LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
PREZENTACJA
36 artykułów
Kibicowski
Wiosenna prezentacja drużyny przed meczem gwiazd w FIFA 10
22 gru 2009
Choć minęło niewiele ponad tydzień od ostatniego ligowego meczu Legii, znamy już termin wiosennej prezentacji składu "wojskowych". Nazwiska piłkarzy, którzy będą walczyli o mistrzostwo Polski, poznamy 6 lutego 2010r. Legioniści pojawią się wówczas w Arenie Ursynów, gdzie przy okazji wezmą udział w turnieju FIFA Interactive World Cup. W trakcie imprezy rozegrają mecz z Drużyną Gwiazd.
Kibicowski
Choreo wiosny 2009: Legia druga
5 sie 2009
Po raz kolejny ultrasi polskich ekip wybrali najlepsze ich zdaniem choreografie zaprezentowane na trybunach w rundzie wiosennej. Do samego końca trwała zażarta rywalizacja pomiędzy "choreo" Lecha, Legii i Widzewa. Ostatecznie w takiej właśnie kolejności uplasowały się oprawy, co jest pierwszym triumfem "Kolejorza" w tej zabawie (za prezentację "Livin' La Vida Loca"). Na drugim miejscu znalazła się oprawa przygotowana przez Nieznanych Sprawców na mecz z Ruchem - "Przyłapani na dopingu".
Kibicowski
Będzie prezentacja drużyny?
17 cze 2009
Jak udało się dowiedzieć serwisowi LegiaLive!, Klub Piłkarski Legia planuje przed nowym sezonem zaprezentować kadrę zespołu kibicom. "Na pewno będziemy chcieli przedstawić kibicom zespół przed nowym sezonem" - powiedział nam rzecznik prasowy klubu, Michał Kocięba, który jednak nie chciał zdradzić szczegółów. Legia kiedyś regularnie organizowała prezentacje drużyny, jednak od lutego 2007 roku nastąpiła dwuletnia przerwa. Ostatnia prezentacja miała miejsce 21 lutego bieżącego roku i odbyła się na Ursynowie. O imprezie zorganizowanej w Arenie Ursynów fani dowiedzieli się... dzień wcześniej.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Kibicowskie inicjatywy: WDŚ, miss kibicek i Odra Power
22 lut 2009
Już za tydzień start rundy wiosennej. Coraz głośniej o Wielkich Derbach Śląska. Przygotowania trwają zarówno w Chorzowie, jak i Zabrzu. Fani KSG wykupili już wszystkie bilety na ten mecz i teraz skupiają się na zbiórce pieniędzy na oprawę WDŚ. W Wodzisławiu tymczasem fani od kilku dni mają "swój" napój energetyzujący. Wczoraj w Warszawie i Poznaniu odbyły się prezentacje obu drużyn. Marketingowcy Lecha przy tej okazji przeprowadzili wybory miss kibicek. Podobne miały miejsce niedawno w Szczecinie. To zresztą żadna nowość w naszym kraju. Już wcześniej opisywaliśmy wybory miss fanek Górnika.
Kibicowski
Jutro prezentacja drużyny na Ursynowie
20 lut 2009
Jutro w samo południe na Ursynowie odbędzie się prezentacja drużyny przed rundą wiosenną sezonu 2008/09. Pierwotnie w hali Arena Ursynów planowano jedynie rozegranie wirtualnego meczu z Lechem Poznań w FIFĘ 2009. W ostatniej chwili działacze Legii postanowili połączyć to wydarzenie z prezentacją całej drużyny, którą poprowadzi m.in. spiker z Łazienkowskiej, Wojciech Hadaj. Wstęp do hali jest bezpłatny. Kibice będą mieli możliwość najpierw o godzinie 12 zobaczyć wszystkich zawodników Legii, którzy znaleźli się w kadrze pierwszej drużyny na wiosnę (nowi gracze otrzymają od Mirosława Trzeciaka koszulki klubowe z ich numerami).
Jarzębowski: Legia to moje marzenie
9 sty 2009
Tomasz Jarzębowski to jedyny piłkarz, którego Legia pozyskała tej zimy. Dziś odbyła się prezentacja zawodnika. "Nigdy nie ukrywałem, że chciałem grać w Legii. Wróciłem i znów spełniło się moje marzenie. Odwiedziłem już starych znajomych w klubie. Znów założę koszulkę z eLką na piersi i mam nadzieję, że na koniec sezonu będę się cieszył z mistrzostwa Polski" - tymi słowami "Jarza" przywitał się z Legią.
‹
1
2
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl