fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 0-7 ŁKS II Łódź

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 14. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała w LTC z ŁKS-em II Łódź 0-7. Wszystkie bramki padły przed przerwą. W najbliższą sobotę o godzinie 13:00 stołeczny zespół zmierzy się na wyjeździe z Unią Skierniewice.



Legioniści źle rozpoczęli to spotkanie, już w 3. minucie tracąc pierwszą bramkę. 7 minut później było już 2-0 dla rezerw łódzkiego klubu. W 20 minucie bardzo mocnym strzałem z lewej strony pola karnego na 3-0 podwyższył Jowin Radziński. Kilka minut później Michał Gładysz w ostatniej chwili wślizgiem uratował stołeczny zespół przed utratą kolejnego gola. W 33. minucie było już 4-0, po dośrodkowaniu z lewej strony i strzale z bliskiej odległości. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do bramki. W 42. minucie piątą bramkę po indywidualnej akcji zdobył Radaszkiewicz, który pobiegł lewą stroną i uderzył z ostrego kąta. Chwilę później po zamieszaniu w polu karnym piłkę do siatki wpakował Marcel Wszołek. W doliczonym czasie gry jeszcze legionistów dobił Grzegorz Glapka. Na przerwę Legia schodziła więc z wynikiem 0-7.

Na drugą część spotkania legioniści wyszli z kilkoma zmianami w składzie. Goście zdecydowanie spowolnili tempo gry, co nie może dziwić, patrząc na wynik. Gospodarze próbowali swoich szans, choć nie mieli zbyt wielu okazji. W 66. minucie mogła paść bramka na 0-8, ale piłkarz ŁKS-u spudłował. W 75. minucie czerwoną kartką ukarany został Karol Noiszewski. Chwilę później mogła paść bramka dla Legii, jednak Pacek posłał ni to strzał, ni to zagranie przed bramkę i nikt nie dopadł do piłki. Jeszcze żółtą kartką za celowe odkopnięcie piłki po gwizdku ukarany został Rafał Maciejewski. W 92. minucie legioniści wykonywali rzut wolny tuż zza linii pola karnego. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.


III liga: Legia II Warszawa 0-7 (0-7) ŁKS II Łódź
0-1 - 3' Grzegorz Glapka
0-2 - 10' Aleksander Ślęzak
0-3 - 20' Jowin Radziński
0-4 - 33' Maciej Radaszkiewicz
0-5 - 42' Maciej Radaszkiewicz
0-6 - 43' Marcel Wszołek
0-7 - 45+2' Grzegorz Glapka

Legia II: 1. Jakub Trojanowski – 24. Jan Ziółkowski, 18. Karol Noiszewski, 27. Michał Gładysz – 22. Jakub Jędrasik (46' 6. Jakub Kisiel), 14. Filip Laskowski (55' 23. Kacper Skwierczyński), 15. Igor Korczakowski, 29. Nikodem Niski (46' 25. Miłosz Pacek) – 21. Igor Strzałek (46' 9. Wiktor Kamiński), 32. Rafał Maciejewski, 7. Dawid Dzięgielewski

żółte kartki: Noiszewski, Korczakowski, Maciejewski - Radziński, Czypicki, Romanowicz, Ślęzak
czerwona kartka: Noiszewski

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (47)

+dodaj komentarz
dzidek - 30.10.2022 / 23:05, *.orange.pl

ja rozumiem, że ŁKS wystawił głównie ludzi z I drużyny, ale to jednak ludzie, którzy z różnych przyczyn nie byli planowani na mecz I-ligowy, zapewnie nieprzypadkowo. Jakuba Tosika nie liczę, bo on jest obecnier chyba przypisany do II drużyny już. Nasze asy dowiadują się zatem właśnie ile im brakuje do ławki rezerwowych w liderze I ligi.
Zauważę też, że Glapka grał kiedyś u nas.

odpowiedz
WETERAN - 30.10.2022 / 14:53, *.tpnet.pl

Przed tą kolejką rezerwy traciły tylko 3 punkty do lidera,teraz 4.To nie jest dużo ale porażka 0:7 to b.duża kompromitacja.Weryfikuje obietnice p.Śledzia o rychłym awansie do II-ej ligi a potem do I-ej.Ciekawy jestem opinii w/w wymienionego.

odpowiedz
Remino - 30.10.2022 / 13:55, *.orange.pl

Będą jakieś reperkusje ?

odpowiedz
Wa(L)dek - 30.10.2022 / 12:48, *.167.255

Przynajmniej nauczą się przegrywać

odpowiedz
Bie(L)any - 29.10.2022 / 23:36, *.chello.pl

.... spoko nie ma dramatu przecież jurek stuhr też miał 07 ....

odpowiedz
Legia - 29.10.2022 / 23:24, *.centertel.pl

Przestańcie kpić z tych chłopaków Uwierzcie w nich Bądźcie prawdziwymi kibicami i dajcie Im wiary w zwycięstwo

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 30.10.2022 / 18:30, *.plus.pl

@Legia: Tatuś, mamuśka którejś tych panienek? Może to wpis jednej z tych panienek co statystowały na boisku.

odpowiedz
Ju(L)ius - 01.11.2022 / 12:16, *.vectranet.pl

@(L)eve(L)64: O!! Widzę, że prawdziwy "mężczyzna" się wypowiedział....

odpowiedz
vvl - 01.11.2022 / 18:21, *.orange.pl

@Legia: co kpić?! banda wyżelowanych , lansujących się lamusów dostaje wpier... od biednego łksu won z Legii!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
tomaszekm@o2.pl - 29.10.2022 / 21:06, *.plus.pl

Po co trzymać to dziadostwo .niegodni nosić L na piersi .wstyd !!!

odpowiedz
gość1 - 29.10.2022 / 20:41, *.cyfrowypolsat.pl

Taką Legię chcemy oglądać. Brawo!

odpowiedz
jb - 29.10.2022 / 20:03, *.chello.pl

Najśmieszniejsze jest to że do lidera mają tylko 4 pkt straty

odpowiedz
Jan - 29.10.2022 / 19:52, *.centertel.pl

A ten zespół ma jeszcze trenera?

odpowiedz
Kiwi - 29.10.2022 / 19:49, *.chello.pl

Żenada

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 29.10.2022 / 18:31, *.plus.pl

I to bez Kacperka??? Taki wynik ???

odpowiedz
PePe - 29.10.2022 / 18:10, *.247.41

07 zgłoś się. :-D
Rany kto gra... przepraszam, kopie się w czoło w rezerwach? To są sportowcy, czy zbieranina kolesi ze zwolnieniami w wuefu?

odpowiedz
TurlajPYZY - 29.10.2022 / 17:38, *.tpnet.pl

Co to qurwa miało być?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.10.2022 / 17:38, *.t-mobile.pl

7 kilometrów dziennie dodatkowo przez 7 dni. Biegać i nie płakać.

odpowiedz
Kuchy King - 29.10.2022 / 17:21, *.vectranet.pl

Ale że jaki wynik?!

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 29.10.2022 / 16:50, *.plus.pl

Ogolić na zero.Wytatuować 0:7 z tyłu te puste łby i wypuścić na miasto bez kaniołek.

odpowiedz
Ju(L)ius - 01.11.2022 / 12:20, *.vectranet.pl

@(L)eve(L)64: No tak... Rzeczywiście prawdziwy mężczyzna się odezwał... Jeszcze wyślij ich na rynek, rozbierz i wychłoszcz każdego po 20 razy....
Ciekawe, czy masz dzieci...?

odpowiedz
L - 29.10.2022 / 16:37, *.aster.pl

Gwiazdeczki pi...eczki za dużo chyba zarabiają pokolenie leszczy wszystko dookoła tylko nie treningi

odpowiedz
bronek49 - 29.10.2022 / 16:36, *.chello.pl

ale masakra tak słabych drużyn w Legii dawno nie było tyle pieniędzy wywalonych na ten ośrodek i nie widać efektów sprzedać ten ośrodek i wzmocnić pierwszy zespół

odpowiedz
Kempes - 29.10.2022 / 16:05, *.orange.pl

Inteligentny wynik ze strony ŁKS.
Nie podwyższyli wyniku.

odpowiedz
STARA (L) - 29.10.2022 / 15:44, *.play-internet.pl

To się nazywa Akademia Piłkarska Legii Warszawa!!!!!

odpowiedz
P(L)H - 29.10.2022 / 15:43, *.t-mobile.pl

Czas dac komus po mordach !

odpowiedz
12 kufli - 29.10.2022 / 15:39, *.orange.pl

w niższych ligach gra ten który pije z trenerem. W Legii II grają ci których tatusiowie znają się z odpowiednim rachunkiem bankowym. A potem zdziwienie, że wszyscy poza Legią zarabiają na juniorach. Przykre to ale prawdziwe.

odpowiedz
AAA - 29.10.2022 / 15:30, *.chello.pl

Rozpędzić tą zbieraninę,zabrać koszulki i niech nie hańbiá herbu Legii.
Panie Trenerze wyciągnij natychmiastowe wnioski i zrôb coś z tym albo sam podaj się do dymisji.

odpowiedz
singspiel - 29.10.2022 / 15:05, *.centertel.pl

chyba łyżew nasi nie naostrzyli

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 29.10.2022 / 14:41, *.plus.pl

Tak to jest jak do Legii przyjmowani są dzieci pokraki celebrytów, prezesów, dyrektorków i po znajomości.
Miałem nadzieję że Zielu w końcu z tym skończy ale jak widać dalej pieniądze ponad wszystko

odpowiedz
oLaf - 29.10.2022 / 14:56, *.vectranet.pl

@(L)eve(L)64: 100% racji. Znajomy (bogaty) kilka lat temu miał dzieci w Legii II i tak to funkcjonuje niestety. Te dzieciaki już tam nie grają oczywiście bo poszły na Uniwerek i nie mają czasu ani chęci biegać ale co się promowały wśród kolegów w szkole to ich... szkoda że Legia gó... z tego ma.

odpowiedz
Zdzicho - 30.10.2022 / 05:10, *.tpnet.pl

@oLaf: jak gowno. Za darmo tam nie grajs. Tatus co miesiac zasila idpiwiednie konto a ze to kaleki to nie wazne. Hajs ma sie zgadzac

odpowiedz
Harnaś - 29.10.2022 / 14:38, *.chello.pl

nie pamiętam kiedy Legia straciła siedem goli w jednej połowie

odpowiedz
ja - 29.10.2022 / 14:29, *.netcity.pl

ja pieeerdole oddawać koszulki i wyyypie...alac

odpowiedz
Brat - 29.10.2022 / 14:29, *.play-internet.pl

Ten wynik to hańba. Trener powinien zostać dyscyplinarnie wyp...a piłkarzyki przymusowa zrzuta na oprawę w wysokości miesięcznej pensji, żeby cokolwiek odczuli.

odpowiedz
Remino - 29.10.2022 / 14:29, *.orange.pl

oraz CLJ 19 : 4-1 z Koroną, co się dzieje?

odpowiedz
RMFC - 29.10.2022 / 14:26, *.orange.pl

Co tu się odj...ło? Ku..wa taki wpier..l u siebie? My graliśmy juniorami młodszymi?

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 29.10.2022 / 15:05, *.plus.pl

@RMFC: Jakimi juniorami? To przecież nadzieja Polskiej piłki nożnej.

odpowiedz
Arek - 29.10.2022 / 14:13, *.tpnet.pl

O ku...wa mać!!! Przecież oni byli na 10 miejscu, my na 4. I my graliśmy u siebie. To jest chore, to wszystko.

odpowiedz
LW - 29.10.2022 / 14:11, *.plus.pl

Im za to jeszcze płacą.Ten skład i trener to lista hańby na zawsze.

odpowiedz
Hehe - 29.10.2022 / 14:09, *.180.11

Śmiesznie

odpowiedz
e(L)o - 29.10.2022 / 14:09, *.plus.pl

Co tu się stanęło się?

odpowiedz
Lemiesz Grochuw - 29.10.2022 / 16:55, *.52.135

@e(L)o:

piorun pier... piorun pier.... a nie będę mówił...

odpowiedz
Kozioł - 29.10.2022 / 14:06, *.plus.pl

Bravo kur@ bravo!!!

odpowiedz
kula - 29.10.2022 / 14:05, *.vectranet.pl

radomiak lubi to

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 29.10.2022 / 14:05, *..

Rozwiązać te rezerwy. Gdyby grał Skiba byłoby 8-7 :D

odpowiedz
Maka - 29.10.2022 / 14:04, *.play-internet.pl

Brawo zaplecze rosnie az strach…

odpowiedz