LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
BILETY
1537 artykułów
Kibicowski
Pozostało 4000 biletów na Spartak. Larwa zaprasza rysunkowo!
17 sie 2011
Około 4200 biletów pozostało na czwartkowy mecz 4. rundy el. Ligi Europy pomiędzy Legią i Spartakiem Moskwa. Najwięcej wejściówek dostępnych jest na trybunę im. Deyny - ok. 2200. Sprzedaż w internecie trwa non stop, kasy otwarte będą dzisiaj do ostatniego klienta.
Kibicowski
Spodziewanych jest 500 fanów Spartaka. Dziś dłużej sprzedaż
17 sie 2011
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej rzecznik prasowy klubu Michał Kocięba poinformował, że Legia rozprowadziła na razie około 20 tysięcy biletów na czwartkowe spotkanie ze Spartakiem. Sprzedaż cały czas trwa, a przy kasach klubowych są kilkudziesięcioosobowe kolejki. Z powodu sporego zainteresowania dziś sprzedaż biletów w kasach będzie prowadzona nie jak zwykle do 19, a do ostatniego klienta.
Kibicowski
Bilety na mecz ze Śląskiem
17 sie 2011
Dziś rozpoczęła się sprzedaż biletów na niedzielny mecz ligowy Legia - Śląsk. Bilety można kupować zarówno przez Internet, na dwóch wyspach w centrach handlowych oraz od godziny 11 w kasach przy Łazienkowskiej. Spotkanie zostało zakwalifikowane do II kategorii cenowej, co oznacza, że normalny bilet na Żyletę kosztować będzie 35 złotych.
AD · aktualnosci-inline-1
Dużo biletów na mecz ze Spartakiem
16 sie 2011
Bardzo dużo biletów zostało jeszcze na czwartkowy mecz Legii ze Spartakiem Moskwa. Od kilku dni nie ma już co prawda wejściówek na Żyletę, ale pozostałe trybuny, poza górnymi sektorami, nie cieszą się zbyt dużym zainteresowaniem kibiców.
Bilety na mecz ze Spartakiem: Żyleta pełna!
13 sie 2011
Ogromnym zainteresowaniem cieszą się bilety na czwartkowy mecz Legii ze Spartakiem Moskwa. Nie ma już wejściówek na Żyletę (mogą pojawić się ewentualnie pojedyncze bilety ze zwrotów). Na pozostałe trybuny jest jeszcze sporo wejściówek.
Mnóstwo biletów na mecz z Górnikiem (akt.)
12 sie 2011
Jeszcze ok. 800 biletów pozostało na Żyletę na piątkowy mecz Legii z Górnikiem Zabrze (stan na g. 18:15). Na pozostałe trybuny dostępnych wejściówek jest znacznie więcej. Do godz. 10 potrwa sprzedaż biletów na to spotkanie przez Internet. Mecz zakwalifikowano do drugiej kategorii cenowej, co oznacza, że normalna wejściówka na Żyletę kosztuje 35 zł.
Kibicowski
Bilety na mecz ze Spartakiem
10 sie 2011
18 sierpnia o godz. 18:00 Legia zagra na własnym stadionie ze Spartakiem Moskwa. W dniach 10-11 sierpnia bilety na to spotkanie będą mogli nabywać wyłącznie posiadacze karnetów na sezon 2011/12. Podobnie jak przy okazji meczu z Gaziantepsporem, karneciarzy obowiązuje druga kategoria cenowa, natomiast pozostali będą mogli zakupić bilety w pierwszej kategorii cenowej.
Kibicowski
Bilety na mecz z Górnikiem w kasach
9 sie 2011
12 sierpnia o godz. 20:30 Legia zagra na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie przez Internet i na "wyspach", a w kasach klubowych rozpocznie się dzisiaj. Mecz zakwalifikowano do II kategorii cenowej, co oznacza, że normalna wejściówka na Żyletę kosztuje 35 zł.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Bilety na mecz z Górnikiem
5 sie 2011
12 sierpnia o godz. 20:30 Legia zagra na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze. Trwa już sprzedaż biletów na to spotkanie przez Internet. Sprzedaż na "wyspach" rozpocznie się w poniedziałek, a w kasach klubowych we wtorek. Mecz zakwalifikowano do II kategorii cenowej, co oznacza, że normalna wejściówka na Żyletę kosztuje 35 zł.
Kibicowski
Sprzedaż karnetów do 21 sierpnia
5 sie 2011
Do 21 sierpnia włącznie można jeszcze będzie nabywać karnety na mecze Legii w sezonie 2011/12. Karnety dostępne są za pośrednictwem systemu internetowego oraz przy Łazienkowskiej i na dwóch "wyspach" Legii. Klub ogłosił, że posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo zakupu biletów na mecz ze Spartakiem Moskwa.
Kibicowski
Bilety na wyjazd do Krakowa
4 sie 2011
W najbliższą niedzielę piłkarze Legii rozegrają pierwszy ligowy mecz w sezonie 2011/12. O godz. 17:00 zmierzą się na wyjeździe z Cracovią. 5 sierpnia (w piątek) w godz. 17-20 w Źródełku prowadzona będzie sprzedaż biletów na spotkanie w Krakowie. Cena wejściówki wraz z biletem na pociąg specjalny wynosi 90 zł.
Kibicowski
7500 biletów na Gaziantepspor
4 sie 2011
Tylko na Żyletę bilety na mecz z Gaziantepsporem rozeszły się jak świeże bułeczki. Na pozostałe trybuny wejściówki sprzedają się znacznie słabiej. Na godz. 9 w kasach pozostało jeszcze ok. 7500 biletów.
Polska
Bilety na mecz Polska - Meksyk w sprzedaży
2 sie 2011
Można już zamawiać bilety na mecz Polska - Meksyk, który odbędzie się 2 września o godz. 20:30 na stadionie Legii. Wejściówki w cenach 50, 90 oraz 130 złotych są dostępne przez stronę www.kupbilet.pl. Jednak najpierw należy się zarejestrować na niedawno uruchomionym portalu - Klub Kibica Reprezentacji Polski. Koszt członkostwa do 30 czerwca 2014 roku wynosi 32 zł.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Mecz z Gaziantepsporem: Żyleta pełna (akt.)
2 sie 2011
Nie ma już biletów na Żyletę na czwartkowy mecz z Gaziantepsporem. Na pozostałe trybuny dostępnych jest natomiast jeszcze bardzo dużo wejściówek. Trwa sprzedaż biletów przez internet, w kasach Legii oraz na dwóch "wyspach" w centrach handlowych.
Kibicowski
Możliwość wykorzystania biletów z meczu z Zagłębiem
1 sie 2011
Niedzielny mecz Legii z Zagłębiem Lubin został przełożony na późniejszy termin. W poniedziałek klub poinformował, że zakupiony bilet na to spotkanie można przepisać na dowolny inny mecz II kategorii cenowej, przy czym wyboru można dokonać jedynie do czasu rozegrania pojedynku z Zagłębiem Lubin.
Kibicowski
Miłość wymaga poświęceń, czyli... stadion zalany
1 sie 2011
Kibic potrafi znieść największe niewygody, aby obejrzeć mecz swojej ukochanej drużyny. Kibic Legii Warszawa dodatkowo słono za to zapłaci. Podczas ostatnich meczów poprzedniego sezonu fani urządzili na trybunie "plażę" - były koła, materace, ręczniki, czepki i okularki. Akcja nie była jednak kontynuowana w tę niedzielę. Szkoda, bo była wyśmienita okazja by z tych akcesoriów skorzystać.
Kibicowski
Są jeszcze bilety na Zagłębie
31 lip 2011
Dzisiaj o godz. 17:00 Legia Warszawa zagra na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. Mecz zakwalifikowano do II kategorii cenowej, co oznacza, że normalna wejściówka na Żyletę kosztuje 35 zł. Na Żyletę pozostało jeszcze niespełna 500 biletów (stan na godz. 12:00).
Kibicowski
Bilety na mecz z Gaziantepsporem. Karneciarze zapłacą mniej, ale nie mają pierwszeństwa
29 lip 2011
Jutro o godzinie 12 rozpocznie się internetowa sprzedaż biletów na rewanżowe spotkanie 3. rundy eliminacyjnej Ligi Europy pomiędzy Legią a Gaziantepsporem. Przypominamy, że na ten mecz nie obowiązują karnety na sektory 104-123 oraz 200-227. Karneciarze za bilet zapłacą mniej niż pozostali - dla posiadaczy abonamentów obowiązuje II kategoria cenowa (35 zł na Żyletę), zaś dla pozostałych pierwsza (50 zł na trybunę północną).
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Bilety na mecz z Zagłębiem Lubin
26 lip 2011
W najbliższą niedzielę Legia Warszawa zagra na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin. Sprzedaż biletów na to spotkanie przez Internet rozpocznie się już dzisiaj o godz. 16:00. Mecz zakwalifikowano do II kategorii cenowej, co oznacza, że normalna wejściówka na Żyletę kosztuje 35 zł.
Kibicowski
Dużo biletów na mecz z Żalgirisem
22 lip 2011
Dzisiaj o godz. 19:00 piłkarze Legii zagrają sparingowe spotkanie z Żalgirisem Wilno. Sprzedaż biletów na mecz przez Internet potrwa tylko do godz. 10. Wejściówki dostępne są również w dwóch "wyspach" Legii w CH oraz w kasach stadionowych. Te ostatnie czynne będą od godz. 11 do końca pierwszej połowy meczu.
Polska
Bilety na mecz z Gruzją
16 lip 2011
PZPN podał cennik biletów na sierpniowy mecz reprezentacji Polski z Gruzją (10.08. godz. 20:30), który odbędzie się w Lubinie. Najtańsze wejściówki kosztować będą 50 zł, najdroższe 130 zł. Przewidziano także zniżki na bilety rodzinne, dla kobiet, osób niepełnosprawnych oraz seniorów. Sprzedaż wejściówek ruszy 18 lipca.
Kibicowski
Pogoń wprowadza karty kibica i bilety on-line
11 cze 2011
Kibice Pogoni Szczecin, aby w sezonie 2011/12 obejrzeć na żywo spotkania "Portowców" (zarówno w Szczecinie, jak i wyjazdowe), będą musieli wyrobić sobie kartę kibica. Bez niej zakup biletu będzie niemożliwy. Klub poinformował, że koszt wyrobienia karty wyniesie 25 złotych, a ta będzie ważna przez 2 lata. Wyrabianie KK w dniu meczów będzie niemożliwe, co znacznie utrudni wstęp na stadion fanom zaprzyjaźnionej Legii.
Polska
Sprzedano 14 tys. biletów na mecz z Argentyną
4 cze 2011
Do piątku włącznie sprzedanych zostało 14 tysięcy biletów na niedzielny mecz reprezentacji Polski z Argentyną. Spotkanie na stadionie Legii rozpocznie się o godzinie 17. Cztery dni później, również na Łazienkowskiej, "Biało-Czerwoni" zmierzą się z Francją - początek o 21.
Polska
Wawrzyniak i Kucharczyk pojechali na zgrupowanie kadry
1 cze 2011
Dziś przed południem na Łazienkowskiej pojawił się Jakub Wawrzyniak. Obrońca Legii prosto ze stadionu pojechał do hotelu Sheraton, gdzie dziś zbiera się reprezentacja Polski. Stamtąd Wawrzyniak i Michał Kucharczyk już podstawionym autokarem udadzą się do Józefowa, a po południu na trening kadry do Sulejówka.
Kibicowski
Bilety na Polonię Bytom
24 maj 2011
W najbliższą niedzielę o godz. 17:00 Legia rozegra ostatnie spotkanie sezonu 2010/11, z Polonią Bytom. Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na ten mecz przez Internet. Kasy klubowe czynne będą od czwartku. Klub zdecydował się na zmianę kategorii cenowej biletów z I na II, co oznacza, że normalna wejściówka na Żyletę kosztuje 35 zł.
Polska
Bilety na mecz Polski z Argentyną
19 maj 2011
Internetowa sprzedaż biletów na mecz Polska - Argentyna, który odbędzie się 5 czerwca o godz. 17:00 na stadionie Legii, rozpocznie się w piątek o godz. 17:00 poprzez stronę www.kupbilet.pl. W kasach stadionowych wejściówki dostępne będą od 24 maja.
Kibicowski
Legia zaprasza dzieci
19 maj 2011
Dwóch ostatnich meczów sezonu przy Łazienkowskiej nie obejrzą na żywo kibice gości. W związku z tym władze Legii postanowiły bezpłatnie zaprosić do sektorów przeznaczonych dla kibiców drużyn przyjezdnych dzieci ze szkół podstawowych, domów dziecka oraz klubów partnerskich Akademii Piłkarskiej.
Kibicowski
Bilety na mecz z Wisłą na trybunę zachodnią
18 maj 2011
Od kilku dni prowadzona jest sprzedaż biletów na sobotni mecz z Wisłą Kraków. Od dzisiaj bilety będą dostępne także w kasach przy Łazienkowskiej. Do sprzedaży trafiły również bilety (3,5 tys.) na trybunę zachodnią. Spotkanie zaliczono do I kategorii cenowej, więc za miejsce na Krytej trzeba zapłacić od 70 do 110 złotych (bez zniżek).
Kibicowski
Dużo biletów na mecz z Wisłą
15 maj 2011
21 maja Legia zmierzy się na własnym stadionie z Wisłą Kraków. Bilety na to spotkanie można nabywać przez Internet. Kasy klubowe czynne będą od najbliższej środy. Mecz został zakwalifikowany do I kategorii cenowej. Na Żyletę zostało jeszcze ok. 1600 wejściówek.
Polska
Bilety na mecze Polski z Argentyną i Francją
13 maj 2011
5 czerwca na stadionie Legii zostanie rozegrany towarzyski mecz reprezentacji Polski z Argentyną. Chociaż nie podano jeszcze godziny rozpoczęcia tego pojedynku, znamy już ceny biletów na to spotkanie. Najtańsze wejściówki kosztować będą 90 zł, najdroższe 250 zł. 10 czerwca Polacy zagrają w Gdańsku z Francją. Za obejrzenie tego meczu na żywo trzeba będzie zapłacić minimum 80 zł.
‹
1
…
41
42
43
…
52
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl