LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
DOPING
1126 artykułów
Kibicowski
Na stadionach: Bohaterowie i bandyci
23 paź 2012
Oj dawno nie mieliśmy tylu dobrych wyjazdów w ekstraklasie. Cztery mecze z udziałem przeszło tysięcznej grupy przyjezdnych to wynik nie notowany od dłuższego czasu. Spośród dwóch meczów przyjaźni, Lechia - Śląsk i Pogoń - Legia, zdecydowanie na pierwszy plan wybił się poniedziałkowy pojedynek w Szczecinie.
Kuciak: Dziękuję kibicom za atmosferę
23 paź 2012
"Atmosfera bardzo mi się podobała. Chciałbym, żeby w każdym meczu był taki doping. W takich warunkach gra się zupełnie inaczej. Nigdy nie grałem w lepszej atmosferze w meczu wyjazdowym. Chciałbym podziękować kibicom, którzy przyjechali z Warszawy i wraz z fanami ze Szczecina stworzyli nam takie warunki do gry" - powiedział po poniedziałkowym meczu przyjaźni bramkarz Legii Dusan Kuciak.
Koszykówka
Legionisci.TV: Doping z meczu Legia - AZS AGH
22 paź 2012
Na niedzielnym meczu z AZS-em AGH Kraków frekwencja na trybunach była zdecydowanie mniejsza niż podczas pucharowej potyczki ze Śląskiem, ale kibice Legii przez cały mecz nie szczędzili gardeł. Fani z Łazienkowskiej ani przez moment nie zwątpili w swój zespół, w końcówce meczu przeszkadzając rywalom przy ich akcjach. Niestety po meczu zamiast odśpiewać 'zwycięską' "Warszawę", śpiewaliśmy z koszykarzami "Walczyć, trenować, Warszawa musi panować!". Poniżej prezentujemy 8-minutowy film z dopingiem:
AD · aktualnosci-inline-1
Koszykówka
Legionisci.TV: Doping z meczu Legia - Śląsk
19 paź 2012
Atmosfera na środowym meczu Legii ze Śląskiem była fantastyczna. Fani Legii swój koncert zaczęli dobrych kilka minut przed rozpoczęciem spotkania. Właściwie wszyscy obecni tego dnia na Bemowie podkreślali zgodnie - takiego początku sezonu na koszu nie było już dawno. Poniżej prezentujemy 7-minutowy film z dopingiem najLepszych w Polsce kibiców:
Kibicowski
Na stadionach: Amicus Est Tamquam alter idem
15 paź 2012
Trwa przerwa na mecze reprezentacji, w związku z czym nie grała ekstraklasa, ale w niższych ligach często było ciekawiej niż w najwyższej klasie rozgrywkowej. Chodzi oczywiście o kwestie kibolskie. Na pierwszy plan wysunął się mecz Banika z GKS-em z okazji 90-lecia czeskiego klubu, świętowanie 10-lecia zgody pomiędzy Góralem Żywiec a MSK Żylina oraz kilka drugoligowych spotkań.
Kibicowski
Na stadionach: Chcieliście, to macie. Z nami nigdy nie wygracie
9 paź 2012
Za nami bardzo słaby tydzień jeśli chodzi o oprawy oraz liczby wyjazdowe. Dość powiedzieć, że najlepiej w ekstraklasie na wyjeździe pokazała się Wisła, która... przy Łazienkowskiej zaprezentowała się naprawdę kiepsko - wykorzystując zaledwie 495 z 800 biletów. Kibole mecz z Wisłą bojkotowali, stąd pusta Żyleta i brak dopingu. Na swoje stadiony nie wchodzą także kibice Widzewa i Jagiellonii, a nie tak dawno protest zakończyli fani Korony.
Kibicowski
Na stadionach: Nowe stadiony, stare zasady. Naszej pasji nie dacie rady!
2 paź 2012
W ostatnim tygodniu na stadionach w Polsce działo się sporo. W końcu nie mogliśmy narzekać na brak konkretnych opraw i przyzwoitych liczb wyjazdowych. Ponadto w Warszawie częściowo zamknięto Żyletę na mecz Legia - Wisła, w Białymstoku Jagiellonia zerwała współpracę ze Stowarzyszeniem kibiców, które dzień wcześniej... zawiesiło działalność, a w Krakowie wiślacy zapowiedzieli, że zrobią wszystko, by na ich stadionie nie powstał komisariat. Krótko mówiąc - działo się.
Kibicowski
Na stadionach: Pirotechnika jest bezpieczna
25 wrz 2012
Niestety coraz więcej meczów naszej ekstraklasy rozgrywanych jest bez kibiców gości. Do stadionów Widzewa, Górnika, Podbeskidzia i Ruchu, w ostatniej kolejce - na razie jednorazowo - dołączyła Legia. Brak kibiców klubu grającego przy Konwiktorskiej nie zapobiegł jednak awanturom z ochroną. Straty oszacowano na 200 tysięcy złotych. Na razie nie wiadomo, czy i na jak długo zamknięta zostanie Żyleta.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: W oparach absurdu
22 wrz 2012
Po meczu Legii z klubem grającym obecnie przy Konwiktorskiej... wszystko może się zdarzyć. Zaczęło się od skandalicznie zorganizowanego wejścia na stadion, a skończyło awanturą za trybuną, wygonieniem ochrony i na niszczeniu elementów stadionu. Fani klubu z Grodziska na stadion wejść nie mogli i tego dnia umówili się na krótkie zwiedzanie Warszawy, zakończone w miejscu przyszłego wybiegu dla słoni. Relacja z trybun
Kibicowski
Na stadionach: Czwarty rozbiór Polski
18 wrz 2012
W związku z przypadającą na poniedziałek kolejną rocznicą agresji Armii Czerwonej na Polskę, na wielu stadionach wywieszono transparenty odnoszące się do tego wydarzenia. Jak widać kibice są jednymi z niewielu, którzy kultywują pamięć tamtych wydarzeń. Jak co roku, fani 17 września określają "IV rozbiorem Polski". W ekstraklasie ciekawie było właściwie tylko na jednym stadionie.
Kibicowski
Na stadionach: Grzybobranie w Borach Tucholskich
10 wrz 2012
"Jak ci się nudzi to wyjedź! Na grzyby pojedź!" - jeden z tekstów kultowego filmu "Miś" jak ulał pasuje do dzisiejszej rzeczywistości. Kiedy okazało się, że fani Rakowa Częstochowa z powodu zamkniętego sektora gości nie mogą pojechać na mecz swojego klubu z Chojniczanką Chojnice, wpadli na ciekawy pomysł oszukania policji, która najchętniej zawróciłaby całą grupę do Częstochowy. Nie pierwszy zresztą w Polsce.
Kibicowski
Na stadionach: CHcemy Wszędzie Dojeżdżać Punktualnie
4 wrz 2012
Fani Górnika Zabrze przed wyjazdem do Poznania wydali oświadczenie, w którym apelowali o możliwość spokojnego dojazdu na stadion oraz zakupów na powrót po meczu. O dziwo... do pisma pozytywnie odniosła się policja. Na miejscu okazało się, że grupa zabrzan mogła sprawnie dotrzeć na mecz, a po nim na dworzec. Jak się chce, to można. Mając nadzieję, że praktyki z Białegostoku nie będą się już powtarzać, fani KSG zaprezentowali hasło "CHcemy Wszędzie Dojeżdżać Punktualnie".
Kibicowski
Relacja z trybun: Wojewoda dba o nasze zdrowie jak ojciec najlepszy (+ VIDEO)
4 wrz 2012
Wojewoda Kozłowski chce się zapisać na kartach historii naszego klubu. Choć nasz stadion, częściowo lub w całości, zamykany był na przestrzeni lat kilka razy, to obecny "Pan i władca" chyba postawił sobie za cel, by pobić rekord. Serial pod tytułem "zamknięcie Żylety" miał kilka odcinków, a najgoręcej zrobiło się dziwnym trafem w dniu meczu. Relacja z trybun Fotoreportaż z meczu - 39 zdjęć Hagiego
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na Podbeskidziu bez flag i dopingu
3 wrz 2012
Podczas dzisiejszego meczu Legii Warszawa z Podbeskidziem Bielsko-Biała na Żylecie nie zostaną wywieszone flagi i nie będzie prowadzony doping.
Kibicowski
Choreo maja i czerwca: Lechia jest bezwzględna
3 wrz 2012
Kibice przygotowujący oprawy meczowe wybrali najlepsze ich zdaniem choreografie, zaprezentowane na polskich stadionach w maju i czerwcu tego roku. Najwyżej oceniono oprawę Lechii Gdańsk z meczu z Legią, składającą się z dwóch malowanych sektorówek, transparentów "Wasze miasto brutalności jest niczym przy gdańskiej bezwzględności" i "Lechia jest bezwzględna" oraz pirotechniki.
Kibicowski
Relacja z trybun: Smutny powrót do rzeczywistości
31 sie 2012
Nasza przygoda z europejskimi pucharami trwała krócej niż przed rokiem i tym razem skończyła się w norweskim Trondheim. Niestety teraz pozostaje nam powrót do szarej codzienności - stadionów zamykanych przez wojewodów, zakazów wyjazdowych... O ile piłkarsko losowanie IV rundy należy ocenić super pozytywnie, to kibicowsko szału nie było. Do Norwegii ostatecznie dotarło 406 fanów z Łazienkowskiej, co należy uznać za wynik przyzwoity. Relacja z trybun
Kibicowski
Na stadionach: Krakowscy złodzieje projektów
28 sie 2012
Oj, działo się w Krakowie. Najpierw Cracovia rozegrała mecz z Okocimskim Brzesko na stadionie Hutnika. Później Wisła licznie wspierała Unię na stadionie Wawelu, a następnie na własnym obiekcie Cracovia podejmowała Stomil. Hutnik tego dnia licznie wspierał swojego układowicza z Olsztyna, natomiast Wisła... zdobyła projekt oprawy Cracovii i przed meczem lokalnego rywala wypuściła serię wiślackich koszulek i okazałe graffiti zmieniając jedynie herb i hasło z "Cracovia Kraków" na "Armia Wisły". "Pasy" nazywają to kradzieżą.
Kibicowski
Relacja z trybun: Atmosfera godna Europy
24 sie 2012
Zdecydowanie lepsza niż zwykle frekwencja, głośny doping przez ponad 90 minut i efektowna oprawa z pirotechniką - to wszystko sprawiło, że mecz z Rosenborgiem zapadnie w naszej pamięci na długo. Szkoda tylko wyniku, ale miejmy nadzieję, że nasz doping w Norwegii pomoże Legii w awansie do fazy grupowej. Relacja z trybun
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach: Efektowne 10-lecie FNF
21 sie 2012
Wystartował nowy sezon ekstraklasy. Na razie na trybunach nie działo się zbyt wiele. Na czterech stadionach (Legia, Lech, Wisła, Lechia) frekwencja przekroczyła 15 tysięcy. Gorzej było pod względem wyjazdów i opraw. Spora w tym zasługa policji, która nie pozwoliła na wpuszczenie kibiców Górnika w Gliwicach oraz kolejny sezon nie dopuszcza, by przyjezdnych wpuszczał Widzew. Polonia Warszawa bez żadnej wymówki zaliczyła zero wyjazdowe w Trójmieście.
Kibicowski
Relacja z trybun: Czwórka do zera (+VIDEO)
19 sie 2012
Za nami świetna inauguracja sezonu ligowego w wykonaniu piłkarzy. Nie zawiedli także kibice, którzy cały mecz bawili się doskonale. Przed spotkaniem uczyliśmy się nowej piosenki, którą dziś śpiewaliśmy krótko, a właściwy debiut będzie miała w czwartek na meczu z Rosenborgiem. Relacja z trybun
Kibicowski
Choreo kwietnia: Zdecydowane zwycięstwo Lecha
18 sie 2012
Za nami start nowego sezonu, a tymczasem ultrasi wybrali najlepsze ich zdaniem oprawy zaprezentowane na polskich stadionach w kwietniu tego roku. Rzadko zdarza się, by na "pudle" nie znalazła się żadna choreografia Legii. Dwie najlepsze oprawy zostały wykonane przez lechitów.
Kibicowski
Na stadionach: Henriquez nie okazał skruchy
14 sie 2012
W weekend rozegrano mecze 1/16 finału Pucharu Polski oraz spotkania niższych lig. Bardzo dobrze w Grudziądzu zaprezentowali się fani Lecha Poznań, którzy wypełnili sektor gości do ostatniego miejsca. Na meczu Pelikana z Ruchem dobra prezentacja FC Widzewa z Łowicza, w Świnoujściu konkretnie pokazał się Górnik. Ciekawie było także na meczu Sokoła Ostróda z Jagiellonią i Piasta z Widzewem.
Kibicowski
Relacja z trybun: Mila - prawie jak idol
12 sie 2012
Sebastian Mila jeszcze kilka lat temu opowiadał w wywiadach, jak bardzo kocha Legię i że nawet grając w innych zespołach pod meczową koszulkę zakładał koszulkę naszego klubu. Po fecie z okazji zdobycia przez Śląsk mistrzostwa Polski, ten sam zawodnik był jedną z wiodących postaci przy wulgarnej pieśni o klubie z Łazienkowskiej. Nic więc dziwnego, że piłkarz został odpowiednio przywitany na naszym stadionie. Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: Mistrzowska atmosfera
10 sie 2012
Od niespełna miesiąca wspieramy naszą drużynę w ramach rozgrywek kwalifikacyjnych do Ligi Europy. Abyśmy jednak nadal mogli podróżować po europejskich miastach i cieszyć się z awansu do kolejnej rundy wstępnej, nasi piłkarze musieli zwyciężyć przy Łazienkowskiej. Wszystko przez ich zeszłotygodniową wyjazdową przegraną 1-2 z zespołem SV Ried. Relacja z trybun
Kibicowski
Na stadionach: Welcome back
6 sie 2012
Fani Arki Gdynia zakończyli protest i wrócili na trybuny. Informowała o tym także przygotowana przez ultrasów oprawa z hasłem "Welcome Back" i postacią A. Schwarzeneggera oraz świecami dymnymi w barwach klubu. Ciekawy numer przed pierwszym, odwołanym meczem wykręcili fani Apatora.
Kibicowski
Relacja z trybun: Tropikalna Austria
4 sie 2012
W 3. rundzie eliminacji Ligi Europy Legia mierzy się z austriackim SV Ried. Mecz wyjazdowy już za nami. Niestety piłkarze przegrali 1-2. Świetnie zaprezentowali się za to kibice warszawskiego zespołu, którzy, mimo że w stosunkowo niewielkiej grupie, bardzo dobrze dopingowali i przygotowali efektowną oprawę, nawiązującą do Powstania Warszawskiego. Relacja z trybun
Kibicowski
Na stadionach: Piraci z Kołobrzegu
30 lip 2012
W minioną środę rozegrano spotkania rundy wstępnej Pucharu Polski. Znamy już także pary kolejnych dwóch rund, w tym tej, w której zagrają kluby ekstraklasy. Wiadomo, że Legia na mecze pierwszej drużyny ma zakaz wyjazdowy, obowiązujący aż do półfinału włącznie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by legioniści wspierali swój zespół występujący w Młodej Ekstraklasie, chociaż na wyjazdy przyjdzie im poczekać do rundy, w której rozgrywane będą dwumecze.
Kibicowski
Relacja z trybun: Niech żyje zabawa i Legia Warszawa!
27 lip 2012
Nowy sezon rozpoczęliśmy wyjazdem na Łotwę, dziś zaś po raz pierwszy zagraliśmy na własnym stadionie. Było nadspodziewanie dobrze. Taki doping ze strony Żylety chcielibyśmy słyszeć na każdym meczu! Brawo, k...! Legioniści przypomnieli przy okazji przyśpiewkę "Niech żyje wolność, wolność i swoboda, niech żyje zabawa i Legia Warszawa", która idealnie pasowała do atmosfery na trybunach. Relacja z trybun
Kibicowski
Przed rundą jesienną - flagi i zasady na Żylecie
26 lip 2012
Poniżej znajdziecie informację osób odpowiedzialnych za oflagowanie naszego stadionu oraz przypomnienie zasad ustalonych przez legijne grupy kibicowskie, które przed kolejną rundą rozgrywek zapraszają wszystkich kibiców do zapoznania się z nieformalnym regulaminem Żylety.
Kibicowski
Na stadionach: GKS walczy o klub, Polonia z garbem Groclinu
23 lip 2012
Kilka ciekawych meczów miało miejsce w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski. Ponadto w ostatnich dniach było sporo zamieszania z Polonią i GKS-em w roli głównej. Poloniści zaczęli lament, że licencja ich klubu, kupiona przed czterema laty od Groclinu zostanie przekazana do Katowic. Tak naprawdę na pochwałę zasługuje walka kibiców GKS-u Katowice o swój klub - nie chcieli oni przyjąć miejsca w ekstraklasie za frajer, jak zrobiła to swego czasu Polonia.
‹
1
…
26
27
28
…
37
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl