LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
DOPING
1126 artykułów
Kibicowski
Na stadionach: Górnik nie kończy protestu, Widzew zaczyna
2 lis 2011
Tylko jeden bardzo dobry wyjazd w ekstraklasie oraz cztery puste sektory gości - to słaby wynik jak na osiem spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej. We Wrocławiu otwarto nowy stadion, a na trybunach pojawiły się 44 tysiące fanów, w tym 1,8 tys. lechistów. Widzew znowu ma problemy z działaczami.
Koszykówka
Doping z meczu z Legionem
31 paź 2011
Fantastyczny doping przez całe spotkanie, na początek oprawa przygotowana przez UZL, a na koniec akcja "Argentyna" - to wszystko sprawiło, że mecz z Legionem, pod względem kibicowskim należy uznać za kompletny. Fani z Łazienkowskiej odświeżyli dawno nie śpiewaną pieśń "Ole, Legia ole ole, Legia ole ole, Legia Warszawa wygra dzisiaj mecz", co wychodziło naprawdę konkretnie. Polecamy film z dopingiem z sobotniego spotkania:
Koszykówka
Pierwsze filmy z dopingiem kibiców
31 paź 2011
Koszykarze Legii jak zwykle mogli liczyć na fantastyczny doping swoich kibiców podczas meczu z Legionem Legionowo. Dziś prezentujemy pierwsze filmy przedstawiające atmosferę na trybunach. Kolejna kompilacja video z dopingiem wkrótce.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Dwójka do zera... (+VIDEO)
23 paź 2011
Mecze z Widzewem od dawna wywołują wśród fanów Legii podniesione ciśnienie. Nie inaczej było i tym razem. Tym bardziej, że widzewiacy pojawili się na Łazienkowskiej po raz pierwszy od przeszło 4 lat. W sektorze gości zapłonęły race, które wylądowały na murawie. Legioniści nie zaprezentowali oprawy, ale przez 90 minut prowadzili bardzo dobry doping. Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: Legia i Zagłębie! (+VIDEO)
17 paź 2011
Po raz ostatni na ligowy wyjazd do Chorzowa udaliśmy się nieco ponad rok temu. Tradycyjnie już dojechaliśmy najpierw na własną rękę do Sosnowca, a stąd pociągiem specjalnym – wraz z kibicami zaprzyjaźnionego Zagłębia – wyruszyliśmy w krótką podróż do "Hanysowa". Warto zaznaczyć, że część legionistów udała się na wyjazd już w bardzo wczesnych godzinach rannych, by zdążyć na B-klasowy mecz sosnowiczan, rozgrywany kilka godzin wcześniej, a przełożony specjalnie po to, by fani mieli możliwość obejrzenia obu spotkań. Relacja z trybun
Koszykówka
Doping na meczu koszykarzy z AZS-em
16 paź 2011
W sobotę koszykarska Legia rozpoczęła nowy sezon. W hali przy Szturmowej nasz zespół wspierało ok. 200 fanów. Atmosfera była doskonała, co po meczu potwierdzili zawodnicy grający w przeszłości w ekstraklasie. Ekstra wychodziło fanom "Hej Legia kosz..." czy "Legia, Legia, Legia, Legia kosz, Legia kosz, Legia kooooosz".
