REKLAMA

Chłopcy z Łazienkowskiej - kibicowska książka o legionistach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Takiej książki jeszcze w legijnym światku nie było. Wydana w ostatnich dniach (premiera miała miejsce 28 lipca) własnym sumptem książka "Chłopcy z Łazienkowskiej" to pozycja obowiązkowa dla każdego fanatyka naszego klubu. Na blisko 230 stronach opisanych zostało wiele historii, o których mogliście nigdy nie słyszeć. Mogliście też słyszeć wersje, które nie miały zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością.

Historie charakternych chłopaków, w których życiu liczy się nie tylko fooTBall, czyta się doskonale. I to opowieści oraz przemyślenia w stu procentach prawdziwe, nie wyssana z palca fikcja. Bez dwóch zdań - lektura obowiązkowa dla fanów Legii.

Książka kosztuje 50 złotych i zamawiać ją można poprzez prywatną wiadomość do Maćka. Książkę będzie można również nabyć w piątek, 5 sierpnia, w Źródełku, przed meczem z Piastem.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Mr. - 02.08.2022 / 13:08, *.virginm.net

Szkoda tylko że Maciek nie odpowiada na wiadomości

odpowiedz
DZ - 03.08.2022 / 01:28, *.centertel.pl

@Mr.: Dlaczego chcesz zawracać gitarę MACIUSIOWI?!

odpowiedz
Hammer - 30.08.2022 / 12:35, *.centertel.pl

@DZ: DoZo a Ty kiedy wracasz na kibice net robić porządki z różnej maści festami?

odpowiedz
AA - 01.08.2022 / 16:10, *.virginm.net

Czy ktos mógłby kupić mi książkę i wysłać do UK?

odpowiedz
OIF - 02.08.2022 / 10:06, *.plus.pl

@AA: parę lat temu do Belgii wysłałem komuś koszulkę, więc myślę że do Anglii też dam rade

odpowiedz
AA - 02.08.2022 / 12:46, *.virginm.net

@OIF: Dziękuję to jest mój mail rud75@wp.pl napisz, do mnie i dogadamy szczegóły.Jeszcze raz dziękuję

odpowiedz
oLaf - 31.07.2022 / 22:03, *.vectranet.pl

piękne czasy.

odpowiedz
grzesiek - 31.07.2022 / 20:23, *.centertel.pl

A bedzie do kupienia " Dariusz Mioduski 10 lecie działalności w Legii. Na dobre i złe z najwiekszym klubem pilkarskim w polsce."
?????

odpowiedz
olek - 31.07.2022 / 18:03, *.122.24

Ciekawe czy będzie opisana końcówka lat 90-tych,gdzie bez dwóch zdań 95 byli najaktywniejszą grupą w Polsce,jeśli tak,to młodzi kibice będą czytać książkę z wypiekami na twarzy.To były szalone lata,gdzie co tydzień,co 2 tygodnie coś się działo.W dzisiejszych czasach jest niemożliwością,żeby to powtórzyć.Inne realia kibicowania,inna inwigilacja i inna mentalność ludzi.Dziś janusze na ulicach wszystko nagrywają na smartfony i od razu wrzucają do neta,wiec wiadome służby mają wszystko na tacy.

odpowiedz
grzesiek - 31.07.2022 / 14:32, *.centertel.pl

Szczerze wolałbym zeby to byly historie o turysci97 niz tb95

odpowiedz
Alan - 31.07.2022 / 16:16, *.t-mobile.pl

@grzesiek:
Nie żartuj nawet w ten sposób,bo niby co dobrego można by o t97 napisac ?

odpowiedz
olek - 31.07.2022 / 17:04, *.122.24

@Alan: Były momenty,że działali wspólnie,więc nie przesadzaj

odpowiedz
DZ - 03.08.2022 / 09:16, *.centertel.pl

@olek: Bo turyści, jak się umawiali z dhw czy wrocławskimi łaziorami, to zawsze - w plecy, dlatego rozsądniejsi przyłączyli się do starszych kolegów, a słabsze jednostki zostały w t'97 z hANKĄ.

odpowiedz
Old school - 31.07.2022 / 13:12, *.orange.pl

Zostały wspomnienia minionych lat...

odpowiedz
Jelonki ! - 31.07.2022 / 11:50, *.chello.pl

Chłopcy to u szewca gwoździki prostują …

odpowiedz
Ripper - 31.07.2022 / 14:49, *.chello.pl

@Jelonki !:
raczej chłopaki u szewca szpilki prostują

odpowiedz
Ding - 31.07.2022 / 08:45, *.chello.pl

Kiedy recenzja?

odpowiedz
OIF - 30.07.2022 / 23:44, *.orange.pl

Będzie możliwość kupić książkę w sklepie żyleta lub ABJ ??

odpowiedz
grzesiek - 31.07.2022 / 07:48, *.centertel.pl

@OIF: mysle ze bedzie, ale musisz poczekać na to info

odpowiedz
Tulipan - 31.07.2022 / 11:53, *.chello.pl

@OIF: ABJ bez J !!!

odpowiedz
DZ - 06.08.2022 / 18:24, *.centertel.pl

@OIF: widziałem ją już w SK(L)EPIKu "SS".

odpowiedz
grzesiek - 30.07.2022 / 21:37, *.centertel.pl

A ja mam nadzieje ze bedzie ciekawy konkurs z mozliwoscia wygrania tej ksiazki :3

odpowiedz
Witam - 30.07.2022 / 20:42, *.inetia.pl

Nie każdy ma fejbuki i Instagram. Dajcie opcję dla tych którzy nie są w sieci

odpowiedz
Cześć - 30.07.2022 / 23:50, *.chello.pl

@Witam : na pewno znasz kogoś kto ma i może Ci zamówić :)

odpowiedz
eN - 31.07.2022 / 11:13, *.amazon.com

@Witam : podbijam. Nie mozna by tego ulatwic i dorzucic opcje zamowienia przez email?

odpowiedz
eN - 31.07.2022 / 11:21, *.amazon.com

@Witam : podbijam. Nie mozna by tego ulatwic i dorzucic opcje zamowienia przez email?

odpowiedz
Witam - 01.08.2022 / 10:39, *.inetia.pl

@eN: dajcie na e-mail !!nie mam nikgo w tym gownie interetowym

odpowiedz
Juri - 30.07.2022 / 20:17, *.inetia.pl

Do ABJ albo Żylety wstawcie książkę.

odpowiedz
DZ - 07.08.2022 / 18:28, *.centertel.pl

@Juri: Jest podobno w SSK(L)EPIKu "SS".

odpowiedz