LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
DOPING
1126 artykułów
Kibicowski
Relacja z trybun: Wiara do końca!
23 lip 2021
Po raz trzeci w ciągu tygodnia stawiliśmy się przy Łazienkowskiej. W środowy wieczór przyszło nam wspierać piłkarzy w rywalizacji z mistrzem Estonii, a stawką jest nie tylko awans do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów, ale również zapewnienie sobie udziału w fazie grupowej co najmniej Ligi Konferencji Europy. My jednak wierzymy, że legioniści są w stanie dokonać niemożliwego, bo przecież mało kto wierzy w grę jakiegokolwiek polskiego klubu w Champions League, szczególnie po ostatnim zmienionym systemie kwalifikacji.
Kibicowski
Relacja z trybun: Legia i Zagłębie, Zagłębie i Legia!
19 lip 2021
Trzy dni po meczu z Bodo/Glimt ponownie zawitaliśmy na Łazienkowską na spotkanie o Superpuchar Polski z Rakowem. Niestety, tym razem zainteresowanie meczem było zdecydowanie niższe i na stadionie zasiadło niecałe 11 tys. widzów. W przeciwieństwie do meczu z Norwegami, na trybunach zameldowała się grupa kibiców gości. Z kolei legioniści od samego rana świętowali 30-lecie zgody z Zagłębiem Sosnowiec.
VIDEO
Legia i Zagłębie, czyli doping na meczu o Superpuchar
18 lip 2021
W sobotę na stadionie przy Łazienkowskiej 3 stawiło się o wiele mnie kibiców niż na środowym meczu z Bodo/Glimt. Nie przeszkodziło to w dobrej zabawie, choć doping nie stał na tak wysokim poziomie jak jeszcze kilka dni wcześniej. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z meczu o Superpuchar Polski.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Powrót z zaświatów
16 lip 2021
Kibice spragnieni są meczów, szczególnie po wielomiesięcznej przerwie, jaką mieliśmy zupełnie niespodziewanie z powodu szalejącego wirusa. Co prawda na trybuny udało się nam jednorazowo wrócić na koniec poprzedniego sezonu (w dodatku w mocno ograniczonym składzie), ale potem znów czekała nas ponad półtoramiesięczna przerwa. Ani żar lejący się z nieba, ani duchota i środek wakacji nie były w stanie powstrzymać fanatyków spod znaku czarnej eLki od kapitalnej zabawy na rewanżowym spotkaniu 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów.
VIDEO
Powrót na trybuny, czyli doping Żylety na meczu z Bodø/Glimt!
15 lip 2021
Kilkanaście tysięcy kibiców stawiło się na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej 3 na pierwszy mecz nowego sezonu. Kibicowsko przeciwnik nie był zbytnio atrakcyjny, ale w końcu bez większych ograniczeń mogliśmy zapełnić trybuny i dopingować przez pełne 90 minut. Zapraszamy na 17-minutowy film z dopingiem!
Kibicowski
Relacja z trybun: And Still Waiting
20 maj 2021
Po niezwykle długich miesiącach oczekiwania w końcu na zakończenie sezonu 2020/21 mogliśmy ponownie zobaczyć się na trybunach. W tym sezonie mieliśmy okazję dopingować z trybun - i to w ograniczonej liczbie - tylko na dwóch meczach ligowych. Kilka tygodni temu, podczas meczu z Wartą, dopingowaliśmy nasz zespół spod Torwaru.
Kibicowski
Żyleta jest zawsze z Wami - relacja z trybuny Torwar
15 mar 2021
W tym sezonie, który tak naprawdę zmierza już ku końcowi, właściwie nie mieliśmy okazji wspierać naszych piłkarzy. Chociaż rząd powoli odmraża niektóre branże - otwiera m.in. kina czy teatry - to stadiony od drugiej połowy września pozostają zamknięte. Przy okazji meczu z Wartą fani Legii postanowili zakończyć ten okres bezczynności. W sobotni wieczór zebraliśmy się przed Torwarem, skąd przez 105 minut dopingowaliśmy nasz ukochany klub.
Kibicowski
Film z dopingiem i racowiskiem
14 mar 2021
Zapraszamy do obejrzenia filmu i zdjęć z sobotniego dopingu podczas meczu Legii z Wartą Poznań, który kibice prowadzili sprzed stadionu. Fani stawili się w 2 tysiące osób.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Najpopularniejsze filmy roku 2020
1 sty 2021
3,3 miliona wyświetleń w 2020 roku zanotowały filmy, które zamieściliśmy na kanale LegionisciTV na YouTube. Poniżej prezentujemy zestawienie 10 najchętniej oglądanych filmów z ostatnich 12 miesięcy. Zachęcamy także do subskrybowania naszego kanału na YT. Zapraszamy do oglądania!
Kibicowski
Tak na Wiśle bywało - kibicowskie filmy wyjazdowe
12 gru 2020
Mecze Legii na stadionie Wisły w Krakowie od wielu lat wzbudzają u kibiców dodatkowe emocje. Fani Legii kilkukrotnie znakomicie pokazali się na obiekcie przy Reymonta. Niestety dziś pozostaje nam oglądanie meczu w telewizji... Poniżej przypominamy filmy z ostatnich najciekawszych wypraw do grodu Kraka.
Kibicowski
Na stadionach: Fanatyzm nie na pokaz
20 paź 2020
Od soboty wszystkie mecze w Polsce rozgrywane są bez udziału publiczności. Stan ten nie zmieni się zapewne w najbliższych tygodniach i niewykluczone, że tak też będzie do rozpoczęcia... rundy wiosennej. Do piątku włącznie rozegrano niewiele meczów, na których pojawiła się publiczność, z ograniczeniem do 25% pojemności stadionu.
Kibicowski
Na stadionach: Stop covidowej propagandzie
13 paź 2020
Ze względu na obostrzenia sanitarne, większość meczów I ligi podczas przerwy na mecze reprezentacji rozegrano bez udziału publiczności. Tam, gdzie na trybuny można było wejść, ograniczenie zwiększono do 1/4 pojemności trybun, a na większości stadionów ponownie nie przyjmuje się kibiców gości. O ile na meczu o Superpuchar mogło być jeszcze 50 procent widowni, to fani Cracovii otrzymali zakaz wyjazdowy, wydany przez prezydenta Warszawy w porozumieniu z sanepidem.
Kibicowski
Relacja z trybun: Czas Apokalipsy
11 paź 2020
Za nami drugie podejście do meczu o Superpuchar - udane o tyle, że tym razem mecz się odbył. O walorach sportowych lepiej nie wspominać, ale na trybunach był to mecz, który na pewno zapadnie w pamięci, jak choćby ten z Zagłębiem Lubin z drugiej połowy lat 90., podczas którego w ramach protestu fani z Żylety cisnęli działaczom. Tym razem winnych było mniej - fani z Łazienkowskiej skupili się na wyliczaniu win prezesa i właściciela klubu, Dariusza Mioduskiego.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach: Nowa Sekcja Turystyczna
6 paź 2020
W ostatni weekend rozgrano jedynie pięć meczów ekstraklasy, ale tym razem na czterech z nich pojawili się kibice gości. Przyjezdnych zabrakło jedynie na stadionie Śląska, gdzie dostępny jest jeden z największych sektorów gości. Wisła Płock na mecz z Rakowem w Bełchatowie pojechać mogła tylko dzięki uprzejmości kibiców z Częstochowy. W dobrych liczbach, biorąc pod uwagę obecne realia i ograniczenia, na wyjazdach pojawili się lechici w Gliwicach oraz zabrzanie w Lubinie.
Kibicowski
Na stadionach: Całe nasze życie ułożone pod terminarz
29 wrz 2020
Za nami niepełna kolejka ekstraklasy, a już wiadomo, że w kolejnej serii spotkań nie odbędzie się mecz Pogoni z Jagiellonią z powodu sporych wykrycia koronawirusa w zespole "Portowców". Ekstraklasa zapowiada badania we wszystkich klubach, co może sprawić dalsze problemy logistyczne. Ze względu na awans do IV rundy eliminacyjnej do Ligi Europy, spotkania Lecha z Pogonią i Legii ze Śląskiem zostały przełożone.
Kibicowski
Relacja z trybun: Drita się śmiała
22 wrz 2020
Długie trzy tygodnie przyszło nam czekać na kolejne spotkanie Legii przy Łazienkowskiej. Trzeba przyznać, że wielu z nas z pewnością stęskniło się za wspieraniem ukochanego klubu z pozycji trybun. Po wyjeździe pod stadion w Płocku, gdzie meczu nie udało się nam zobaczyć, tym razem mieliśmy okazję podziwiać z trybun widowisko piłkarskie, od patrzenia na które zęby bolały przeokrutnie. Z trybun z kolei, od stanu 0-3, niosły się okrzyki niezadowolenia kibiców. Bohaterem jednej z pieśni został prowadzący spotkanie Paweł Gil.
Kibicowski
Na stadionach: Z małej trybuny duży dym
15 wrz 2020
W ostatnim tygodniu w kibicowskim światku co nieco się działo, i tym razem głównie nie za sprawą grup szykujących choreografie na trybunach. "Stalówka", która udała się do Dębicy, próbowała skrócić sobie czas wejścia do sektora gości. Z kolei Zagłębie Sosnowiec przechwyciło kolejne płótno rywali - tym razem "Łowcy Flag" wykroili Sandecję.
Kibicowski
Relacja z trybun: Piłka nożna dla kibiców gości!
1 wrz 2020
Ze względu na rozgrywanie meczów europejskich pucharów bez udziału publiczności, a także odwołanie w ostatniej chwili spotkania o Superpuchar, dłużej niż zakładaliśmy, musieliśmy czekać na inaugurację rozgrywek 2020/21 z naszym udziałem. Pandemię koronawirusa związkowi działacze wykorzystali jako idealny pretekst, by wyeliminować problem z przyjmowaniem kibiców gości i przeciwko temu, podczas sobotniego meczu z Jagiellonią, protestowali fani z Łazienkowskiej.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibice Legii
W sobotę 10 minut bez dopingu
27 sie 2020
Przy okazji sobotniego meczu Legii z Jagiellonią, przez pierwszych 10 minut meczu fani z Łazienkowskiej nie będą prowadzili dopingu. Taka forma protestu nie jest związana z wynikiem środowego meczu z Omonią - chodzi o pozbawienie nas możliwości wspierania Legii na meczach wyjazdowych. Przy wejściu na stadion zachęcamy do wsparcia legijnego ruchu ultras i sypnięcia groszem do przygotowanych puszek "Zbiórka na oprawę". Poniżej pełne stanowisko kibiców Legii:
Kibicowski
Relacja z trybun: Mistrzem Polski jest ukochana ma...
21 lip 2020
W niedzielę po raz ostatni dopingowaliśmy Legię w sezonie 2019/20. Był to najdłuższy w historii sezon, który trwał dokładnie ze względu na przerwę z powodu koronawirusa. Ostatnie spotkanie rozgrywane było w bardzo ładnych okolicznościach przyrody, niestety w obecności nieco ponad 6 tysięcy kibiców, czyli o 1,5 tys. mniej niż miało możliwość wstępu na stadion i to pomimo możliwości udostępnienia swojego miejsca innym osobom. Wiadomo, sezon urlopowy w pełni, przedłużona liga zaskoczyła niektórych, ale oddanie swojego biletu dla innych, powinien być moralnym obowiązkiem każdego z "pauzujących" na danym meczu.
Kibicowski
Relacja z trybun: Legia M15TRZ!
14 lip 2020
W ostatnich latach Legia regularnie sięga po tytuł mistrzowski, ale biorąc pod uwagę 104-letnią historię naszego klubu, tytułów mistrzowskich ma na koncie zdecydowanie zbyt mało. Przed meczem z Cracovią wiedzieliśmy jedno - musimy pomóc piłkarzom w zdobyciu przynajmniej jednego punktu, który gwarantowałby nam 15. mistrzostwo.
Kibicowski
Relacja z trybun: Świętowanie jeszcze nie teraz
29 cze 2020
Przy sprzyjających okolicznościach już w niedzielę Legia mogła zapewnić sobie mistrzostwo Polski. Najpierw trzeba jednak było pokonać przy Ł3 Piasta, co w ostatnim czasie nie jest zadaniem wcale łatwym. Klub w końcu umożliwił udostępnianie niewykorzystanych miejsc w karnetów, nie tylko znajomym, ale i przekazywanie ich do ogólnodostępnej puli, by następnie sprzedać je raz jeszcze. Dzięki temu frekwencja na sobotnim spotkaniu była nieznacznie lepsza niż przy okazji meczu ze Śląskiem. Na trybunach zasiadło 5550 widzów, z ponad 7,5 tysiąca zajętych miejsc w systemie (niestety klub po jednorazowej akcji na Śląsku, znów wrócił do podawanie zawyżonej frekwencji na telebimie).
Kibicowski
Nowa pieśń: Nasza Legio będziemy zawsze z Tobą!
22 cze 2020
Podczas niedzielnego meczu ze Śląskiem Wrocław fani po raz pierwszy wykonali nową pieśń sławiącą nasz klub. W trakcie drugiej połowy gniazdowy zaintonował nową pieśń, która bardzo szybko wpadła wszystkim w ucho. Z każdym kolejnym wykonaniem niosła się z Żylety coraz głośniej, i co ważne, bardzo melodyjnie. Następnie podchwycona została także przez kibiców zgromadzonych na pozostałych trybunach (głównie Deyny).
Kibicowski
Relacja z trybun: Legia walcząca
11 mar 2020
Koronawirus rozprzestrzenia się po całym świecie w takim tempie, że zaledwie dwa dni po meczu z Piastem zapowiedziano rozgrywanie kolejnych spotkań ligowych bez udziału publiczności do odwołania. Zanim wybraliśmy się w niedzielę na nasz stadion, większość z nas zastanawiała się, czy ostatecznie będzie nam dane zobaczyć spotkanie, czy też nie. Tym bardziej, że już wcześniej w Warszawie odwołano część imprez, w tym zaplanowane na przyszły weekend na Torwarze międzynarodowe zawody jeździeckie (Cavaliadę). Na szczęście na meczu z Piastem mogliśmy się pojawić i dopingować nasz klub z całych sił.
Kibicowski
Relacja z trybun: Dziś najlepsze na zmęczenie na tabelę jest spojrzenie
6 mar 2020
Termin wyjazdu do Gdańska z pewnością nie należał do najbardziej korzystnych, ale nie pierwszy i nie ostatni raz przyszło nam wspierać Legię na wyjeździe w środku tygodnia. Nie ma więc co narzekać na okoliczności i gdy tylko można, wspierać ukochany klub. Tym właśnie kierowała się grupa legionistów, która w środę przed godziną 13 wyruszyła z dworca Warszawa Wschodnia w kierunku Trójmiasta.
Kibicowski
Relacja z trybun: Jeszcze nie jest za późno na zmianę podejścia do kibiców
24 lut 2020
Długo wydawało się, że spotkania z Jagiellonią nie obejrzą kibice z Żylety, którzy byli na niej obecni na meczu z Łódzkim Klubem Sportowym. Wszystko za sprawą kary ze strony Komisji Ligi za dwa transparenty, które wywieszone zostały w trakcie meczu, choć żaden z nich nie zawierał wulgaryzmów. Fani Legii szybko wystartowali z akcją "#WykluczenizPKOekstraklasy", która przyniosła spodziewany skutek. Było o niej głośno, a tematem kar nakładanych przez organ Ekstraklasy SA na pewno poważnie zainteresował się tytularny sponsor rozgrywek. Nasz klub tymczasem złożył odwołanie do NKO PZPN, która po kilku dniach zdecydowała, że zawiesza rygor natychmiastowej wykonalności kary.
Kibicowski
Relacja z trybun: W Bełchatowie po latach
17 lut 2020
Podczas przerwy zimowej wydawało się, że nie dane nam będzie zobaczyć na żywo pierwszego w 2020 roku wyjazdowego meczu Legii z Rakowem z powodu zakazu przyjmowania kibiców gości na stadionie w Bełchatowie w spotkaiach podwyższonego ryzyka. Niespełna dwa tygodnie przed spotkaniem okazało się jednak, że prezydent Bełchatowa zmieniła decyzję i pozwoliła na przyjmowanie na meczach Rakowa w ich mieście fanów drużyn przyjezdnych.
Kibicowski
Doping na meczu z Rakowem
16 lut 2020
384 kibiców wspierało w sobotę Legię na wyjazdowym meczu z Rakowem Częstochowa, który odbył się w Bełchatowie. Poniżej prezentujemy film z dopingiem legionistów.
Koszykówka
Relacja z trybun z kosza: Udane pożegnanie hali Koło
14 sty 2020
Przerwę zimową najlepiej wykorzystać na wspieranie legijnych sekcji, do czego staramy się Was zachęcać od wielu lat. Mecz naszych koszykarzy z wicemistrzem Polski, a zarazem wiceliderem obecnych rozgrywek, anonsowany był jako ostatni w tym sezonie mecz naszej koszykarskiej Legii w hali Koło przy ulicy Obozowej. Na trybunach pojawiło się trochę ponad 900 osób, w tym ok. 35-osobowa grupka kibiców "Twardych Pierników" bez flag i ze sporadycznymi okrzykami (głównie "defense, defense") - oczywiście w stu procentach piknikowy skład. Fotoreportaż z meczu - 39 zdjęć Hugollka
Koszykówka
Relacje z trybun z weekendowych meczów sekcji
8 sty 2020
W pierwszy weekend 2020 roku fani Legii mieli pierwszą okazję w Nowym Roku do wspierania naszych sekcji. Najpierw młyn uformowany został przy okazji meczu naszych koszykarzy, którzy w hali Koło podejmowali zespół Stali Ostrów. Spodziewano się przyjazdu fanów z Wielkopolski, którzy mieli okazję bywać już na meczach w Warszawie, zarówno w Wilanowie, Bemowie (dzięki naszej uprzejmości), jak również na Torwarze. Tym razem główna ekipa Stali do Warszawy nie przyjechała, a bilety na miejsca za ławką gości zakupiły jedynie pikniki. Ci zawitali w barwach, ale najwyraźniej oszczędzali struny głosowe, bowiem swoją obecność zaznaczyli dosłownie dwoma okrzykami tuż przed końcem spotkania. Fotoreportaż z meczu - 78 zdjęć Woytka Fotoreportaż z meczu - 40 zdjęć Hugollka
‹
1
…
10
11
12
…
37
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl