LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
BILETY
1537 artykułów
Kibicowski
Nie ma już najtańszych biletów na mecz z Górnikiem
19 mar 2009
Niespełna 1400 biletów pozostało w kasach na jutrzejsze spotkanie Legii z Górnikiem Zabrze. Nie ma już wejściówek na najtańsze miejsca - na sektory A, B, E i F trybuny przed krytej wyprzedano wszystkie bilety. Najtańszy bilet normalny można obecnie kupić za 60 złotych. Na całą trybunę przed krytą pozostało w sprzedaży 135 biletów (najwięcej na D - 100). Na wszystkie pozostałe sektory trybuny dolnej i górnej są jeszcze wejściówki. Na całą Górną pozostało w sprzedaży 675 biletów, a na Dolną o 100 mniej. Sprzedaż prowadzona będzie dziś do godziny 19 oraz jutro od 12. W tym samym czasie na Łazienkowskiej można wyrabiać Karty Kibica (koszt 20 zł) i wymieniać stare KK na nowe (bezpłatnie).
Kibicowski
Bilety na mecz z Górnikiem od jutra
16 mar 2009
Jutro rozpocznie się sprzedaż biletów na piątkowe spotkanie Legii z Górnikiem. We wtorek wejściówki nabywać będzie można jedynie na "wyspach" Legii w czterech centrach handlowych. W kasach biletowych wejściówki pojawią się dopiero w środę. Do wejścia na stadion konieczne jest posiadanie Karty Kibica. W tym tygodniu karty będą wyrabiane do czwartku włącznie w godzinach 11-19 oraz w piątek od 12 do 20:45. Przypominamy, że cały czas w sprzedaży są bilety na jutrzejsze spotkanie Pucharu Polski ze Stalą Sanok.
Kibicowski
Bilety na Stal Sanok zdecydowanie tańsze
9 mar 2009
Jutro rozpocznie się sprzedaż biletów na pierwsze spotkanie 1/4 finału Pucharu Polski, w którym Legia zmierzy się ze Stalą Sanok (mecz rozegrany zostanie w przyszły wtorek o 20). Wejściówki będzie można nabywać zarówno na Łazienkowskiej, jak i na "wyspach Legii" w centrach handlowych oraz przez Internet (sprzedaż prowadzona jedynie dla posiadaczy nowych KK). Do piątku bilety na Łazienkowskiej będą sprzedawane w punkcie wyrabiania Kart Kibica, znajdującym się obok oficjalnego sklepu klubowego. W kasach biletowych wejściówki dostępne będą dopiero w przyszły poniedziałek i wtorek. Ceny biletów na ten mecz są zdecydowanie niższe niż na ligę.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Sprzedaż "pakietów" wydłużona o 2 tygodnie
9 mar 2009
Ze względu na przeciętne zainteresowanie "pakietami" na mecze rundy wiosennej, Legia przedłużyła możliwość ich nabywania do przyszłego piątku. Początkowo pakiety obejmujące wszystkie mecze rundy rewanżowej (tzw. "wiosenny") oraz trzy najciekawsze spotkania przy Łazienkowskiej ("Hity wiosny") miały być w sprzedaży tylko do wczoraj. Ostatecznie klub postanowił wydłużyć sprzedaż do 20 marca, kiedy Legia rozegra spotkanie z Górnikiem (zaliczany do "hitów"). Mimo rozegrania meczu z Odrą, cena pakietu wiosennego nie uległa zmianie. Warto natomiast dodać, że w tym tygodniu wyjątkowo Karty Kibica wyrabiać można od poniedziałku do piątku (w kolejnych tygodniach tylko do wtorku) w godzinach 11-19.
Kibicowski
Zostało 1500 biletów na mecz z Odrą
6 mar 2009
Półtora tysiąca biletów zostało w sprzedaży na niedzielne spotkanie Legia - Odra. Największym powodzeniem cieszą się najtańsze sektory - na trybunę przed krytą B, E i F nie ma już wolnych miejsc. Najwięcej, 175 pozostało na sektor E trybuny górnej. Na całą trybunę górną w sprzedaży jest jeszcze 685 wejściówek, na dolną 600, a na przed krytą 135. Bilety kupować można jeszcze jutro i pojutrze od 11 do 17. W sobotę przy Łazienkowskiej działać będzie tylko jedna kasa, w niedzielę dwie. W tych samych godzinach, co sprzedaż biletów, fani będą mogli wyrobić karty kibica (cena 20 zł) i wymienić stare KK na nowe (bezpłatnie).
Polska
Bilety na mecz z San Marino
3 mar 2009
1 kwietnia o godz. 20:30 na Stadionie Miejskim w Kielcach odbędzie się mecz Reprezentacji Polski z San Marino w ramach El. MŚ 2010. Zamówienia indywidualne na bilety (do 5 sztuk) realizowane będą przez stronę internetową www.kupbilet.pl od 7 marca do wyczerpania puli (decyduje kolejność zgłoszeń). Ceny biletów: 150, 130, 90, 80, 60 oraz 40 PLN. Do zakupu niezbędne będzie podanie imienia, nazwiska i numeru PESEL. Sprzedaż bezpośrednia biletów w kasach stadionu, w dniach 30 i 31.03.2009 r., będzie miała miejsce tylko wtedy, gdy po zakończeniu procesu zamówień elektronicznych pozostaną jeszcze wolne wejściówki.
Kibicowski
Bilety na mecz z Odrą
3 mar 2009
Dzisiaj rozpoczęła się sprzedaż biletów na niedzielne spotkanie Legii z Odrą Wodzisław. Na razie wejściówki możka kupować jedynie na "wyspach Legii" w czterech centrach handlowych. Bilety na Łazienkowskiej będzie można nabyć od czwartku. Przez pierwsze trzy dni czynna będzie tylko jedna kasa. W dniu meczu otwarta zostanie druga kasa. Najtańsze bilety normalne na mecz kosztują 35 złotych, ale należy pamiętać że jest ich niewiele. Za pozostałe miejsca należy zapłacić od 50 do 115 złotych. Przypominamy, że do wejścia na stadion konieczna jest Karta Kibica, której wyrobienie kosztuje 20 złotych.
Kibicowski
1/3 klubów nie wpuści kibiców gości
27 lut 2009
Jesteś kibicem, który chciałby obejrzeć mecz ekstraklasy poza miejscem zamieszkania? To masz problem. Prawie jedna trzecia klubów ekstraklasy nie wpuści wiosną fanów drużyny gości. A jest taki, który zrobi wręcz wszystko, żebyś nie wszedł nawet na sektor gospodarzy. Bo przyjeżdżając w dniu meczu nie kupisz biletu, choćby stadion świecił pustkami... - pisze Przegląd Sportowy.
AD · aktualnosci-inline-1
Bilety na mecz z Irlandią w Belfaście
19 lut 2009
Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że bilety na mecz Irlandia Płn. – Polska, który odbędzie się 28 marca 2009 w Belfaście (Windsor Park, godz. 17:15 czasu lokalnego), będzie można kupować za pośrednictwem serwisu internetowego www.kupbilet.pl od 11 do 22 lutego 2009 r. Cena wejściówek na to spotkanie wynosi 270 PLN.
Kibicowski
Bilety i wyjazd do Bełchatowa
18 lut 2009
W środę i w czwartek kibice mogą kupować bilety na piątkowe spotkanie Pucharu Ekstraklasy między GKS-em Bełchatów i Legią, które rozpocznie się o godzinie 18. Wejściówki wraz z przejazdem do nabycia są w kasach na Łazienkowskiej (kasa nr 1) w godzinach 11-19. Cena biletu 5 zł, cena przejazdu organizowanego przez klub 30 zł. Bilety mogą nabywać wyłącznie posiadacze nowych Kart Kibica Legii Warszawa. Nie ma możliwości zakupu samego biletu na mecz - należy wykupić również przejazd.
Kibicowski
Legia zamówiła 400 biletów na mecz w Bełchatowie
16 lut 2009
Czterysta biletów na piątkowe spotkanie 1/4 finału Pucharu Ekstraklasy GKS Bełchatów - Legia zamówił Klub Piłkarski Legia - poinformował serwis LegiaLive! rzecznik prasowy GKS-u, Michał Antczak. Wejściówki dla kibiców z Warszawy kosztować będą 5 złotych, a ich sprzedaż rozpocznie się prawdopodobnie w środę. Także kibice gospodarzy za wstęp na piątkowy mecz, który rozpocznie się o godzinie 18, zapłacą po pięć złotych.
Kibicowski
Bilety na wiosnę: Brak najtańszych pakietów
15 lut 2009
W piątek informowaliśmy o wprowadzeniu przez klub biletów w dwóch pakietach na rundę wiosenną - Hity wiosny i Pakiet Wiosenny. Bilety na wszystkie mecze rundy rewanżowej dla osoby dorosłej miały się kosztować od 245 do 805 złotych. Wczoraj rano, zaraz po rozpoczęciu ich dystrybucji, okazało się, że najtańszych "pakietów" już nie ma. "Na trybunę przed krytą A i F było zaledwie kilka sztuk" - poinformowano nas w kasie. W związku z tym za najtańszy Pakiet Wiosenny trzeba zapłacić nie 245, a 350 złotych.
Kibicowski
Bilety na wiosnę w dwóch pakietach
13 lut 2009
Zdecydowanie wcześniej niż zwykle będzie można kupić bilety na wiosenne spotkania piłkarzy Legii. Klub rozpocznie sprzedaż wejściówek już w najbliższą sobotę, ale nie będzie to sprzedaż biletów na pojedyncze spotkania (ta rozpoczynać się będzie parę dni przed meczem), a w specjalnych pakietach. I tak fani posiadający Kartę Kibica (lub ci, którzy złożyli wniosek do końca stycznia) mają do wyboru dwie oferty - "Pakiet Wiosenny" i "Hity Wiosny". Ten pierwszy można traktować w formie karnetu na rundę wiosenną, bowiem obejmuje wszystkie mecze Legii przy Łazienkowskiej (liga, PP, PE, ME) oraz daje gwarancję pierwszeństwa przy zakupie karnetu na nowy sezon. Ceny, w przypadku osoby dorosłej, kształtują się od 245 do 805 złotych.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Legia obniża ceny biletów na PE i ME
12 lut 2009
Klub Piłkarski Legia postanowił obniżyć ceny biletów na mecze Pucharu Ekstraklasy i Młodej Ekstraklasy w rundzie wiosennej. Jesienią mecze Legii w PE i Młodej Legii nie cieszyły się większym zainteresowaniem, a za wejściówki na PE trzeba było zapłacić tyle co na mecze ligowe. W rundzie wiosennej bilety na Puchar Ekstraklasy kosztować będą 10 (normalny) i 5 (ulgowy) złotych. Przypomnijmy, że Legia rywalizację w tych rozgrywkach rozpocznie od 1/4 finału, w którym zmierzy się z GKS-em Bełchatów.
Kibicowski
Gdzie kibice kupią bilety na wiosnę?
2 lut 2009
Na razie nie wiadomo, jak odbywać się będzie sprzedaż biletów na mecze Legii w rundzie wiosennej. Jak ostatnio informowaliśmy, podczas budowy nowego stadionu na Łazienkowskiej, wyburzono stare kasy biletowe. Postanowiliśmy dowiedzieć się w klubie, gdzie w takim razie kibice będą mogli kupować wejściówki na mecze naszej drużyny, w czasie budowy. Jak poinformował LegiaLive! rzecznik prasowy klubu, Michał Kocięba, ostateczna decyzja w tej kwestii jeszcze nie zapadła.
Kibicowski
Zostało 1500 biletów na mecz z GKS-em
5 gru 2008
Na jutrzejsze spotkanie Legii z GKS-em Bełchatów zostało jeszcze prawie 1500 biletów. Zdecydowanie najmniejszy wybór jest na sektory trybuny przed krytej (nie ma miejsc na A, B i F, na C i E - po kilkanaście sztuk), na którą zostało zaledwie 150 wejściówek. Na trybunę Dolną w sprzedaży jest jeszcze 725 biletów, a na Górną niespełna 650. Przypominamy, że w czasie meczu z GKS-em otwarta będzie jedynie trybuna Kryta. Kibice gości na stadion nie zostaną wpuszczeni. Sprzedaż biletów prowadzona będzie dziś do godziny 19 oraz w sobotę od 11 do 16:15.
Kibicowski
Bilety na mecz z GKS Bełchatów
30 lis 2008
W najbliższą sobotę o godz. 16:15 piłkarze Legii rozegrają ostatnie spotkanie w tym roku. Ich przeciwnikiem będzie GKS Bełchatów. Bilety na mecz nabywać można od 1 grudnia na stoiskach Legii w centrach handlowych oraz przez Internet. Z kolei kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 będą czynne w dniach 4-5.12. w godz. 11:00–19:00 oraz 6.12 od godz. 11:00 do rozpoczęcia meczu.
Kibicowski
Bilety na Jagiellonię
21 lis 2008
W najbliższy wtorek o godzinie 17:30 Legia rozegra ostatnie spotkanie fazy grupowej Pucharu Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok. Już dzisiaj rozpoczęła się sprzedaż biletów na ten mecz przez Internet oraz na "wyspach" Legii. Do zakupienia wejściówki on-line wymagana jest nowa Karta Kibica. Kasy biletowe będą czynne w poniedziałek w godzinach 11-19 i we wtorek od 11 do 17:30.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Ruch zaczyna sprzedaż biletów na mecz z Legią
18 lis 2008
W piątek na stadionie Śląskim rozegrany zostanie mecz Ruchu z Legią. Dzisiaj klub z Chorzowa rozpocznie sprzedaż biletów na to spotkanie. Do czwartku prowadzona będzie przedsprzedaż, a każdy kibic, który w tym czasie nabędzie wejściówkę, otrzyma od klubu niespodziankę. W dniu meczu kasy biletowe przy stadionie Śląskim czynne będą od 13 do rozpoczęcia meczu. Fani Ruchu do wejścia na mecz oprócz biletu (15 złotych) będą musieli posiadać identyfikator (jednorazowy - 10 zł lub stały - 15 zł). "Niebiescy" na mecz wpuszczani będą bramami 4,5 i 6.
Kibicowski
Kolejki na Łazienkowskiej
14 lis 2008
Od rana na Łazienkowskiej w kolejkach do kas stoi non stop po kilkadziesiąt osób. Wczorajszy komunikat, wydany przez Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa, spowodował, że na stadion wybiera się dużo więcej osób niż bywało na poprzednich meczach. W tej chwili dostępnych jest jeszcze ok. 2 tysięcy biletów, trzeba jednak liczyć się z tym, że im bliżej do rozpoczęcia spotkania, tym kolejki będą dłuższe. Bilety na mecz
Dużo biletów na mecz ze Śląskiem
14 lis 2008
Dzisiaj o godz. 20:00 Legia rozegra mecz 14-tej kolejki ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław. Po 16 miesiącach na trybuny przy Łazienkowskiej znów wróci doping. Wszystkich kibiców gorąco zachęcamy do przyjścia na spotkanie. W kasach zostało jeszcze dużo biletów na ten mecz - na chwilę obecną na trybunę odkrytą sprzedano niecałe 700 wejściówek. Z kolei na trybunie krytej pozostało jeszcze 1400 wolnych miejsc, a na przed krytej ok. 450.
Kibicowski
300 biletów dla kibiców Śląska
10 lis 2008
W najbliższy piątek na Łazienkowskiej rozegrane zostanie spotkanie Legia - Śląsk. Kibice Śląska Wrocław na ten mecz otrzymali zaledwie 300 biletów. Dla wrocławian będzie to pierwsza od 16 września 2001 wizyta na naszym stadionie.
Kibicowski
Bilety na mecz ze Śląskiem
10 lis 2008
W środę rozpocznie się sprzedaż biletów na piątkowe spotkanie Legia - Śląsk. Wcześniej zamawiać je można przez Internet (usługa możliwa tylko dla posiadaczy nowych Kart Kibica). W środę i czwartek kasy biletowe czynne będą w godzinach 11-19, a w piątek od 12 do 20. Wejściówki można nabywać również na "wyspach" Legii w centrach handlowych: CH Blue City (Al. Jerozolimskie 179), Sadyba Best Mall (ul. Powsińska 31), REAL na Ursynowie oraz CH Janki (ul. Mszczonowska).
Puls Biznesu: Kluby piłkarskie nie potrafią zarabiać
7 lis 2008
Wierni kibice powinni dostawać większe zniżki, ale bilety na szlagiery muszą podrożeć. Kluby piłkarskie z polskiej ligi mogłyby zwiększyć wpływy o 8 mln zł. Mogłyby, gdyby potrafiły zarządzać cenami biletów. Dziś jedynym polskim klubem, którego kibice są gotowi zapłacić za bilety naprawdę spore pieniądze, jest Lech Poznań. Wisła Kraków nie wykorzystuje potencjału, bo część trybun na remontowanym stadionie jest zamknięta. W Warszawie kibice Legii są skłóceni z zarządem ITI i na mecze przychodzi ich garstka.
Polska
Bilety na mecz Irlandia - Polska
4 lis 2008
Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, iż sprzedaż biletów na towarzyski mecz Irlandia – Polska (Dublin, 19.11.2008 godz. 21:00) dla polskich kibiców prowadzona będzie wyłącznie przez Irlandzki Związek Piłki Nożnej. Szczegółowe informacje (w języku polskim) dotyczące dystrybucji biletów i organizacji spotkania znajdują się na stronie internetowej irlandzkiej federacji pod adresem: http://www.fai.ie/index.php?option=com_content&task=view&id=3739
Kibicowski
Zostało ponad 6 tysięcy biletów na Lechię
1 lis 2008
Ponad 6100 biletów pozostało jeszcze na jutrzejsze spotkanie Legii z Lechią. Po bardzo wysokiej frekwencji na meczu z Wisłą, wydaje się, że w niedzielę na Łazienkowskiej znów będą pustki. Ponad 4300 wejściówek pozostało jeszcze na trybunę odkrytą. Trochę mniejszy wybór jest na trybunie przed Krytej (450 miejsc), Krytej Dolnej (655) i Górnej (750). W kasach nie ma jedynie biletów na skrajne sektory (A i F) przed Krytej. Jutro sprzedaż prowadzona będzie od 12 do 19. Fani Lechii do Warszawy przyjadą pociągiem specjalnym, który udało się zorganizować w ostatniej chwili.
Kibicowski
Bilety na mecz z Lechią
30 paź 2008
Dziś rozpoczęła się sprzedaż biletów na niedzielne spotkanie z Lechią Gdańsk. Kasy biletowe przy Łazienkowskiej czynne są dziś i jutro w godzinach 11-19 oraz w niedzielę od 12 do 19. Także dzisiaj możliwy jest zakup biletów przez Internet (dotyczy tylko posiadaczy nowych Kart Kibica) oraz na "wyspach" Legii w centrach handlowych: CH Blue City (Al. Jerozolimskie 179), Sadyba Best Mall (ul. Powsińska 31), REAL na Ursynowie oraz CH Janki (ul. Mszczonowska). Na to spotkanie, prawdopodobnie po raz ostatni, otwarta zostanie trybuna odkryta.
Kibicowski
Bilety na mecz z Jagiellonią - Żyleta zamknięta
28 paź 2008
W środę o godzinie 17 na Łazienkowskiej rozegrany zostanie mecz 1/8 Pucharu Polski pomiędzy Legią a Jagiellonią Białystok. Sprzedaż biletów rozpoczęła się w poniedziałek. Kasy biletowe otwarte są dziś w godzinach 11-19 w dniu meczu od 11 do 17. Na to spotkanie obowiązują wszystkie karnety na sezon 2008/09. Wejściówki można także nabywać na wyspach Legii: CH Blue City (Al. Jerozolimskie 179), Sadyba Best Mall (ul. Powsińska 31), REAL na Ursynowie oraz CH Janki (ul. Mszczonowska). W związku z bardzo małym zainteresowaniem zakupu biletów na trybunę odkrytą, we wtorek klub zdecydował się nie otwierać tej trybuny na ten mecz.
Kibicowski
Zostało ok. 3700 biletów na Wisłę
24 paź 2008
Na niedzielne spotkanie Legia - Wisła pozostało jeszcze bardzo dużo biletów. Najwięcej, bo ponad 3100 wejściówek pozostało na trybunę odkrytą, na którą bilet kosztuje 30 złotych. Nie ma natomiast wejściówek na sektory A, B, E i F trybuny przed krytej, na które przed sezonem rozprowadzono najwięcej abonamentów. Na całą przed krytą pozostały 62 miejsca. Więcej wolnych biletów jest na trybunę Dolną (300) i Górną (260). Łącznie w sprzedaży pozostało ponad 3700 kart wstępu. Bilety można kupować w kasach przy Łazienkowskiej dziś do godziny 19, jutro od 10 do 17 i w niedzielę w godzinach 11-17.
Kibicowski
Bilety na mecz Legia - Wisła
21 paź 2008
Od kilku dni trwa sprzedaż biletów na mecz Wisłą przez Internet. Wejściówki można również nabyć na czterech "Wyspach Legii" w centrach handlowych. Do tej pory na Żyletę sprzedano ok. 200 wejściówek a na Krytą i przed Krytą ok. 300. Dotychczas bilety zakupione on-line można było odbierać tylko w dniu meczu, jednak w związku ze zwiększonym zainteresowaniem niedzielnym meczem klub podjął decyzję, że te wejściówki będzie można już odbierać od czwartku kasie nr 3 (przy łuku od ul. Łazienkowskiej) w tych samych godzinach, w których będzie trwała zwykła sprzedaż biletów. Do odbioru biletu wystarczy Karta Kibica lub inny dokument tożsamości.
‹
1
…
49
50
51
52
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl