LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
KIBICE
1495 artykułów
Kibice Lecha wejdą na mecz
20 kwi 2012
Kibice Lecha będą mogli zasiąść na trybunach stadionu przy Łazienkowskiej podczas sobotniego meczu z Legią. Jak informuje PAP, wojewoda mazowiecki zmienił swoją wcześniejszą decyzję i zgodził się na udział w meczu fanów z Wielkopolski. Na zmianę decyzji wpłynęły m.in. oświadczenia stowarzyszeń kibiców obu klubów.
Kibicowski
Kibice niewidomi mogą "zobaczyć" mecz na Legii
20 kwi 2012
Piłka nożna jest pasją milionów ludzi na całym świecie. W tym gronie są również osoby, które nie mogą w pełni cieszyć się oglądaniem popisów piłkarzy, ale nie przeszkadza im to we wspieraniu ulubionej drużyny i przeżywaniu emocji towarzyszących meczom. Aby zapewnić kibicom niedowidzącym możliwość jeszcze pełniejszego uczestniczenia w widowiskach sportowych, Legia Warszawa zaoferowała im dostęp do specjalnego komentarza meczowego opisującego wydarzenia na boisku – tzw. audiodeskrypcji.
Oświadczenia SKLW i Wiary Lecha
19 kwi 2012
Stowarzyszenia kibiców Legii Warszawa i Lecha Poznań przekazały w dniu dzisiejszym pisma do swoich klubów z prośbą o przekazanie ich wojewodzie mazowieckiemu. Poniżej prezentujemy treść obu oświadczeń.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Prezydent Warszawy zakazała zgromadzeń kibiców Legii i Lecha
19 kwi 2012
Prezydent m.st. Warszawy zakazała organizacji dwóch zgromadzeń publicznych zgłoszonych na sobotę, 21 kwietnia br., w pobliżu Stadionu Miejskiego przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Celem pierwszego miało być "prowadzenie dopingu dla zawodników Lecha Poznań", drugiego zaś "protest kibiców Legii Warszawa przeciwko zamykaniu stadionów".
Kibicowski
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk odc. 5
19 kwi 2012
W środę o godzinie 18 w Polsacie Play miała miejsce premiera kolejnego, piątego odcinka 20-minutowego programu "Fanatyk - Magazyn zapalonego kibica". Tym razem sporo miejsca poświęcono kibicowaniu na innych dyscyplinach - hokeju na lodzie, żużlu, koszykówce (Anwil) i... hokeju na trawie (Warta Poznań). Poza tym przytoczono kilka ciekawych historii związanych z podróżowaniem na wyjazdy.
Kibicowski
Lech zamierza dopingować na Łazienkowskiej
18 kwi 2012
Wtorkowa decyzja wojewody mazowieckiego o zamknięciu sektora dla kibiców gości na sobotnim meczu Legia - Lech wywołała masę negatywnych emocji. Kibice Lecha nie zamierzają zrezygnować z przyjazdu do stolicy. Opłacili już pociąg, a dziś wysłali do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy pismo z zawiadomieniem o zgromadzeniu publicznym.
Kibicowski
Z Lechem bez kibiców gości! Lech nie odwołuje wyjazdu
17 kwi 2012
"21 kwietnia mecz między drużynami Legii i Lecha odbędzie się z wyłączeniem sektorów przewidzianych dla gości. Taką decyzję wydał Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki po otrzymaniu wniosku komendanta stołecznego policji z negatywną oceną bezpieczeństwa meczu" - informuje Urząd Wojewódzki w Warszawie na swoich stronach.
