
Arek - 09.09.2021 / 17:14, *.tpnet.pl

@Komor: pewnie, że tak. Łachy czy Śląski mają rezerwy na szczeblu centralnym to my powinniśmy tym bardziej. Tak uważam.

odpowiedz
No właśnie - 09.09.2021 / 17:31, *.tpnet.pl

@Arek: Oby się wzięli w garść , bo szkoda takich potknięć . Trener ma jeszcze sporo roboty , jak widać .

odpowiedz
Lupus - 08.09.2021 / 22:17, *.centertel.pl

Wstyd!!!

odpowiedz
lob - 08.09.2021 / 21:48, *.chello.pl

Szkoda kasy na tą padakę.......pojechali na wioskę liczącą 600 ( słownie sześćset ) osób i w czapę..............rozwiązać te rezerwy i szkolić młodzież i wypożyczać......szkoda kasy na takich kopaczy, którzy od wioski dostają wpie...............

odpowiedz
exsa - 08.09.2021 / 21:40, *.tpnet.pl

Co gra LEGIA II. P.Trenerze zeby nawet nie zremisowac majac tyle czasu tak byc dalej nie moze !!!!

odpowiedz
dżonny - 08.09.2021 / 21:09, *.t-mobile.pl

ale nędza

odpowiedz
Wawa - 08.09.2021 / 20:41, *.chello.pl

Się małolatom
W głowach poprzewracało
Gdzie trener gdzie prezes
Dać po 50 zeta i niech grają
Dopóki nie zrozumieją co to znaczy L
Na piersi

odpowiedz
ELvis - 08.09.2021 / 20:23, *.chello.pl

Z tym Wikielcem to jest jakieś fatum

odpowiedz
AAA - 08.09.2021 / 19:52, *.chello.pl

Już niejaki Ciepiela w Krakowie pokazał na co stać nasze rezerwy więc po co ten lament?
Popędzić niedorajdy i tyle,po co ciągnąć ten wözek?
A Treneiro zabierze głos po tym wybitnym /kolejnym/ meczu?
11.09 w LTC może być zabawnie z Legionovią.

odpowiedz
Rikki - 08.09.2021 / 19:49, *.play-internet.pl

Astiz musi mieć etat !!! , reszta totalna masakra , hańba to delikatne określenie czy wstyd na każdym froncie to domena grajków L czy oni po prostu robią to celowo ... Ręce opadają ...

odpowiedz
Leeman - 08.09.2021 / 19:19, *.chello.pl

jedno słowo - dramat
wstyd żeby tacy ludzie hańbili ten klub z wioskami

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 08.09.2021 / 19:16, *.vectranet.pl

masakra wikilec wies majaca 577 mieszkancow wygrywaja z rezerwami Legii gdzie te rezerwy maja zasilac pierwsza druzyne to jest WSTYD HANBA NASZYCH BARW ci pilkarze talenty pilkarskie sa nic nie warci tego sie nieda zrozumiec amatorzy z wioski ogrywaja przyszlych pilkarzy Legii trenerzy i sztab pilkarze powinni poniesc konsekwencjie tej porazki czas nałozyc presje na rezerwy !!!!!!!!!!!!!! Legia Warszawa ma miec mental zwyciezcy trenerzy pilkarze musza ponosic konsekwencjie tych porazek sa zbyt wolni brak dryblingu brak wszystkiego

odpowiedz
Ewelina - 08.09.2021 / 18:52, *.vectranet.pl

Rozgonić w diabły to towarzystwo.

odpowiedz
Miasto Rafałka - 08.09.2021 / 18:24, *.play-internet.pl

Nasza młodzież najlepsza w Polsce jest,najlepsza w Polsce jest!

odpowiedz