fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby

Legia Warszawa 21-15 AZS AWF Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 2. kolejki I ligi rugby Legia Warszawa wygrała 21-15 w derbowym meczu z AZS AWF Warszawa. Do przerwy legioniści prowadzili 7-3. Kolejny mecz zawodnicy Legii rozegrają za tydzień na wyjeździe, a ich przeciwnikiem będzie Arka Rumia.

I liga: Legia Warszawa 21-15 (7-3) AZS AWF Warszawa
Punkty Legia: Jakub Mitek 6 (3pd), Igor Struchkovskyi 5 (P), Daniel Gajda 5 (P), Maciej Lenartowicz 5 (P)
Punkty AZS AWF: Łukasz Ślusarczyk 10 (P, pod, K), Piotr Chlebus 5 (P)

P - przyłożenie, 5 pkt.
pd - podwyższenie, 2 pkt.
K - karny, 3 pkt.

Skład Legii: Daniel Gajda, Wojciech Szonecki, Krzysztof Kucharski, Karol Myszkowski, Mariusz Królak, Saba Kharaishvili, Piotr Bielec, Bartosz Bardziński, Igor Struchkovskyj, Jan Majchrzak, Piotr Zieliński, Hubert Knapik, Sebastian Królak, Jakub Krzemiński, Marcin Brewiński, Wojciech Borys, Jakub Mitek, Krzysztof Książek, Jakub Grefkowicz, Maciej Żarnowski, Maciej Lenartowicz, Clement Gimet, Teimuraz Kharaishvili, Mikołaj Kacz, Adam Wojtacki, Błażej Wywiał, Dawid Poznański, Adrian Rudnik

Centrum informacji o rugby Legii -> legionisci.com/rugby


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
fff - 19.09.2021 / 13:07, *.cyfrowypolsat.pl

Szacun, jak kiedyś mieszkałem w Warszawie i chodziłem na rugby to zawsze było w czapę od AWFu, a tu proszę :) Miło wspominam mecze na stadionie AWF - piwko, grill, słońce :)

odpowiedz
Kondor - 18.09.2021 / 18:21, *.chello.pl

wreszcie zwycięstwo w rugby

odpowiedz
Scorpion - 18.09.2021 / 18:08, *.chello.pl

wreszcie jakieś zwycięstwo

odpowiedz
starszy - 18.09.2021 / 18:01, *.plus.pl

Brawo , derby dla nas ! Szkoda że przegapiłem bo bym się przeszedł. Mecze po staremu na Skrze ?

odpowiedz
Leon - 18.09.2021 / 17:53, *.vectranet.pl

No zaimponowali Mi,wreszcie zwycięstwo.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.