Kibicowski
Na stadionach: Kibic chce bezpłatnie trenować Lechię i płacić kary za porażki
11 paź 2011
Niektórzy trenerzy w naszym kraju trzymają się stołków za wszelką cenę, chociaż fani przekonują ich by podali się do dymisji. Jeden z fanów Lechii Gdańsk chce zastąpić Tomasza Kafarskiego i zapowiedział, że będzie pracował za darmo, a za każdą porażkę drużyny pod jego wodzą może wpłacać na konto klubu... równowartość premii, jaką Kafarski otrzymuje za zwycięstwo. Kibic ma także pomysł na mobilizację zawodników swojego klubu i chciałby wprowadzić w życie hasło - obowiązujące w przypadku gry poniżej możliwości - "Wracajcie z buta, to będzie wasza pokuta". Nie możemy doczekać się odpowiedzi ze strony władz Lechii :)
Kibicowski
Panoramy trybun i video z dopingiem
4 paź 2011
Podczas niedzielnego meczu z Wisłą wykonaliśmy dla Was panoramy całego stadionu z czterech różnych punktów. Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po stadionie Legii Warszawa. Ponadto poniżej zamieszczamy 10-minutowy materiał video z dopingiem Żylety.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Doping na meczu z Wisłą (VIDEO)
3 paź 2011
Podczas meczu z Wisłą Kraków kibice Legii dali popis niesamowitego dopingu. W zasadzie nie było słabszych momentów i taka postawa zasłużyła na ocenę 10 w skali 1-10. Poniżej możecie obejrzeć ponad 20 filmów z dopingiem Żylety. Polecamy!
Kibicowski
Relacja z trybun: Doping wzorowy... dycha!
3 paź 2011
Takiej atmosfery jak na meczu z Wisłą na Łazienkowskiej nie było już dawno. Żyleta nadawała ton dłużej niż przez 90 minut. Do tego często do wspólnych śpiewów przyłączały się pozostałe trybuny. Nic dziwnego, że po raz pierwszy od daaawna daliśmy za doping dychę! Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: Trzeba wierzyć do końca!
30 wrz 2011
Pierwszy mecz fazy grupowej Ligi Europy pokazał, że Legię stać na wiele. Z Z taką postawą - zarówno piłkarzy, jak i kibiców - możemy pokusić się o awans do dalszych gier. Pierwszych i ostatnich kilkanaście minut w naszym wykonaniu było wręcz miażdżące! Jeśli po stracie bramki w niektórych sercach zabrakło wiary, przypominamy - trzeba wierzyć do końca! Relacja z trybun
Kibicowski
Doping legionistów w Bełchatowie
25 wrz 2011
384 kibiców ze stolicy obejrzało w sobotę mecz Legii w Bełchatowie. Przez pełne 90 minut wyjazdowicze nie szczędzili gardeł, a po meczu piłkarze podziękowali kibicom za doping i rzucili kilka koszulek. Zapraszamy do obejrzenia 12-minutowego filmu z dopingiem kibiców Legii podczas sobotniego meczu z GKS-em Bełchatów. Ponadto polecamy drugi fotoreportaż z tego spotkania, autorstwa Hagiego.
Kibicowski
Relacja z trybun: Probably the best fans in the world!
16 wrz 2011
Wyjazd do Eindhoven będzie przez nas z pewnością wspominany długo i, mimo porażki piłkarzy, bardzo dobrze. Wbrew obawom nieprzychylnych osób pokazaliśmy, że potrafimy stanąć na wysokości zadania - świetnie dopingować, zrobić oprawy, jakich nie powstydziłaby się żadna europejska ekipa i do tego zachować jak należy. Polskie kluby mogą się natomiast uczyć, jak traktować kibiców przyjezdnych. Relacja z trybun
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Fani PSV pod wrażeniem dopingu legionistów
16 wrz 2011
Nie tylko holenderska prasa doceniła wspaniałą postawę kibiców Legii podczas czwartkowego meczu z PSV Eindhoven. Wyrazy uznania dla legionistów, bezpośrednio po końcowym gwizdku sędziego, pokazywali miejscowi kibice. Po meczu fani PSV zajmujący miejsca pod naszym sektorem i w sektorze za bramką, zanim opuścili stadion, bili brawo fanatycznie śpiewającym - mimo porażki - kibicom z Łazienkowskiej. Holendrzy przyznawali, że takiej lekcji dopingu jeszcze nie słyszeli.
Tytoń: Było jakoś inaczej, słyszałem doping legionistów
15 wrz 2011
Przemysław Tytoń: Myślę że wywiązałem się ze swojej roli. Dawno nie widziałem meczu Legii na żywo i trudno mi ocenić jak gają przeciwko innym rywalom. Nie wiem z jakim nastawieniem wyszła Legia. My wyszliśmy z założeniem zdobycia trzech punktów i tego dokonaliśmy. Mecz zawsze składa się z dwóch połów. Legia w drugiej części gry chciała wyrównać, ale dobrze się broniliśmy.
Kibicowski
Filmy z dopingiem na Podbeskidziu
11 wrz 2011
Doping na meczu z Podbeskidziem był zdecydowanie poniżej standardów, do których fani z Żylety przyzwyczaili wszystkich w tym sezonie. Mimo mniejszej liczby decybeli, wspieranie piłkarzy trwało od pierwszego do ostatniego gwizdka arbitra. Zapraszamy do obejrzenia filmów w dopingiem:
Kibicowski
Relacja z trybun: Obecność na Żylecie zobowiązuje
11 wrz 2011
Piłkarze Legii w słabym stylu przegrali drugi mecz przed własną publicznością, tym razem z beniaminkiem z Bielska-Białej. Niestety do poziomu zawodników dostosowali się kibice. "Levi" po meczu słusznie zauważył, że fani nie mogą mieć pretensji do piłkarzy, tylko do samych siebie. Niestety, tym razem to my przegraliśmy ten mecz... Relacja z trybun
Kibicowski
Na stadionach: Ochy i achy, czyli wielka futbolowa uczta na 102
7 wrz 2011
Za nami weekend z meczami od pierwszej ligi w dół. Ekstraklasa w tym terminie pauzowała z powodu spotkań reprezentacji. Na zapleczu ekstraklasy wyjazdy były beznadziejne. Dość powiedzieć, że najlepiej pokazała się w Szczecinie Olimpia Elbląg, której fanów stawiło się zaledwie 89. Nieco lepiej było w niższych ligach.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach: Koniec wyjazdowej jesieni dla Śląska?
3 wrz 2011
Będąc na urlopie, nie tak łatwo zrobić raport z ligowych stadionów, stąd dzisiejsze notowanie z parodniowym poślizgiem i trochę krótsze niż zwykle. Mam nadzieję, że stali czytelnicy wybaczą ;). Trochę działo się zarówno na stadionach ekstraklasy, jak i niższych lig. Warto zwrócić uwagę na przybicie zgody fanów Piasta z białoruskim BATE Borysów.
Kibicowski
Lotnisko: 1000 kibiców przywitało Legię! (FOTO i VIDEO)
26 sie 2011
Samolot z legionistami na pokładzie wylądował na warszawskim Okęciu dziś po godzinie 2. W hali przylotów gorąco przywitało ich około tysiąca fanów! Były śpiewy, race i wspólna ogromna radość. Maciej Skorża przez megafon podziękował za to wspaniałe przyjęcie. Poniżej filmy i zdjęcia! Fotoreportaż z lotniska - 38 zdjęć Hagiego
Kibicowski
Na stadionach: Arka chce wywieźć zarząd na taczkach
23 sie 2011
Tak fatalnej kolejki pod względem wyjazdów i opraw nie mieliśmy od dawna! Aż 5 sektorów gości pozostało zamkniętych, a w Lubinie zjawiło się trzech kibiców TSP. I tak, mocno przeciętny wyjazd Śląska na Łazienkowską był najlepszym wynikiem w kraju. Coraz więcej ekip zaczyna pracę u podstaw. Do Odry Opole, Zagłębia i Stilonu dołączyli KSZO i Odra Wodzisław.
Kibicowski
Film z dopingiem Żylety
22 sie 2011
Piłkarze Legii przegrali w niedzielny wieczór 1-2 ze Śląskiem Wrocław. Również kibice nieco zawiedli i nie dopingowali tak dobrze, jak chociażby trzy dni wcześniej podczas spotkania ze Spartakiem Moskwa. Jednak nawet przy stanie 0-2 fani z Żylety wierzyli do końca i najgłośniej dopingowali przez ostatnie 20 minut. Zapraszamy do obejrzenia obszernego materiału video z dopingiem legionistów.
Kibicowski
Relacja z trybun: Wierzyliśmy do końca
21 sie 2011
Po dobrym początku sezonu wydawało się, że kolejny raz nasi zawodnicy udowodnią swoją wyższość nad ligowymi rywalami. Niestety, mimo wsparcia do ostatniego gwizdka ze strony trybun, po meczu w smutnych nastrojach opuszczaliśmy trybuny. Relacja z trybun
Kibicowski
Tak dopingowaliśmy na Spartaku (VIDEO)
19 sie 2011
W nocy zaprezentowaliśmy pierwsze krótkie materiały filmowe z czwartkowego meczu na Łazienkowskiej. Poniżej zapraszamy do obejrzenia zmontowanego kilkunastominutowego filmu z dopingiem i oprawą z różnych ujęć!
Kibicowski
Relacja z trybun: Piekło arena
19 sie 2011
Za nami pierwszy mecz ze Spartakiem, na którym kibice przez kilkadziesiąt minut pokazali klasę. Szkoda tylko krótkich przestojów, kiedy nie wszyscy starali się należycie. Fani Legii zaprezentowali ponadto bardzo dobrą oprawę. Rosjanie na trybunach prezentowali się nieźle. Przed meczem natomiast doszło do starć pomiędzy obiema ekipami, z których górą wychodzili legioniści, w wyniku czego 4 flagi Spartaka zawisły do góry kołami. Relacja z trybun
Kibicowski
Film z oprawą "Nienawidzimy wszystkich" i filmy z dopingiem
19 sie 2011
Zapraszamy do obejrzenia pierwszych filmów z trybun podczas meczu Legia - Spartak. Na rozpoczęcie fani na Żylecie utworzyli z kilku tysięcy kartonów oprawę z krótkim, acz treściwym przesłaniem. Kibice z Żylety głośno dopingowali przez pełne 90 minut, a na trybunie im. Deyny pojawiła się Panorama Warszawy.
Kibicowski
Film z dopingiem Żylety
13 sie 2011
17,5 tysiąca fanów Legii wyśpiewało w drugiej połowie zwycięskie bramki dla Legii. Choć nie było aż tak głośno jak na meczu z Gaziantepsporem, to kibice z Żylety zaprezentowali bardzo wysoki poziom wokalny. Zresztą oceńcie sami, oglądając kilkunastominutowy materiał filmowy w jakości HD.
Kibicowski
Relacja z trybun: Rozgrzewka przed Spartakiem
13 sie 2011
Mecz z Górnikiem dostarczył kibicom sporo emocji, a fani głośnym dopingiem poprowadzili swój zespół do zwycięstwa. Jak zapowiedział gniazdowy, teraz musimy się przyzwyczaić do pewnego poziomu, poniżej którego schodzić nam nie wypada. Niestety, z powodu poważnego wypadku kolejowego, na mecz nie przyjechali kibice gości. Relacja z trybun
Kibicowski
Na stadionach: Policja zatrzymuje gniazdowych
9 sie 2011
Jeszcze kilka lat temu próba wejścia policji do kibicowskiego młyna czołowych polskich ekip skończyłaby się wielkim dymem. Obecnie policjanci czują się na tyle pewnie, że takie interwencje nikogo nie dziwią. Raz już wyniesiono z "bocianiego gniazda" młynowego Legii (ochrona), a w sobotę policja wparowała na gniazdo w Białymstoku. Fani Jagiellonii odpowiedzieli jedynie okrzykami "zostaw kibica" i opuścili stadion, a spiker przypominał o nietykalności policji.
Kibicowski
Doping Legii i Zagłębia na Cracovii (VIDEO)
8 sie 2011
"Pozdrawiamy obieżyświatów na hardkorze" - oprawę o takiej treści zaprezentowali kibice Legii podczas niedzielnego wyjazdu do Krakowa. Legioniści, licznie wspierani przez zaprzyjaźnione Zagłębie Sosnowiec, głośno dopingowali drużynę przez pełne 90 minut. Zapraszamy do obejrzenia kilkuminutowego materiału w jakości HD z oprawą i dopingiem gości:
‹
1
…
29
30
31
…
37
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl