LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
DOPING
1126 artykułów
Kibicowski
Na stadionach: Dobre chłopaki o złych intencjach
12 lis 2013
Na ostatnich meczach ligowych fani prezentowali płótna z godłem narodowym i zapraszali do licznego uczestnictwa w marszu Niepodległości, który miał miejsce w Warszawie. Tylko cztery ekipy z ekstraklasy mogły legalnie pojechać na wyjazdowy mecz swojego klubu. Ruch licznie pojawił się w Poznaniu, a Cracovia także w dobrej liczbie w Gliwicach.
Kibicowski
Relacja z trybun: Stracone nadzieje
8 lis 2013
Spotkanie z Trabzonsporem określane było meczem ostatniej szansy. Szansy, której zawodnicy Jana Urbana nie wykorzystali. Fani Legii też nie mogą być z siebie zadowoleni. Frekwencja na trybunach pozostawiała wiele do życzenia. Doping był momentami niezły, ale do "piekła" stworzonego na meczu ze Steauą czy choćby dwa lata temu z Gaziantepsporem sporo zabrakło.
Kibicowski
Na stadionach: Bandyckie miasto bandycki klub
6 lis 2013
W ostatnim tygodniu piłkarze ekstraklasy rozegrali dwie ligowe kolejki. Sporo kontrowersji wzbudziło zlekceważenie minuty ciszy ku pamięci Tadeusza Mazowieckiego przez kibiców Lechii Gdańsk. Lechistom oberwało się najmocniej ze strony mediów, tymczasem podobnie zachowali się fani także innych klubów, którzy w tym czasie skandowali hasła antykomunistyczne.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Filmy z dopingiem na meczu Legia - Zagłębie
3 lis 2013
Zapraszamy do obejrzenia ponad 15 minutowego materiału filmowego z dopingiem z sobotniego spotkania Legii z Zagłębiem Lubin. Tego dnia Fani lidera Ekstraklasy w sile 14 tysięcy wspierali swoją drużynę.
Kibicowski
Relacja z trybun: W rytmie samby
3 lis 2013
Frekwencja na meczu z Zagłębiem była słaba. Trudno powiedzieć, czy wpływ na ten stan rzeczy miało święto Wszystkich Świętych, czy też słaba gra piłkarzy w ostatnich spotkaniach. Tak, czy inaczej 14 tysięcy kibiców na meczu lidera ekstraklasy nie powala na kolana. Mimo to nikt z przybyłych na stadion nie mógł żałować spędzenia sobotniego wieczoru na trybunach przy Łazienkowskiej. Zabawa była niezła!
Kibicowski
Relacja z trybun: Legia grać! (VIDEO)
31 paź 2013
Niezbyt często przyszło nam w ostatnich latach jeździć do Bydgoszczy. Właściwie byliśmy tam tylko dwukrotnie - raz na finale Pucharu Polski z Pogonią, raz na naszym finale z Lechem. Tym razem przyszło nam jechać na ligę w środku tygodnia, zaledwie trzy dni po wyjeździe do Poznania, ale obawy o naszą frekwencję były nieuzasadnione. Zainteresowanie wyjazdem było spore, szczególnie biorąc pod uwagę powyższe względy.
Kibicowski
Na stadionach: Chcemy patriotyzmu w szkołach
29 paź 2013
Trzy mecze ekstraklasy w ostatni weekend rozegrano bez udziału kibiców przyjezdnych. Najliczniej na obcym stadionie stawili się legioniści, których w Poznaniu było 2040. Na pozostałych meczach pojawiły się o wiele skromniejsze delegacje przyjezdnych. Zawisza do Wrocławia mógł zawitać tylko dzięki uprzejmości fanów Śląska, bowiem wojewoda zamknął sektor gości.
Kibicowski
Doping legionistów w Poznaniu (VIDEO)
28 paź 2013
2040 fanów Legii na wyjazdowym meczu z Lechem prowadziło bardzo głośny doping przez pełne 90 minut. W momencie zdobycia bramki przez naszych piłkarzy legioniści wykonywali pieśń "Niepokonane miasto". Poniżej możecie obejrzeć 10-minutowy film z dopingiem z sektora zajmowanego przez warszawiaków:
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Zadanie wykonane na piątkę
28 paź 2013
Prestiż meczów Legii z Lechem coraz bardziej podupada. Kiedyś na każdym takim spotkaniu obie ekipy prezentowały najciekawsze choreografie. Dziś ciśnienie z obu stron nadal jest - wszak poznaniacy, "wychowani w nienawiści do naszej drużyny", właśnie na meczach z Legią raz do roku wypełniają swój stadion, my zaś mamy możliwość wyjazdów w niezłej liczbie, ze względu na pojemny sektor gości. Ale to już nie to samo co kiedyś...
Kibicowski
Na stadionach: CHwała Wszystkim Dobrym Piłkarzom
22 paź 2013
W ostatnim tygodniu najgłośniej było po nałożeniu na piłkarza Ostrovii Ostrów Mazowiecka grzywny za pokazanie na stadionie Polonii "eLki". Tej samej, którą na każdym meczu pokazują piłkarze z Łazienkowskiej. Fani Siarki na meczu z Garbarnią zaprezentowali transparent "CHwała Wszystkim Dobrym Piłkarzom".
Kibicowski
Relacja z trybun: Jak z Petrochemią w 98 r. (DOPING VIDEO)
21 paź 2013
Ostatni mecz na Łazienkowskiej z udziałem kibiców odbył się ponad 3 tygodnie temu, a mimo to frekwencja na trybunach nie była zadowalająca i sprawiła, że planowana przez NS-ów oprawa została przełożona na spotkanie z Zagłębiem. Ci, którzy wybrali się na stadion, z pewnością tego nie żałowali - w drugiej połowie doping był kapitalny, a nasz śpiew poniósł piłkarzy do zwycięstwa.
Kibicowski
Na stadionach: Prekursorzy kibolstwa
15 paź 2013
Z powodu przerwy na mecze reprezentacji, w minionym tygodniu nie grano meczów ekstraklasy. Nic jednak nie stanęło na przeszkodzie wojewodom, by pozamykać część stadionów. Wojewoda dolnośląski zamknął na dwa mecze trybunę za bramką we Wrocławiu, na której znajduje się młyn Śląska, a na drugie ze spotkań dodatkowo sektor gości.
Koszykówka
Relacja z trybun z kosza (+ doping)
13 paź 2013
Pierwszy mecz sezonu 2013/14 naszych koszykarzy we własnej hali, cieszył się jak zwykle sporym zainteresowaniem fanów z Żylety. Gorący doping przez całe spotkanie zdecydowanie pomógł naszej drużynie w odniesieniu zwycięstwa. Zaczęliśmy tradycyjnie od "Snu o Warszawie", skończyliśmy zaś rzuceniem na parkiet setek serpentyn i konfetti, po końcowej syrenie. Fotoreportaż z meczu - 57 zdjęć Hagiego
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach: Powrót do przyszłości
8 paź 2013
Dwa liczne wyjazdy przy okazji meczów derbowych (Ruch i Zagłębie), dwa kolejne do 200 osób oraz cztery spotkania bez przyjezdnych - to bilans ostatniej kolejki ekstraklasy. Zdecydowanie lepiej było pod względem ultras. Na wyróżnienie zasłużył Widzew, który przebudził się po dłuższej przerwie. Pomysłowo wypadli także wiślacy na meczu z Legią.
Kibicowski
Na stadionach: Za młodzi by umierać, za starzy by się zmieniać
1 paź 2013
W minionym tygodniu rozegrano dwie kolejki ekstraklasy. W środku tygodnia tylko dwa mecze odbyły się bez udziału kibiców gości, choć liczby wyjazdowe do najlepszych nie należały. Dość powiedzieć, że żadna z ekip nie wykorzystała przyznanej im puli biletów. Na trzech meczach przyjaźni frekwencja kibiców gości także nie była najlepsza.
Kibicowski
Relacja z trybun: Z wiarą i nadzieją
29 wrz 2013
Kibice z Łazienkowskiej nie mają co liczyć na odpoczynek. Mecze w europejskich pucharach, lidze oraz Pucharze Polski sprawiają, że Legia rozgrywa obecnie swoje mecze średnio co trzy-cztery dni. W sobotni wieczór na mecz Mistrza Polski przybyło tylko niespełna 16 tys. osób. Wiele z nich dyskutowało przed rozpoczęciem spotkania o składzie Legii.
Kibicowski
Na stadionach: Ultra Scary
24 wrz 2013
Derby Krakowa miały być najciekawszym widowiskiem minionego tygodnia. Czy tak było? Nie do końca. Wiślacy otrzymali tylko 750 biletów i na stadion lokalnego rywala wybrali się pochodem. Na trybunach jedną, dwuczęściową oprawę zaprezentowała Cracovia. To trochę za mało, by to spotkanie zapadło w pamięci.
Kibicowski
Relacja z trybun: Z zaangażowaniem do końca! (VIDEO)
23 wrz 2013
Długo nie było wiadomo, czy mecz z Górnikiem odbędzie się z udziałem publiczności. Wszystkich zwodził wojewoda, ale w końcu tylko pogroził paluszkiem i łaskawie pozwolił warszawiakom i zabrzanom obejrzeć na żywo mecz piłkarzy obu drużyn. Dla Górnika była to pierwsza od dłuższego czasu okazja do wizyty na Łazienkowskiej.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Niewykorzystany potencjał w Rzymie
21 wrz 2013
Kilka godzin po tym, jak "Łysy z UEFA" wylosował rywali dla Legii w fazie grupowej Ligi Europy, poznaliśmy terminarz tej części europejskich rozgrywek. Wyjazd w połowie września do Rzymu na pewno wielu z nas uznało za doskonały traf, choć rozkład meczów ustalił już komputer, biorąc pod uwagę różne zmienne, m.in. klimat. Wydawało się, że lepiej na początek trafić nie mogliśmy. Nie dość, że ciepło, ładne miasto, to i rywal kibolsko kumaty.
Kibicowski
Na stadionach: Fanatycy Cracovii nie mogą być dumni
17 wrz 2013
Mimo że wojewodowie coraz ostrzej reagują na odpalanie przez kibiców pirotechniki i inne niewielkie przewinienia, ultrasi wielu ekip nie zamierzają się poddawać. Tak choćby postąpili fani Zawiszy na meczu z Cracovią, którzy na dodatek, na przekór wojewodzie, wpuścili kibiców gości na swoje sektory.
Kibicowski
Relacja z trybun: Rozgrzewka przed Lazio
15 wrz 2013
Na Koronę, podobnie jak na Cracovię, bilety rozchodziły się dość opornie - wszystkie 710 wejściówek udało się sprzedać dopiero po trzeciej turze zapisów. Duża ilość wyjazdów, miesiąc obfitujący w wydatki, wszystko można zrozumieć. Jednak o ile zakład, że gdybyśmy grali np. w Poznaniu, taka sama pula rozeszłaby się zapewne w trzy, ale godziny - nie dni...?
Kibicowski
Doping legionistów w Kielcach (HD)
15 wrz 2013
Legia Warszawa wygrała w wyjazdowym meczu z Koroną Kielce 5-3. Legionistów obserwowało na żywo kilkuset kibiców ze stolicy, którzy w sobotni wieczór zaprezentowali się z dobrej strony. Fani z Warszawy wypełnili sektor gości i bardzo dobrze dopingowali przez całe spotkanie, po którym mieli sporo powodów do radości. Zapraszamy do obejrzenia filmu z dopingiem legionistów i z radością po bramkach:
Kibicowski
Na stadionach: Piłka nożna bez policji
10 wrz 2013
W minionym tygodniu pauzowała piłkarska ekstraklasa, a spotkania rozgrywali jedynie piłkarze niższych klas rozgrywkowych oraz reprezentacja Polski. Na meczu Polaków z Czarnogórą na stadionie Narodowym znów zagościł zorganizowany doping. Ogarniało go kilka kibicowskich ekip z niższych lig. Mimo to nadal nie doszło do porozumienia OZSK z PZPN-em.
Kibicowski
Na stadionach: ultraKOMBINATorzy
3 wrz 2013
Po raz kolejny kibice czterech drużyn ekstraklasy nie mogli oficjalnie pojawić się na wyjazdowym meczu swojego klubu. Zresztą liczby wyjazdowe czterech pozostałych meczów także nie zachwycają, nie licząc może dobrego wyjazdu Zawiszy do Poznania. Pod względem ultras nie działo się wiele, a na pierwszy plan wysuwa się choreo Pogoni "Żeby nadszedł mistrza czas" z ładnie namalowaną sektorówką.
Kibicowski
Relacja z trybun: Zmoczone Pasy
1 wrz 2013
Niewykorzystana pula 750 biletów na Cracovię to raczej nie efekt końcówki sezonu urlopowego, tylko sporych wydatków związanych z meczami w europejskich pucharach. Portfele warszawiaków nie są studnią bez dna i wydaje się, że przed nami niezbyt łatwe zadanie łączenia wyjazdów do Włoch, Turcji i na Cypr z krajowymi wyjazdami. Na wyjazd pociągiem specjalnym na Cracovię zdecydowało się 609 legionistów.
Kibicowski
Doping Legii w Krakowie (HD)
1 wrz 2013
Około 600 kibiców z Warszawy dopingowało warszawską Legię podczas sobotniego wyjazdowego spotkania z Cracovią. Zapraszamy do obejrzenia kilkuminutowego filmu w jakości HD, pokazującego jak zaprezentowali się legioniści:
Kibicowski
Podziękowania od SKLW i Grup Kibicowskich. MP3 z dopingiem!
28 sie 2013
W imieniu osób zaangażowanych w organizację wczorajszego meczu od strony kibicowskiej: przedstawicieli SKLW, Grup Kibicowskich, naszego gniazdowego, chcieliśmy Wam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za włożone w ten mecz serce, emocje i zaangażowanie. Za wiarę, na przekór okolicznościom i wszelkim biurokratycznym decyzjom. Za wszystko co sprawiło, że przez cały mecz byliśmy jednym organizmem - kibice, piłkarze, działacze, sztab szkoleniowy. Jednością, której przyświecał cel - Legia Mistrzów.
Kibicowski
Relacja z trybun: Żyleta to nie miejsce, a ludzie!
28 sie 2013
Od tygodnia, kiedy Legia osiągnęła dobry wynik w Bukareszcie, kibice nie mogli doczekać się decydującego o awansie do Ligi Mistrzów spotkania przy Łazienkowskiej. Szyki nieco pomieszała nam UEFA, która podtrzymała karę zamknięcia Żylety. Dzięki determinacji klubu i SKLW, udało się jednak znaleźć złoty środek i duża grupa fanów z trybuny północnej przeniosła się za drugą bramkę oraz w inne części stadionu. W czasie meczu udowodniliśmy, że Żyleta to nie miejsce, a ludzie!
Kibicowski
Na stadionach: Duch ultras wciąż żywy
27 sie 2013
Połowa meczów ekstraklasy rozegranych w ostatni weekend odbyła się bez udziału kibiców gości. W Białymstoku otwarto nową trybunę, na którą przeniósł się młyn miejscowych. Docelowo, gdy cały stadion będzie gotowy, młyn znajdzie się po drugiej stronie stadionu, a w jego obecnym miejscu będzie sektor gości. Na razie stadion Jagiellonii mieści 6100 osób.
Kibicowski
Oświadczenie grup kibicowskich przed meczem ze Steauą
25 sie 2013
Grupy kibicowskie Legii Warszawa wydały oświadczenie przed wtorkowym meczem Ligi Mistrzów ze Steauą Bukareszt dotyczące dopingu oraz planowanej oprawy. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią:
‹
1
…
22
23
24
…
37
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl