LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
WYPOWIEDZI POMECZOWE
1941 artykułów
Hołownia: Boisko nie było pod nas
9 maj 2021
- Przyjechaliśmy tutaj, aby wygrać. Taki był nasz cel, ale niestety, się nie udało. Zdobyliśmy jeden punkt i przynajmniej ten ostatni mecz musimy wygrać. Boisko nie było pod nas i naszą grę. Było dużo walki w powietrzu o górne piłki. Nie był to łatwy mecz dla obrońców - powiedział po meczu ze Stalą Mateusz Hołownia.
Szewczyk: To było siedem trudnych lat
7 maj 2021
Brzostek: Droga do wywalczenia awansu była bardzo długa
7 maj 2021
AD · aktualnosci-inline-1
Akala: Tworzyliśmy superekipę
7 maj 2021
Godlewski: Czuję niesamowitą ulgę
6 maj 2021
Tomczak: Warszawa zasłużyła na awans
6 maj 2021
Kraśniewski: Plan został wykonany
5 maj 2021
Gawryś: Nasz sukces jest trudny do opisania
5 maj 2021
AD · aktualnosci-inline-1
Mielnik: Chcieliśmy zakończyć ten sezon kompletem zwycięstw we własnej hali
4 maj 2021
M. Stępień: Awans stanowi zwieńczenie naszej całorocznej pracy
2 maj 2021
Sukces siatkarzy Legii
Mielnik: Do pierwszej ligi awansowaliśmy zasłużenie
2 maj 2021
- Towarzyszą mi same pozytywne uczucia, bo nie ukrywam, że przed tym sezonem postawiłem sobie jeden cel i konsekwentnie do niego dążyłem, tzn. awansować do wyższej klasy rozgrywkowej. Mimo rozmaitych trudności, jakie pojawiały się w trakcie rozgrywek, zaciskałem mocno zęby, bo widziałem, że zarówno moja wytrwałość, jak i konsekwentna praca przenoszą się na zespół. Oba te aspekty, a także zawziętość chłopaków spowodowały, że udało nam się zrealizować to niesamowicie trudne – zwłaszcza w dobie pandemii – zadanie. Pokonaliśmy bardzo wiele zespołów i niewątpliwie zapisaliśmy się na kartach historii klubu - powiedział tuż po awansie do I ligi trener siatkarskiej Legii Mateusz Mielnik.
Wszołek: Ostatnio nie czułem się traktowany sprawiedliwie
1 maj 2021
- Całe czas jesteśmy na etapie rozmów. Wczoraj rozmawiałem z prezesem i dyrektorem na temat przedłużenia kontraktu. Nie jestem osoba, która jest zachłanna na pieniądze. To mogę powiedzieć z góry. Nie o to w tym wszystkim chodzi. Jeżeli coś miałoby się wydarzyć, to będą decydowały względy tego, że chcę rozwijać i sprawdzić w innych ligach. Szanuję każdego pracodawcę, dla którego pracowałem. W każdym meczu do samego końca będę zostawiał serce i to się na pewno nie zmieni. Jeszcze raz mówię, że nie chodzi o względy finansowe. Gdyby tak było, to bym wyjechał do ligi egzotycznej. Ja chcę się rozwijać i muszę być szczery - chciałbym dostawać więcej minut, bo na przykład przeciwko Pogoni nie wszedłem na choćby minutę, a w Gdańsku na tylko minutę, to trochę mnie to bolało jako piłkarza - mówi Paweł Wszołek.
Boruc: Jeżeli prezes powiedział, że zostaję... to pewnie tak jest
1 maj 2021
- Zdobyty tytuł smakuje dla mnie tak samo jak ten ostatni zdobyty z Legią. W sumie to każdy sukces smakuje podobnie. Troszeczkę musiałem na niego czekać, bo 19 lat, a to szmat czasu. Opłaciło się jednak wrócić do Warszawy i spędzić tutaj kolejny rok. Szkoda, że nie było w tym wszystkim kibiców. Nad tym ubolewam najbardziej i mam nadzieję, że lada chwila się to zmieni - powiedział po meczu z Wisłą Artur Boruc.
AD · aktualnosci-inline-1
Hołownia: Brak goli wynika z ustawienia naszego rywala
1 maj 2021
- W ostatnich meczach nie strzelamy goli, co wynika trochę z ustawienia naszych przeciwników. Wychodzą takim samym ustawieniem co my, jest wtedy takie lustrzane odbicie. Trochę nam to nie ułatwia gry, stwarzamy sobie mniej sytuacji. Ostatnio jednak zwyciężaliśmy i graliśmy przede wszystkim na zero z tyłu, co jest dużym pozytywem - powiedział po meczu z Wisłą Mateusz Hołownia.
Kącki: Zrobiliśmy drugi krok w kierunku awansu
1 maj 2021
Kuciak: Brakuje nam skuteczności
25 kwi 2021
- Przegraliśmy mecz, chociaż Legia nie miała dzisiaj wielu klarownych sytuacji. Uważam, że oni są na pierwszym miejscu dlatego, iż potrafią wykorzystać szanse, które im się nadarzają. My natomiast nie potrafimy zamienić swoich sytuacji na gola. Jeżeli to poprawimy, to możemy potem punktować w takich meczach jak dzisiaj - powiedział po meczu z Legią Dusan Kuciak.
Pekhart: Nie chciałbym zostać mistrzem przed telewizorem
25 kwi 2021
Tomas Pekhart: W Gdańsku zawsze nam się gra ciężko, ale udało nam się wywieźć stąd 3 punkty. Warunki pogodowe były ekstremalne - śnieg w połowie kwietnia to szaleństwo. W drugiej połowie zaczęliśmy grać lepiej, zmieniliśmy system, zaczęliśmy kontrolować grę. Obie drużyny miały swoje sytuacje, ale wygraliśmy 1-0. Nie jest ważny styl, bo jesteśmy bardzo blisko osiągnięcia naszego celu. Większość zespołów przeciwko nam gra takim samym systemem i to jest dla nas trudne, bo oni wiedzą, jak my gramy. Z tego powodu mamy drugi system gry i możemy je zmieniać w trakcie meczu. Mamy do tego odpowiednich wykonawców. Artur Boruc jest niesamowity, świetnie broni. To nie jest łatwe, bo są takie mecze, kiedy nie ma kontaktu z piłką przez 60-70 minut, a potem doskonale broni.
Slisz: Pomogliśmy dziś szczęściu
25 kwi 2021
Bartosz Slisz: Na początku drugiej połowy ciężko nam się biegało, bo śnieg sypał nam w oczy i ciężko było cokolwiek zobaczyć na boisku. Na szczęście szybko przestało i mogliśmy znowu grać w piłkę. Cieszę się, że dzisiaj wychodziły mi przerzuty. Znam swoje atuty i mocne strony i chcę je wykorzystywać w każdym meczu. Szczęściu trzeba pomóc i my dziś pomogliśmy. Ciężko pracowaliśmy i stworzyliśmy sobie kilka sytuacji. Lechia też miała swoje, na szczęście ich nie wykorzystała. Podobnie było w środę w meczu z Piastem. Byliśmy lepsi o jedną bramkę i to my cieszymy się ze zwycięstwa. Myślę, że nadal gramy ładną dla oka piłkę i fajnie się ogląda nasz futbol. Cieszy też czwarty z rzędu mecz na 0 z tyłu, bo nie każda część sezonu tak wyglądała. Stwarzamy sobie sytuacje, tylko ich nie wykorzystujemy. Musimy poprawić skuteczność. Mam nadzieję, że za tydzień będziemy świętowali mistrzostwo.
AD · aktualnosci-inline-1
Lopes: Czułem, że wygramy
22 kwi 2021
- Oczywiście jestem bardzo szczęśliwy, że strzeliłem bramkę. Jestem napastnikiem i właśnie to jest moje zadanie. Szczerze mówiąc, jestem jednak bardziej zadowolony z powodu tego bardzo ważnego dla nas zwycięstwa. Graliśmy przecież na wyjeździe z bardzo silnym zespołem - powiedział po meczu z Piastem Gliwice Rafael Lopes.
Lopes: Czasami potrzeba więcej szczęścia
18 kwi 2021
- Niestety, dzisiaj nie udało nam się wygrać. To było naszym celem, nad którego osiągnięciem pracowaliśmy podczas tego tygodnia. Można spojrzeć na to z tej strony, że dzisiaj nie wygraliśmy, ale również nie przegraliśmy. Teraz trzeba patrzeć już tylko w przyszłość. Oczywiście, nie jesteśmy zadowoleni, że dwa ostatnie mecze zremisowaliśmy. Potrzebujemy momentami nieco więcej szczęścia i skuteczności. Jesteśmy pewni siebie i nie panikujemy, że straciliśmy kilka punktów w tabeli - powiedział po meczu z Cracovią Rafael Lopes.
Mladenović: To nie jest koniec świata
18 kwi 2021
Filip Mladenović: Było dziś nerwowo. Okazało się, że miałem rację, jak mówiłem, że nawet 10 punktów przewagi nic nie znaczy, jeżeli nie uda się dobrze wykonać swojej pracy. Dzisiaj się nie udało, ale dopóki jest wszystko w naszych rękach, możemy się poprawić jeżeli chodzi o zdobywanie goli. Wiedzieliśmy, że to będzie ciężkie spotkanie, oni grają o utrzymanie. Zagrali dziś może najlepszy mecz spośród ostatnich. Ciężko było nam ich pokonać. Druga połowa się otworzyła, było trochę akcji po obu stronach.
Wieteska: Remis trzeba szanować
12 kwi 2021
- Byliśmy trochę zaskoczeni, bo Lech zmienił formacje. Przed meczem zakładaliśmy, że jest możliwe, że zagrają trójką obrońców, ale zaskoczyli nas. Lech to nie jest przypadkowa drużyna, dobrze operują piłką, mają bardzo dobrych piłkarzy, którzy potrafią grać w piłkę i w kilku momentach to pokazali. To był bardzo wyrównany mecz, my też mieliśmy kilka momentów, kiedy przeważaliśmy. Remis trzeba szanować - powiedział po niedzielnym meczu Mateusz Wieteska.
Kapustka: Szanujemy punkt
11 kwi 2021
- W drugiej połowie brakowało klarownych sytuacji. Byliśmy trochę aktywniejsi, ale stać nas na lepszą grę. Lech był dzisiaj niezłą drużyną. Te spotkania zawsze są na dużej intensywności i zaangażowaniu, więc miejsca na boisku jest mniej. Na placu gry każdy z nas zostawił dużo serca, więc właśnie stąd wynik 0-0 - powiedział po meczu z Lechem Bartosz Kapustka na antenie TVP Sport.
Żakieta: Chcieliśmy się zrewanżować za spotkanie w lidze
11 kwi 2021
Mielnik: Awansowaliśmy do finałów, ale znów zaczynamy od zera
11 kwi 2021
Pałka: Do rywalizacji musimy podchodzić jak Adam Małysz
9 kwi 2021
Mielnik: Dobrze rozpocząć turniej od wygranej
9 kwi 2021
B. Stępień: Prezentujemy się dobrze fizycznie i taktycznie
4 kwi 2021
Żakieta: Zasługiwaliśmy na awans do kolejnej fazy rozgrywek
4 kwi 2021
Pekhart: Wielki krok w stronę mistrzostwa
4 kwi 2021
- Obecny sezon jest dla mnie najlepszym w karierze. Do tej pory największą liczbą goli było 19. Teraz mam 21 strzelonych w lidze, a w sumie 23 - powiedział po meczu Tomas Pekhart.
‹
1
…
25
26
27
…
65
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl