Rezerwy

III liga: Unia Skierniewice 1-0 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 15. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała na wyjeździe z Unią Skierniewice 0-1. Wynik został ustalony jeszcze przed przerwą po bramce Mateusza Stępnia z rzutu karnego. 10 listopada o godzinie 12:00 stołeczny zespół podejmie Legionovię Legionowo.

III liga: Unia Skierniewice 1-0 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 16' Mateusz Stępień (k)

Unia: 24. Krzysztofek, 2. Rosiński, 28. Stępień, 19. Bartosiński, 20. Kosior, 3. Becht, 5. Kowalczyk, 11. Szmyd, 9. Sabiłło, 6. Waśniowski, 77. Magdziarz

Legia: 1. Miszta – 26. Wnorowski, 18. Noiszewski, 24. Ziółkowski – 19. Czajkowski (78' 27. Gładysz), 6. Kisiel, 8. Rejczyk (78' 23. Skwierczyński), 5. Korczakowski (46' 7. Dzięgielewski), 21. Skibicki (70' 22. Jędrasik) – 32. Maciejewski, 9. Kamiński (62' 28. Strzałek)