Kibicowski
Pomoc Polakom na Kresach - kolejna odsłona
15 kwi 2012
W ślad za ubiegłoroczną grudniową akcją pomocy polskim kombatantom i Sybirakom na Kresach, w wyniku której wysłano ponad 100 paczek z żywnością za wschodnią granicę, kibice Legii organizują jej kolejną odsłonę. Tym razem celem jest zebranie towarów z dziedziny tzw. chemii gospodarczej, skompletowanie 90 paczek z takim właśnie asortymentem i przekazanie ich polskim organizacjom kombatanckim na Białorusi.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk odc. 4
12 kwi 2012
Wspieranie klubów grających w niższych ligach, doping i oprawy na turniejach młodzieżowych oraz wybrane pieśni stadionowe - to niektóre z tematów kolejnego, czwartego już odcinka kibicowskiego programu "Fanatyk - Magazyn zapalonego kibica", który miał premierę wczoraj o godzinie 18 w Polsacie Play.
Kibicowski
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk odc. 3
5 kwi 2012
W środę o godzinie 18 w Polsacie Play wyemitowano trzeci odcinek kibicowskiego programu "Fanatyk - magazyn zapalonego kibica". Tym razem skupiono się na polskich derbach, a także wysokich cenach biletów na mecze w polskiej lidze i idei "Modern Football".
Małecki pokazał eLkę! (PRIMA APRILIS)
1 kwi 2012
W piątek, tuż zakończeniu meczu Wisły z Legią, na nietypowy jak na siebie gest zdecydował się zawodnik krakowskiego klubu Patryk Małecki. Po tym jak kibice z młyna gospodarzy w niewybredny sposób podziękowali swoim pupilom za grę (okrzykiem "taki ch..."), popularny "Mały" wraz z kolegami z drużyny podszedł pod sektor zajmowany przez 1650 legionistów i pokazał "eLkę"! Być może tym gestem chciał zrobić na złość kibicom Wisły, ale niewykluczone jest także, że chciał wkupić się w łaski legionistów.
Kibicowski
Relacja z trybun: Klub nad Wisłą
31 mar 2012
Terminarz rundy wiosennej nie jest łaskawy dla kibiców Legii. W przeważającej mierze ligowi rywale, z którymi przychodzi się zmierzyć warszawskiemu klubowi, albo nie wpuszczają fanów przyjezdnych, albo ich obiekty przechodzą renowację, więc obecność gości jest wykluczona. Co więcej, w związku z krajowym zakazem pucharowym, nałożonym na legionistów przez PZPN po zeszłorocznym finale Pucharu Polski w Bydgoszczy, wyjazdy, na które mogą udać się warszawiacy, można policzyć na palcach jednej ręki. Relacja z trybun
Kibicowski
Komisja Ligi: 35 tys. kary dla Legii
29 mar 2012
Legia Warszawa otrzymała karę finansową w wysokości 35 tysięcy złotych za zachowanie kibiców podczas meczu 22. kolejki ekstraklasy z Polonią Warszawa. Klub został ukarany za wniesienie i odpalenie środków pirotechnicznych przez kibiców oraz rzucanie petard na pole gry, spalenie szalików z emblematami klubowymi Polonii Warszawa, wtargniecie trzech osób na płytę boiska, szczególne natężenie wulgaryzmów.
AD · aktualnosci-inline-1
Koszykówka
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk odc.2
29 mar 2012
"Piłka nożna bez fanatyków jest jak sex bez orgazmu. To właśnie ci zapaleni kibice potęgują emocje związane z futbolem" - od tej wypowiedzi rozpoczyna się drugi odcinek kibicowskiego programu "Fanatyk. Magazyn zapalonego kibica", który swoją premierę miał wczoraj o 18:00 w stacji Polsat Play.
Kibicowski
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk
21 mar 2012
Dziś o godzinie 18 na antenie Polsat Play ukaże się pierwszy odcinek kibicowskiego magazynu "Fanatyk. Magazyn zapalonego kibica". W niespełna 30-minutowym materiale o oprawach meczowych, kibicowaniu, pirotechnice wypowiadają się kibice piłkarscy, fotoreporterzy skupiający się właśnie na uwiecznianiu trybun itp.
