fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Dzieci na Żylecie na meczu z Molde

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa uzyskała zgodę od UEFA na to, aby na meczu z Molde na Żylecie mogły zasiąść zorganizowane grupy dzieci do 14. roku życia. W pierwszej kolejności z tej opcji będą mogły skorzystać grupy dzieci z Legia Soccer Schools, sekcje Legii i kluby partnerskie.Ponadto w ramach grupy zorganizowanej klub zaprasza wszystkie placówki edukacyjno-wychowawcze, stowarzyszenia, fundacje, parafie, kluby sportowe itp. skupiające dzieci do 14. roku życia. Zakwalifikowane przez klub grupy otrzymają bezpłatne bilety na mecz z Molde FK, które będą ulokowane na Żylecie.

Harmonogram zgłoszeń:
5 - 9 lutego – nabór zamknięty: grupy Legia Soccer Schools, sekcje klubu oraz kluby partnerskie
12 - 16 lutego - nabór otwarty

Zgłoszenia w ramach naboru otwartego grup na ten mecz będą przyjmowane do piątku (16 lutego), do końca dnia pod adresem pok@legia.pl. W tytule wiadomości należy wpisać LEGMOL – dzieci na Trybunie Północnej.
Bardzo prosimy o nadsyłanie zgłoszeń w wyznaczonym terminie, ponieważ po jego upływie, nie będzie możliwości przyjmowania kolejnych grup.

Zgłaszana grupa może składać się z dzieci, które nie ukończyły 14 roku życia. Minimalna liczba osób zgłoszonej grupy to 10 dzieci i jeden opiekun (11 osób). Jeden opiekun przypada na każde 10 osób (wyjątek może stanowić grupa bardzo małych dzieci, prosimy wtedy o dodatkową informację w korespondencji mailowej). Miejsca dla grup dziecięcych będą na tym meczu przyznawane tylko na Trybunie Północnej. Przypominamy, że wszyscy uczestnicy naszej akcji muszą posiadać ze sobą dokumenty tożsamości (dzieci - legitymacje szkolne).


INSTRUKCJA ZGŁOSZENIA

KROK 1
Przesłanie wiadomości mailowej na adres pok@legia.pl zawierającej następującej informacje:
• nazwa grupy;
• dane organizatora (imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu);
• dane opiekuna na stadionie (jeśli jest to inna osoba niż zgłaszający organizator - imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu);
• dane osobowe uczestników (imię, nazwisko, nr PESEL).

KROK 2
Otrzymanie mailowego potwierdzenia z klubu o zakwalifikowaniu się grupy i dystrybucja biletów w formie elektronicznej.

KROK 3
Wydruk biletów przez organizatora grupy. Przypominamy, że bilety przesyłane są przez klub w formie elektronicznej na podany adres e-mail.

* * *

W połowie grudnia Komisja Kontroli, Etyki i Dyscypliny UEFA ukarała Legię Warszawa za zachowanie kibiców podczas domowego meczu Ligi Konferencji Europy z AZ Alkmaar. UEFA odwiesiła karę o zamknięciu Żylety na jeden mecz, która została nałożona 13 września za rewanżowe spotkanie z FC Midtjylland i zawieszona na 2 lata okresu próbnego. Użycie pirotechniki podczas ostatniego grupowego meczu z Holendrami spowodowało automatyczne odwieszenie tamtej kary, a więc lutowe starcie z Molde FK.

Ponadto stołeczny klub otrzymał karę w wysokości 50 tys. euro za użycie środków pirotechnicznych (40 tys. euro) i prowokacyjne okrzyki o charakterze obraźliwym (10 tys. euro) oraz karę zamknięcia Żylety na jeszcze jeden mecz. To oznacza, że ewentualne spotkanie 1/8 finału Ligi Konferencji Europy także odbędzie się przy pustej Żylecie.

Mecz Legia Warszawa - Molde FC odbędzie się we czwartek, 22 lutego o godzinie 21:00 na Stadionie Legii. Tydzień wcześniej "Wojskowi" zagrają w Norwegii.

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.