Kovacik i Sarudi zagrali w reprezentacjach

Samuel Sarudi - fot. Legia Warszawa

Samuel Kováčik z Legii Warszawa wystąpił w reprezentacji Słowacji do lat 18 w przegranym 2-3 (2-1) z Walią spotkaniu rozgrywanego w Czechach turnieju towarzyskiego im. Václava Ježka. Kováčik wszedł na boisko w 58. minucie.

REKLAMA


Z kolei Samuel Šarudi z Legii Warszawa wystąpił w reprezentacji Słowacji do lat 19 w zremisowanym 2-2 (0-1) pierwszym meczu towarzyskim z Gruzją. Šarudi grał do 67. minuty.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.