fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Unia Skierniewice 1-0 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 15. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała na wyjeździe z Unią Skierniewice 0-1. Wynik został ustalony jeszcze przed przerwą po bramce Mateusza Stępnia z rzutu karnego. 10 listopada o godzinie 12:00 stołeczny zespół podejmie Legionovię Legionowo.

III liga: Unia Skierniewice 1-0 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 16' Mateusz Stępień (k)

Unia: 24. Krzysztofek, 2. Rosiński, 28. Stępień, 19. Bartosiński, 20. Kosior, 3. Becht, 5. Kowalczyk, 11. Szmyd, 9. Sabiłło, 6. Waśniowski, 77. Magdziarz

Legia: 1. Miszta – 26. Wnorowski, 18. Noiszewski, 24. Ziółkowski – 19. Czajkowski (78' 27. Gładysz), 6. Kisiel, 8. Rejczyk (78' 23. Skwierczyński), 5. Korczakowski (46' 7. Dzięgielewski), 21. Skibicki (70' 22. Jędrasik) – 32. Maciejewski, 9. Kamiński (62' 28. Strzałek)

Tabela, wyniki i terminarz III ligi


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Wieczny fan Mioduskiego - 06.11.2022 / 18:39, *.plus.pl

Miszta i Skibicki wszystko jasne :)

odpowiedz
WSL - 06.11.2022 / 18:31, *.tpnet.pl

LEGIO II. co sie dzieje?

odpowiedz
Lewy - 05.11.2022 / 22:13, *.timplus.net

Mecz Unia -Legia , a na zdjęciu Świt- Legia ...

odpowiedz
Uwaga - 05.11.2022 / 22:02, *.plus.pl

Grał Skibicki, więc nie było pogromu jak z Lksem. Mówiłem, że chłopak ma talent

odpowiedz
Bbrt - 05.11.2022 / 20:28, *.151.56

A skład tych leszczy to niby nieznany?

odpowiedz
Raf - 05.11.2022 / 19:35, *.mm.pl

Efekt Śledzia? Rezerwy znowu w łeb, a CLJ U19 2-5 z Pogonią...

odpowiedz
Reagan - 05.11.2022 / 16:54, *.161.104

widać że ta liga robi się ciężka; w razie czego w przyszłym roku meczyki z wWeszło

odpowiedz
bronek49 - 05.11.2022 / 16:54, *.chello.pl

TRAGEDIA

odpowiedz
Remino - 05.11.2022 / 15:26, *.orange.pl

a clj 19- 2:4 z Pogonią !

odpowiedz
Jerry - 05.11.2022 / 15:19, *.orange.pl

Ku….., ma być awans w tym sezonie, a co te obiboki wyprawiają?

odpowiedz
Adrtms - 05.11.2022 / 15:26, *.chello.pl

@Jerry: jaki awans? oni 0:7 przegrywają do przerwy z ligowym średniakiem a ty o awansie? Dobrze będzie jak nie spadną.

odpowiedz