Patryk Kun - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Kun wypadł na kilka tygodni, "Jędza" jeszcze nie trenuje

Woytek, źródło: Legionisci.com

W 72. minucie sobotniego spotkania Legia Warszawa - Pogoń Szczecin Patryk Kun doznał urazu, który wykluczył go z dalszej gry. Wahadłowy stołecznej drużyny znalazł się w dogodnej sytuacji do zdobycia bramki, ale uderzył niecelnie, a na dodatek złapał się za udo. Mimo pomocy lekarzy, musiał opuścić plac gry.Dokładne badania wykazały uszkodzenie mięśnia uda. Zawodnik będzie potrzebował ok. 3 tygodni na dojście do pełnej sprawności. To oznacza, że do dyspozycji sztabu szkoleniowego będzie po przerwie reprezentacyjnej.

W kadrze na mecz z Pogonią zabrakło Artura Jędrzejczyka. Doświadczony stoper dzień przed spotkaniem poczuł się źle na treningu, miał bóle głowy i musiał udać się na badania. W ostatnich dniach "Jędza" był pod obserwacją i w środę nie rozpoczął z drużyną przygotowań do meczu z Widzewem. Jak się dowiedzieliśmy, zawodnik przechodzi jeszcze dodatkowe badania, ale to rutynowa procedura w takich sytuacjach.

Pozostali zawodnicy są do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.