LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
BARTOSZYCE
57 artykułów
Legia II
Wtorkowy trening Młodej Legii
12 lip 2011
Dziś o godzinie 10 w Bartoszycach Młoda Legia odbyła drugi trening. Podopieczni Dariusza Banasika ćwiczyli nieco lżej, bo o godzinie 17 legioniści zagrają pierwszy sparing w czasie zgrupowania. Młoda Legia zmierzy się dziś z Huraganem Morąg. Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Natalii Kubki
Legia II
Młoda Legia już w Bartoszycach
12 lip 2011
W poniedziałek piłkarze Młodej Legii dotarli do Bartoszyc, gdzie przez najbliższy tydzień będą się przygotowywać do nowego sezonu. Już dzisiaj o godz. 17:00 zagrają z Huraganem Morąg. Z kolei w czwartek o godz. 17:00 legioniści zmierzą się z trzecioligową Mrągowią Mrągowo. Fotoreportaż z Bartoszyc - 20 zdjęć Natalii Kubki
Legia II
W poniedziałek Młoda Legia wyjedzie na obóz
8 lip 2011
Po weekendowych sparingach z Huraganem Bodzanów i Mazurem Radzymin, w poniedziałek Młoda Legia prowadzona przez Dariusza Banasika wyjedzie na tygodniowe zgrupowanie w Bartoszycach. Tam legioniści rozegrają cztery mecze sparingowe. Zmieniła się tylko kolejność meczów.
AD · aktualnosci-inline-1
Pierwsze kolonie z Legią
28 cze 2011
W piątek, około 15:30, do Bartoszyc przyjechała pierwsza, 19-osobowa grupa dzieci na kolonie z Legią. Pierwszego dnia dzieciaki miały czas na zapoznanie się, a już w sobotę, po wycieczce do Giżycka, rejsie statkiem szlakiem Kormorana i zwiedzaniu twierdzy Boyen, przyszedł czas na pierwszy trening.
Młodzież
W sierpniu II turniej o puchar prezesa Legii
23 cze 2011
W miniony weekend w Bartoszycach odbył się I turniej piłkarski Legia Bart o puchar prezesa Legii. Startowały w nim dzieci urodzone w 2002 roku i młodsze. Tymczasem 14 sierpnia w Bartoszycach odbędzie się II turniej o puchar prezesa Legii, tym razem dla chłopców z rocznika 1997 i młodszych.
Młodzież
Zdjęcia z I turnieju o puchar prezesa Legii
20 cze 2011
W sobotę w Bartoszycach odbył się pierwszy turniej o puchar prezesa Legii, w którym wzięło udział 11 drużyn. Legioniści prowadzeni przez Portugalczyka Goncalo Feio byli najlepszą drużyną turnieju i zasłużenie zdobyli puchar, po wygranej w finale z partnerskim klubem, UKS Rona 03 Ełk. Nagrody po turnieju wręczał Paweł Kosmala. Fotoreportaż z turnieju - 80 zdjęć Fotoreportaż z turnieju - 12 zdjęć Kosy
Młodzież
Legia 2002 wygrała I turniej o puchar prezesa Legii
18 cze 2011
Legia 2002 wygrała pierwszy piłkarski turniej o Puchar prezesa Legii Warszawa, który rozegrano w Bartoszycach. Legioniści w finale pokonali po rzutach karnych UKS Ronę 03 Ełk. W Bartoszycach obecny był prezes KP Legia, Paweł Kosmala, który wręczył nagrody drużynom. Najlepszym zawodnikiem został Maciek Kruszewski z Legii, który otrzymał statuetkę od serwisu legionisci.com.
Młodzież
Wakacje z Legią w Bartoszycach
16 mar 2011
W tym roku Akademia Piłkarska Legii w Bartoszycach zorganizuje obozy wakacyjne dla chłopców w wieku 8-12 lat, którzy chcą ten czas spędzić aktywnie. Na kolonie będzie mogło łącznie pojechać 240 dzieci - zaplanowano cztery dwutygodniowe turnusy. Na każdym z nich są miejsca dla 60 osób. Koszt to 2050 złotych od osoby.
AD · aktualnosci-inline-1
Legia II
W Bartoszycach obóz Młodej Legii i turniej o Puchar Prezesa Legii
8 mar 2011
Młoda Legia w poniedziałek pewnie pokonała Młodą Polonię i umocniła się na prowadzeniu w tabeli Młodej Ekstraklasy. Legioniści już teraz ustalają szczegóły przygotowań do nowego sezonu. Tak jak w poprzednich latach, podopieczni Dariusza Banasika pojadą na obóz przygotowawczy do Bartoszyc.
Kibicowski
Trzy sparingi Młodej Legii w Bartoszycach
17 cze 2010
Serwis LegiaLive! poznał terminy meczów sparingowych, jakie Młoda Legia rozegra w czasie lipcowego zgrupowania w Bartoszycach. Legioniści trenować tam będą od 12 do 19 lipca. Formę podopiecznych Piotra Strejlaua i Dariusza Banasika sprawdzą II-ligowy Jeziorak Iława, III-ligowy Stomil Olsztyn oraz zaprzyjaźniona z Legią Olimpia Elbląg.
Legia Champions wygrała turniej w Bartoszycach
5 cze 2010
W sobotę 5 czerwca z okazji Międzynarodowych Dni Bartoszyc odbył się turniej na boisku Orlik przy Zespole Szkół nr 1. Udział w nim wzięła drużyna Legia Champions, która w mocnym składzie nie dała szans rywalom i wywalczyła pierwsze miejsce. W zawodach udział wzięli także oldboje Victorii Bartoszyce i powiatu bartoszyckiego.
Kirkuć: Już żyjemy lipcowym obozem Młodej Legii
9 mar 2010
Jak już informowaliśmy, latem piłkarze Młodej Legii po raz kolejny przyjadą na obóz przygotowawczy do Bartoszyc. O tym jak legioniści wspominają ostatnie zgrupowanie w tej legijnej miejscowości oraz co zmieni się w porównaniu z ostatnim obozem rozmawiamy ze Sławomirem Kirkuciem, prezesem fan-klubu Legii w Bartoszycach.
Znamy termin letniego obozu Młodej Legii
21 lut 2010
Zimą piłkarze Młodej Legii nie byli na typowym obozie przygotowawczym, ale wzięli udział w mocno obsadzonym zagranicznym turnieju Viarregio Cup. Nie jest żadną tajemnicą, że latem młodzi legioniści przez tydzień trenować będą w Bartoszycach. Będzie to kolejna wizyta drużyny Legii występującej w Młodej Ekstraklasie w tej legijnej miejscowości.
AD · aktualnosci-inline-1
Koniec zgrupowania w Bartoszycach
20 lip 2009
Dzisiaj piłkarze Młodej Legii zakończyli kilkudniowe zgrupowanie w Bartoszycach. Po obiedzie wyjechali z Dworka Dębówko w kierunku Warszawy. Rano legioniści mieli jeszcze ostatnie zajęcia. Trening obserwowała niewielka grupka kibiców. Na zakończenie fani podziękowali legionistom za przyjazd do Bartoszyc i zapraszali do ponownych odwiedzin w przyszłym roku.
Młoda Legia o sparingu (zdjęcia i video)
19 lip 2009
Przed sobotnim meczem Młodej Legii z Olimpią Elbląg trenerzy obu ekip wręczyli Sławomirowi Kirkuciowi, prezesowi fanklubu Legii w Bartoszycach, klubowe koszulki obu drużyn. Fani z Bartoszyc przygotowali się na ten mecz i dopingowali obie ekipy, które bardzo zacięcie i czasami zbyt ostro walczyły na murawie. Zachęcamy do obejrzenia filmu i zdjęć z tego spotkania oraz przeczytania wypowiedzi Wojciecha Trochima i trenera Dariusza Banasika.
Sparing: Młoda Legia 2-1 Olimpia Elbląg
18 lip 2009
W drugim sparingowym spotkaniu podczas zgrupowania w Bartoszycach Młoda Legia pokonała Olimpię Elbląg 2-1. Goście objęli prowadzenie w 13. minucie po strzale Karola Stysia. Jeszcze przed przerwą Maciej Górski doprowadził do wyrównania, a w 58. minucie wynik ustalił Patryk Koziara .
Bartoszyce: Legioniści w urzędzie i na basenie
17 lip 2009
Zgrupowanie Młodej Legii to nie tylko ciężkie treningi dwa razy dziennie oraz sparingi. W środę podopieczni Piotra Strejlaua oraz Dariusza Banasika rozegrali pierwszy mecz towarzyski w Bartoszycach. Jednak nim do niego doszło, przedstawiciele warszawskiego zespołu spotkali się z przedstawicielami Urzędu Miasta. Natomiast wczoraj piłkarze znaleźli czas na kąpiele w basenie.
Młoda Legia: Trening i czas wolny
17 lip 2009
Zamiast planowanych dwóch treningów, tylko jeden. Natomiast w wolnym czasie spacer po mieście. Tak w skrócie wyglądał piątek na zgrupowaniu Młodej Legii w Bartoszycach. Najpierw na piłkarzy czekał zestaw ćwiczeń ze sztangami. Po wylanych litrach trenerzy ponownie swoim podopiecznym dali czas na regenerację sił. W czwartek legioniści skorzystali z miejskiego basenu, a w piątek dostali po prostu czas wolny do dyspozycji.
AD · aktualnosci-inline-1
Wypowiedzi po meczu z Jeziorakiem
16 lip 2009
Piotr Strejlau (trener Legii): Standardowo zaczynamy obozy porażkami. Mieliśmy teraz 2 tygodnie dość męczących treningów. Trenujemy dwustopniowo i było można zauważyć, że Jeziorak był troszeczkę szybszy od nas. Cieszy postawa naszych wychowanków. Bardzo młodych zawodników. Mateusz Rosłoń strzelił bramkę. Miał okazję na kolejną po rzucie rożnym. Bardzo dobra asysta Mateusza Pogonowskiego, który miał kilka fajnych podań.
Sparing: Młoda Legia 2-3 Jeziorak Iława
15 lip 2009
Przebywająca na zgrupowaniu w Bartoszycach drużyna Młodej Legii przegrała w pierwszym sparingowym spotkaniu z Jeziorakiem Iława 2-3. Do przerwy iławianie prowadzili 2-0 po trafieniach Rybkiewicza i Skórki. Po przerwie do remisu doprowadzili Patryk Kamiński i Mateusz Rosłoń, ale ostatnie słowo należało do gości - wynik w 80. minucie ustalił Adrian Giziński.
Banasik przed sparingiem Młodej Legii
15 lip 2009
Legioniści od poniedziałku przygotowują się do nowego sezonu na zgrupowaniu w Bartoszycach. Za nimi już trzy treningi, a dzisiaj o godz. 17:00 podopiecznych Dariusza Banasika czeka pierwszy sparing. Rywalem będzie Jeziorak Iława. Jak zapowiada opiekun Młodej Legii, będzie to świetna okazja, aby przyjrzeć się zawodnikom, gdyż każdy z nich otrzyma szansę na 45 minut gry. Zapraszamy do obejrzenia filmu i zdjęć z treningu oraz lektury wywiadu z Dariuszem Banasikiem.
Młoda Legia w Bartoszycach
14 lip 2009
W poniedziałek przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli piłkarze Młodej Legii. Podopieczni Piotra Strejlaua oraz Dariusza Banasika do 20 lipca będą szlifować formę w Bartoszycach. W tym czasie warszawski zespół rozegra dwa mecze sparingowe - 15 lipca z Jeziorakiem Iława oraz 18 lipca Olimpią Elbląg. Za nami pierwszy dzień treningów, który piłkarzom zapadł w pamięci głównie ze względu na... dość słabą murawę na stadionie miejskim im. Kazimierza Górskiego.
Kibicowski
Sparing z Olimpią Elbląg 18 lipca o g.12
1 lip 2009
Znane są już dokładne terminy sparingowych spotkań Młodej Legii w czasie obozu w Bartoszycach. Przypomnijmy, że podopieczni Piotra Strejlaua i Dariusza Banasika w Bartoszycach trenować będą od 13 do 19 lipca. W tym czasie legioniści rozegrają na miejscowym stadionie im. Kazimierza Górskiego dwa mecze sparingowe. Najpierw w środę, 15 lipca o godzinie 17 Młoda Legia zmierzy się z II-ligowym Jeziorakiem Iława. Prawdziwa gratka na kibiców czeka jednak trzy dni później. W sobotę, 18 lipca legioniści zmierzą się z beniaminkiem II ligi, Olimpią Elbląg. Spotkanie z zaprzyjaźnioną Olimpią rozpocznie się w samo południe.
W lipcu tygodniowe zgrupowanie Młodej Legii w Bartoszycach
21 kwi 2009
Młoda Legia w lipcu pojedzie do Bartoszyc na tygodniowy obóz przygotowawczy. Młodzi legioniści trenować będą na stadionie miejskim, a w czasie zgrupowania rozegrają dwa mecze sparingowe - 14 lipca z Jeziorakiem Iława (II liga) i 18 lipca z Olimpią Elbląg (III liga). Początek obozu zaplanowano na 13 lipca. Zespół Młodej Legii zamieszka w jednym z podmiejskich pensjonatów, z którego codziennie będzie dojeżdżać na treningi na stadion miejski. Pierwsze rozmowy w sprawie letniego zgrupowania odbyły się w lutym, kiedy Młoda Legia zagrała w Batroszycach sparing z miejscową Victorią. Parę tygodni później doszło do ponownego spotkania zainteresowanych stron.
Młoda Legia sprawdzała trzech graczy z Afryki
9 kwi 2009
W zeszłym tygodniu na Łazienkowskiej zameldowało się trzech piłkarzy z Afryki, którzy byli testowani pod kątem przydatności do Młodej Legii. Zawodnicy, których personalia są na razie tajemnicą, przez dwa dni trenowali pod okiem Piotra Strejlaua i Dariusza Banasika. Niewykluczone, że któryś z nich pojedzie wraz z Młodą Legią na letnie zgrupowanie do Bartoszyc. Ostatnim zawodnikiem z Afryki, który był sprawdzany przez Młodą Legię był Mouhamadou Traore. Napastnik z Senegalu ostatecznie na Łazienkowską nie trafił.
Victoria Bartoszyce 0-5 Młoda Legia
15 lut 2009
W sobotnie popołudnie drużyna Młodej Legii rozegrała mecz sparingowy w położonych na północnych krańcach kraju Bartoszycach. Przeciwnikiem była miejscowa Victoria wzmocniona czołowymi zawodnikami okolicznych klubów. Licznie zgromadzona publiczność dopingowała głośno obie drużyny. Z pojedynku zwycięsko wyszli legioniści, którzy już do przerwy prowadzili 3-0 po bramkach Jakuba Koseckiego. Po przerwie dwie kolejne bramki dołożyli: Radosław Muszyński i Łukasz Małkowski. Szansę gry otrzymało wszystkich 18 zawodników, którzy pojechali do gościnnych Bartoszyc.
Kibicowski
Bartoszyce czekają na przyjazd Legii
12 lut 2009
W najbliższą sobotę o godzinie 13, piłkarze Młodej Legii zagrają sparingowe spotkanie w Bartoszycach. Wybór tego, a nie innego miejsca na mecz sprawdzający formę piłkarzy, mających stanowić przyszłości Legii, nie jest przypadkowy. W Bartoszycach, choć znacznie oddalonych od Warszawy, czynnie kibicuje się naszemu klubowi. Już dziś, w imieniu miejscowego fanklubu Legii, zapraszamy wszystkich mieszkańców Bartoszyc i okolic na sobotnie spotkanie. Atrakcji z pewnością nie zabraknie.
‹
1
2
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl