Dwoje zawodników Legii Warszawa wyleciało do Cuenca w Hiszpanii na Indywidualne Mistrzostwa Europy w squasha. W zawodach wystartują Sofija Zrażewska oraz Jakub Pytlowany. Zawody potrwają do 24 sierpnia.
REKLAMA
Dwoje zawodników Legii Warszawa wyleciało do Cuenca w Hiszpanii na Indywidualne Mistrzostwa Europy w squasha. W zawodach wystartują Sofija Zrażewska oraz Jakub Pytlowany. Zawody potrwają do 24 sierpnia.