Kibicowski
Legioniści z życzeniami u generała Ścibor-Rylskiego
20 mar 2012
10 marca generał Ścibor-Rylski "Motyl", przewodniczący Związku Powstańców Warszawskich, obchodził piękny 95-te urodziny. Uroczystość dla przyjaciół i znajomych wyznaczona została na 19 marca i kibice Legii zostali na nią oficjalnie zaproszeni. Ponieważ jednak warunki lokalowe w siedzibie Związku Powstańców Warszawskich są dość ograniczone, na spotkanie wybrała się kilkuosobowa delegacja, która złożyła jubilatowi najlepsze życzenia w imieniu całej legijnej społeczności.
Kibicowski
Relacja z trybun: pRACOHOLICY
17 mar 2012
Za nami kolejne pseudo derby z ekipą z Wielkopolski. Niestety znowu na wysokości zadania nie stanęli piłkarze i Polonia zdobyła na Łazienkowskiej punkt. Na stadionie, mimo zapowiedzi, kompletu nie było. Była za to oprawa i dobry doping. Momentami bardzo dobry, ale oceniając obiektywnie, stać nas na zdecydowanie więcej. Relacja z trybun Fotoreportaż z trybun - 53 zdjęcia Hagiego
Filmy z dopingiem i oprawą
16 mar 2012
Zapraszamy do obejrzenia pierwszych filmów z oprawą, którą przygotowali kibice w piątkowy wieczór na Żylecie. Niestety nie zostały rzucone zapowiadane serpentyny i konfetti, ponieważ nie zostały wpuszczone na stadion. Mecz na Łazienkowskiej pomiędzy Legią Warszawa i Polonią obejrzało 29017 widzów.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Kibicowskie info przed meczem z Polonią
16 mar 2012
"Grupy kibicowskie przypominają o zbiórce w okolicach baru Źródełko o godzinie 15:00 i apelują o jak najliczniejsze przybycie. Wszyscy na biało. Czarny element tego dnia jest zdecydowanie niepożądany ;) Dzisiaj pokażemy, że twór importowany z Grodziska Wlkp. jest Warszawie niepotrzebny. Na trybunach dajemy z siebie wszystko" - informują kibice za pośrednictwem zyleta.info.
Kibicowski
Komisja Ligi ukarała Legię
15 mar 2012
Komisja Ligi zdecydowała o nałożeniu na Legię Warszawa kary w wysokości 6 tysięcy złotych za zachowanie kibiców podczas meczu 21. kolejki ekstraklasy z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Kibice zostali ukarani za "użycie środków pirotechnicznych, rzucanie petard w kierunku płyty boiska i szczególne natężenie wulgaryzmów".
Kibicowski
Relacja z trybun: Bezustanny, kulturalny... (VIDEO)
11 mar 2012
W tym roku nieczęsto jest nam dane wspierać Legię na wyjazdach w kraju. Do Wrocławia nie pojechaliśmy z powodu szopki zwanej "Euro 2012", w Zabrzu natomiast rozpoczęła się przebudowa stadionu. Po bilety na pierwszy w tym roku ligowy wyjazd Legii do Bielska-Białej ustawiła się spora kolejka, ale tych było tyle, co kot napłakał. Jedynie 220 osób mogło wesprzeć Legię w drodze do upragnionego przez wszystkich mistrzostwa. Relacja z trybun
Kibicowski
Zasady na Żylecie - przypomnienie
7 mar 2012
16 marca Legia Warszawa zagra na własnym stadionie z Polonią. Spotkanie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem kibiców. Bilety na najtańsze trybuny rozeszły się w przeciągu kilku godzin. W związku z tym przypominamy nieformalny regulamin Żylety - trybuny ultras. Pamiętajcie - wszyscy na Żylecie mają obowiązek dopingowania! Osoby, które przychodzą na stadion w innych celach, proszone są o zajmowanie miejsc na pozostałych trybunach.
Kibicowski
Wypadek w Lizbonie - odszkodowania
6 mar 2012
Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa pomoże w uzyskaniu należnego odszkodowania każdemu uczestnikowi zdarzenia, jakie miało miejsce po meczu w Lizbonie, który się zgłosi. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać się do siedziby Fundacji Republikańskiej, ul. Kopernika 30, lok. 421 w następujących terminach:
Kibicowski
Relacja z trybun: W Warszawie mamy lidera
4 mar 2012
Jeśli mecz z ŁKS-em traktować jako rozgrzewkę przed pseudo derbami, to ta wypadła słabo. Po raz kolejny wiele osób nie ma pojęcia po co przychodzi na stadion i lanserka bierze górę nad zdzieraniem gardła, co jest obowiązkiem każdego fanatyka z Żylety. Relacja z trybun
Wypadek autokaru w Lizbonie - info
29 lut 2012
Wszystkie osoby, które brały udział w wypadku autokaru w Lizbonie, i które jeszcze się nie zgłosiły, prosimy o pilne zostawienie pod adresem e-mail t.stala@efpp.com.pl informacji – imienia, nazwiska oraz numeru telefonu. Następnie zostaną umówione spotkania. W przyszłym tygodniu od środy będą załatwiane wszystkie formalności związane z wypłatą odszkodowań.
Kibicowski
1 Marca Dzień Żołnierzy Wyklętych - PamiętaMY
28 lut 2012
W roku 2012 drugi raz obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Kibice Legii zapraszają do czynnego uczestnictwa w uroczystościach organizowanych samodzielnie lub we współpracy z różnymi organizacjami. O godzinie 17:00 przy tablicy-pomniku Żołnierzy Wyklętych na Bemowie, róg ul. Pirenejskiej i Żołnierzy Wyklętych, kibice Legii odpalą znicze, by upamiętnić Bohaterów.
Kibicowski
Legioniści złożyli wieniec w rocznicę bitwy pod Olszynką Grochowską
27 lut 2012
26 lutego odbyły się oficjalne obchody 181. rocznicy Bitwy pod Olszynką Grochowską. W uroczystości wzięło udział około 350 osób. Mimo niekorzystnej godziny (w tym samym czasie trwał mecz Legii we Wrocławiu), obecnych było około 30 kibiców Legii. Pod pomnikiem upamiętniającym ofiary bitwy złożony został przez przedstawicieli kibiców wieniec w kształcie herbu Legii.
Kibicowski
Obchody rocznicy bitwy pod Olszynką Grochowską
25 lut 2012
Nieformalna grupa kibiców Legii Grochów Fanatyczny zaprasza do wzięcia udziału w obchodach 181. rocznicy Bitwy pod Olszynką Grochowską. W niedzielę 26 lutego, podczas oficjalnej ceremonii obchodów, złożony zostanie przez kibiców Legii wieniec.
Kibicowski
Wypadek autokaru z kibicami Legii
24 lut 2012
W czwartek w nocy, po meczu Legii ze Sportingiem Lizbona, wypadkowi uległ jeden z autokarów przewożących w policyjnej eskorcie kibiców warszawskiego klubu na lotnisko w Lizbonie. W wyniku zdarzenia zginął kierowca samochodu osobowego, który uderzył w przejeżdżający na czerwonym świetle autokar.
Kibicowski
SKLW: Informacje dla wyjazdowiczów do Lizbony
22 lut 2012
Klub z Lizbony przysłał informacje dla kibiców Legii dotyczące organizacji meczu. Wejście na sektory gości (A9, A11, B11, B9, B7, B13 oraz B5) zostanie otwarte po godzinie 18:00. Wejście będzie odbywało się bramą numer 1 (Porta 1). Działacze Sportingu zorganizowali zbiórkę dla kibiców z Warszawy na placu Rossio o godzinie 16:00 i przekazali informację, że zabroniona jest nie tylko pirotechnika, ale np. bębny i megafony.
‹
1
…
42
43
44
…
50
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl