fot. JP85.pl
REKLAMA

Muranów zawsze z Legią - 1. legijny piknik sportowy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotę, 3 czerwca fani Legii zorganizowali pierwszy legijny piknik sportowy na Muranowie "Sportowa Warszawa". Przez sześć godzin na terenie Zespołu Szkół nr127 przy ulicy Smoczej 19, zebrało się mnóstwo rodzin z dziećmi, które mamy nadzieję pielęgnować będą miłość do najwspanialszego klubu na świecie.

Fotoreportaż z pikniku - 47 zdjęć JP85, Jaco, Agnerzyc, Hugollek

Akcję oczywiście zorganizowali obchodzący 20-lecie działalności Muranowscy Legii Fani. Na dzieciaki na Muranowie czekały m.in. spotkania z reprezentantami legijnej sekcji rugby, czy Legia Ladies. Wśród najmłodszych uczestników pikniku, olbrzymim zainteresowaniem cieszyły się dmuchańce, zabawy na trampolinach, czy malowanie twarzy. Nie zabrakło również konkursów z nagrodami. Tego dnia setki dzieci wracały do domu nie tylko z uśmiechem na ustach, ale i z legijnymi pamiątkami.

Na płocie przylegającym do ZS nr 127 pojawiły się transparenty "Muranów zawsze z Legią!" oraz "Młody Legijny Muranów". Sporym zainteresowaniem cieszył się również turniej piłkarski dla dzieci w wieku 10-12 lat. Organizatorzy pikniku dziękują wszystkim obecnym za pomoc i zaangażowanie, a wszystkich zapraszają na kolejną edycję za rok.

Fotoreportaż z pikniku - 47 zdjęć JP85, Jaco, Agnerzyc, Hugollek

fot.
fot. Agnerzyc
fot. Jaco
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.