Squash

Trzech legionistów na drużynowe ME

Trzech zawodników sekcji squasha Legii Warszawa otrzymało powołania na Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów, które w dniach 11-14 maja odbędą się w Pradze. Szymon Lohmann będzie reprezentował nasz kraj w kat. do lat 15, z kolei w reprezentacji Polski U-17 wystąpią Jan Samborski oraz Antoni Jakubiec.

REKLAMA

Ponadto Mateusz Lohmann został powołany do kadry U-15 jako rezerwowy.





REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.