LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
WYPOWIEDZI POMECZOWE
1941 artykułów
Kapustka: Czujemy smutek
16 kwi 2023
- W szatni było smutno. Walczyliśmy do końca i kolejny raz wyrwaliśmy bramkę w końcówce, która daje nam punkt w dzisiejszym meczu, ale trzeba się zastanowić nad drugą połową. To kolejny mecz, w którym szybko po przerwie tracimy bramkę. To co udało nam się wypracować w pierwszej połowie, tracimy w moment. Do 40. minuty kontrolowaliśmy mecz, stwarzaliśmy sytuacje i mogliśmy strzelić więcej bramek, ale w drugiej połowie wyglądaliśmy słabej od Lecha. Po czwartkowym meczu duży szacunek dla nich, ale u nas na pewno jest smutek - powiedział po spotkaniu z Lechem Poznań Bartosz Kapustka.
Skóraś: Druga część dobrze się dla nas ułożyła
16 kwi 2023
- Pierwsza połowa w naszym wykonaniu nie wyglądała dobrze. Od razu sobie to powiedzieliśmy w szatni i wyszliśmy bardziej zmotywowani. Myślę, że druga część dobrze się dla nas ułożyła. Od razu strzeliliśmy bramkę na 1-1 i to nas podniosło - powiedział po meczu Michał Skóraś.
Wszołek: Jak nie można wygrać, to dobry jest chociaż remis
16 kwi 2023
- Dostaliśmy bramkę w pierwszej akcji po rozpoczęciu drugiej połowy. Ciężko mi ocenić z tej perspektywy, co tam się wydarzyło, na pewno są jakieś przebitki. Takie coś się zdarza... to stało się tak szybko, choć mówiliśmy sobie, że musimy być skoncentrowani, musimy zacząć jeszcze lepiej niż te pierwsze dziesięć minut. Niestety, taka jest piłka - powiedział po meczu Paweł Wszołek.
AD · aktualnosci-inline-1
Slisz: Zagraliśmy zbyt statyczny mecz
10 kwi 2023
- Remis w dzisiejszym spotkaniu nie jest wynikiem, jakiego oczekiwaliśmy. Przyjechaliśmy po zwycięstwo, ale niestety nie udało się. W łatwy i głupi sposób straciliśmy dziś bramki. Musimy wyeliminować te błędy. Brakowało też nam trochę więcej ruchu, szybszego grania. Mecz był statyczny, przez co nie było dogodnych sytuacji i niestety zostaje tylko remis na koniec - powiedział po spotkaniu z Miedzią Legnica pomocnik Legii, Bartosz Slisz.
Pekhart: Ciężko było cokolwiek zrobić
10 kwi 2023
- Straciliśmy szansę w dzisiejszym spotkaniu. Musimy grać zdecydowanie lepiej. Zrobiliśmy dużo błędów, też takich, po których rywale zdobyli bramki. Nam było potem ciężko, a im daliśmy dodatkowe paliwo. Bronili się potem całą jedenastką i trudno było nam cokolwiek stworzyć. Musimy wygrywać takie mecze, a robimy sobie niepotrzebne problemy - powiedział po spotkaniu z Miedzią Legnica napastnik Legii, Tomas Pekhart.
Wysokiński: Mam sentyment do Legii
5 kwi 2023
- Niestety, przysnęliśmy na początku spotkania, ale później wróciliśmy do gry. Myślę, że konstruowaliśmy niezłe ataki, zostawiliśmy niezłe wrażenie po sobie i szkoda, że ta przygoda się kończy. Myślę, że zrobiliśmy naprawdę dobre wrażenie w całej edycji Pucharu Polski. Graliśmy ofensywnie, otwarty futbol, nie murowaliśmy bramki. Dzisiaj się kończy ta przygoda - powiedział po meczu zawodnik KKS-u Kalisz, Mateusz Wysokiński, który swoją juniorską przygodę z piłką nożną zaczynał w Legii Warszawa.
Wszołek: Awans do finału był dla nas bardzo ważny
5 kwi 2023
- To był ciężki mecz. Wiedzieliśmy, że drużyna z Kalisza potrafi grać w piłkę. Widać było, że wyszli nastawieni bardzo pozytywnie. Nam się udało szybko zdobyć bramkę, natomiast potem gospodarze ruszyli na nas i mieli swoje szanse. Są bardzo dobrą drużyną i trzymam kciuki, żeby awansowali do I ligi, bo zasługują na to swoją grą - powiedział po półfinałowym zwycięstwie wahadłowy Legii, Paweł Wszołek.
Jędrzejczyk: Najważniejsze, że jesteśmy w finale
5 kwi 2023
- Zagraliśmy dziś, tak jak zagraliśmy, ale takie mecze się zdarzają. Chłopaki się postawili. Nie ma co się tłumaczyć, że jesteśmy zmęczeni, ale wiadomo, że jakieś tam zmęczenie było. To był przepchany mecz. Czasem gra się dobrze, a się przegrywa. Dziś nie wyglądało to tak dobrze jak w poprzednich spotkaniach, ale takie mecze czasem przychodzą. Najważniejsze, że jesteśmy w finale. Teraz wracamy do ligi, żeby kontynuować dobrą passę i gonić Raków - powiedział po spotkaniu z KKS-em Kalisz obrońca Legii, Artur Jędrzejczyk.
AD · aktualnosci-inline-1
Augustyniak: Mieliśmy od groma szczęścia
4 kwi 2023
- Było dziś bardzo ciężko, nie spodziewaliśmy się, że aż tak będzie. Cieszymy się niesamowicie, że udało się "przepchnąć" ten mecz. Czasami tak jest w piłce, że strzelasz szybko bramkę i wygrywasz tylko 1-0. Jesteśmy w finale i wystarczy tylko się z tego cieszyć - powiedział po zwycięskim półfinale Pucharu Polski defensor Legii, Rafał Augustyniak.
Strzałek: Graliśmy pod dyktando rywali, co nie jest do nas podobne
4 kwi 2023
- Musiałem zachować zimną krew przy bramce. Zrobiłem to, co chciałem i udało się. Patrząc na dalszy przebieg spotkania, było to ważne trafienie. Gracze z Kalisza usiedli na nas i cisnęli przez większą część meczu. Graliśmy pod ich dyktando, co nie jest do nas podobne - powiedział po zwycięskim spotkaniu z KKS-em Kalisz zdobywca jedynej bramki, Igor Strzałek.
Wójcik: Postaramy się powalczyć o jakieś zwycięstwo na koniec
2 kwi 2023
Josue: To było niesamowite
2 kwi 2023
- W meczu z Rakowem nie chodziło o rewanż za jesienną porażkę 0-4, ale o ważne 3 punkty. W środku tygodnia mówiłem, że gra jest o 3 punkty. Rywale zrobili z tego atmosferę, że chodzi o coś więcej. Nadal jest 6 punktów różnicy między nami, nadal jest ciężko, a oni są dobrym zespołem. Pokazaliśmy jednak, że my także jesteśmy silnym zespołem - powiedział po meczu z Rakowem Częstochowa Josue.
Lederman: Ciężko było przy takiej widowni
1 kwi 2023
- W drugiej połowie trener Paszun wymagał od nas intensywności, żeby wygrywać pojedynki i kreować sytuacje. Żeby pokonać Legię, brakowało nam trochę kreatywności, za mało było sytuacji bramkowych, ale próbowaliśmy. To Legia dobrze grała w obronie - powiedział po spotkaniu zawodnik Rakowa Częstochowa, Ben Lederman.
AD · aktualnosci-inline-1
Mladenović: Legia zasługuje na grę w europejskich pucharach
1 kwi 2023
- Jeśli o mnie chodzi, to byłem na zgrupowaniu reprezentacji, ale widać, że wszyscy dobrze przygotowali się do meczu z Rakowem. Bardzo mi zależało, żeby wystąpić w meczu Serbii. Rozegrałem 90 minut, utrzymałem rytm meczowy, dobrze czułem się fizycznie. Myślę, że było to widać również dzisiaj - powiedział po spotkaniu z Rakowem Częstochowa Filip Mladenović.
Slisz: Dobrze przygotowaliśmy się do meczu
1 kwi 2023
- Nasze przygotowania na pewno były solidne. Przez pierwszy tydzień przerwy na kadrę nie skupiliśmy się na Rakowie. Dopiero ten drugi tydzień był wystarczający do analizy Rakowa i widać, że to przyniosło skutek. Pod pressingiem kreowaliśmy sobie sytuacje - powiedział po meczu z Rakowem Częstochowa Bartosz Slisz.
Augustyniak: Kontrolowaliśmy mecz
1 kwi 2023
- Myślę, że to był najważniejszy dla nas mecz, bo wciąż pozostajemy w grze o mistrzostwo. Wiadomo, jest sześć punktów straty, ale tutaj mamy nadzieję i będziemy dalej walczyć. Zobaczymy. Zostało osiem kolejek - powiedział po meczu z Rakowem Częstochowa zdobywca jednej z bramek, Rafał Augustyniak.
Hładun: Jestem w najlepszej formie od lat
1 kwi 2023
- Każdy był mocno skoncentrowany na meczu, wszyscy wykonali swoją robotę. Mieliśmy jedno nieporozumienie i z tego była dobra okazja dla rywala, ale tak ogólnie zagraliśmy bardzo dobrze - powiedział po spotkaniu z Rakowem Częstochowa Dominik Hładun.
Kamiński: Zrobiliśmy dobre show
29 mar 2023
- Bardzo fajnie, że nasza seria zwycięstw się przedłużyła. Mecz był trochę dziwny, dłużył się, było dużo trafionych rzutów, ale myślę, że był całkiem przyjemny do oglądania. Zrobiliśmy dobre show - powiedział po spotkaniu ze Startem Lublin skrzydłowy Legii, Grzegorz Kamiński.
AD · aktualnosci-inline-1
Koszarek: Drugie spotkanie, ze zdobyczą stupunktową, jest budujące
29 mar 2023
- Każdy mecz teraz jest trudny. Rywale grali bardzo solidnie, szczególnie w ataku. Jeśli chodzi o obronę, to obie drużyny popełniały za dużo błędów, ale dzięki temu ten mecz był przyjemny do oglądania dla kibiców - powiedział po zwycięstwie nad Startem Lublin rozgrywający Legii, Łukasz Koszarek
Wyka: Jesteśmy zadowoleni z przebiegu pierwszej połowy meczu
20 mar 2023
Mladenović: Radomiak nas nie zaskoczył
18 mar 2023
- To był fajny mecz. Zagraliśmy dobrze. Weszliśmy dobrze w pierwszą połowę. Mieliśmy kilka prostych błędów, ale mieliśmy też dużo sytuacji do strzelenia bramki. W pierwszej połowie mogliśmy strzelić 2-3 bramki, ale w końcu w fajnym momencie ich złapaliśmy. Było 1-0 po karnym. Później zamknęliśmy mecz w drugiej połowie. Myślę, że to zasłużona wygrana - powiedział po spotkaniu z Radomiakiem Filip Mladenović.
Slisz: Mogliśmy strzelić dużo więcej
18 mar 2023
- Pierwsza połowa była zdecydowanie pod nasze dyktando, stworzyliśmy sobie sporo sytuacji. Niestety, wykorzystaliśmy tylko jedną, choć wydaje mi się, że mogliśmy strzelić dużo więcej. Były dogodne sytuacje. Na drugą połowę Radomiak wyszedł wyższym pressingiem, miał więcej posiadania piłki i ta druga połowa wyglądała zupełnie inaczej. Jesteśmy jednak gotowi na taką grę, żeby się cofnąć i grać z kontry. Ta druga bramka to efekt niższej obrony i kontrataków - powiedział po spotkaniu z Radomiakiem Bartosz Slisz.
Rosołek: Głównym celem było wygrać
18 mar 2023
- To był ciężki mecz. Radomiak ma wielu dobrych, zagranicznych zawodników. To drużyna, która potrafi grać w piłkę. Boisko trochę nie sprzyjało naszej koncepcji gry, bo było bardzo sucho. My bazujemy na posiadaniu piłki, szybkiej wymianie podań, więc nasza gra była utrudniona. Naszym głównym celem było jednak wygrać przed przerwą reprezentacyjną. Lepiej rozpocząć przygotowania na spokojnie do bardzo ważnego meczu z Rakowem. To udało się zrealizować - powiedział po spotkaniu z Radomiakiem Maciej Rosołek.
Kozłowski: Rywale prezentowali się od nas lepiej w końcówkach setów
17 mar 2023
Sumara: Nasza gra wyglądała znacznie lepiej
17 mar 2023
Wójcik: Zawodnicy chcą się jeszcze bić o utrzymanie
17 mar 2023
Pekhart: Odczuwaliśmy brak Josue
12 mar 2023
- Wiedzieliśmy, że musimy wygrać to spotkanie na własnym stadionie. W ostatnich dwóch meczach nam się to nie udało, ale dzisiaj zdobyliśmy 3 punkty. Pierwsza połowa nie była dobra w naszym wykonaniu, to na pewno. Dobrze zaczęliśmy drugą połowę, szybko strzeliliśmy gola. Potem zaczęliśmy grać naszą grę, mogliśmy strzelić więcej bramek, ale to wystarczyło, żeby zdobyć 3 punkty - powiedział po spotkaniu ze Stalą Mielec Tomas Pekhart.
Ribeiro: Zamierzam utrzymywać dobrą dyspozycję
12 mar 2023
- Uważam, że zagraliśmy dobrze jako drużyna i zdobyliśmy ważne 3 punkty dla tradycyjnie świetnie dopingujących kibiców - powiedział po meczu ze Stalą Mielec Yuri Ribeiro.
Szczepaniak: Przeciwnik był w naszym zasięgu
9 mar 2023
Wójcik: Dobrze zaprezentowaliśmy się tylko w jednym secie
9 mar 2023
‹
1
…
17
18
19
…
65
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl