LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
WYPOWIEDZI POMECZOWE
1941 artykułów
Stępień: Wygrana 3-0 podbudowuje morale zespołu
8 paź 2020
Maciej Stępień: Przed pojedynkiem z Olsztynem nie do końca wiedzieliśmy, jak rywale na nas zareagują. Występowaliśmy bowiem w roli faworyta, a wówczas gra się dość trudno i momentami pod presją. Przeciwnicy z kolei nie muszą się z nią zmagać, ryzykują i stawiają wszystko na jedną kartę. Tak też wyglądało to spotkanie – Olsztyn początkowo zaprezentował się całkiem przyzwoicie. Potem jednak zaczął popełniać błędy przy zagrywce, co umożliwiło nam wypracowanie i utrzymanie sporej przewagi punktowej, którą utrzymaliśmy do końca rywalizacji.
Mielnik: Wygrana 3-0 umożliwia lepsze wejście w ligę
8 paź 2020
Mateusz Mielnik (trener Legii): Pierwsze kolejki rządzą się swoimi prawami. Długo czekaliśmy na pierwszy mecz po intensywnym okresie przygotowawczym. Najważniejszą kwestię stanowiło dla nas właściwe wykonanie elementów gry podczas spotkania o punkty, nad którymi pracowaliśmy przez osiem minionych tygodni. Cieszę się, że w dużej mierze udało nam się to zrealizować i że zwyciężyliśmy 3-0. Taka wygrana umożliwia bowiem lepsze wejście w ligę i stanowi lepszy start przed kolejnymi, trudniejszymi spotkaniami.
Valencia: G**** zrobiliśmy
1 paź 2020
- Pierwsza połowa nie była dobra w naszym wykonaniu. Zostawialiśmy naszym rywalom sporo wolnego miejsca. Po zmianie stron poprawiliśmy się w tym aspekcie, ale stracony gol pozbawił nas nadziei i sprawił, że graliśmy ze spuszczonymi głowami. Nowy trener przedstawił nam nową taktykę, ale potrzebujemy jeszcze czasu, żeby pewne rzeczy zaczęły funkcjonować - stwierdził po zakończeniu meczu z Qarabagiem Joel Valencia.
AD · aktualnosci-inline-1
Antolić: Przygotowywaliśmy się cały tydzień
1 paź 2020
- Przygotowywaliśmy się do tego meczu przez cały tydzień. Dużo analizowaliśmy, spróbowaliśmy również zagrać nowym systemem, ale Qarabag był od nas lepszy od pierwszej do ostatniej minuty. Trzeba pogratulować im wygranej - powiedział po meczu z Azerami Domagoj Antolić.
Piłkarze Legii o meczu z Górnikiem
20 wrz 2020
Poniżej prezentujemy wypowiedzi piłkarzy Legii po meczu z Górnikiem Zabrze: Aktualizacja, niedziela 16:00. Dzień po meczu klub opublikował wypowiedź Waleriana Gwilii. Możecie przeczytać ją tutaj.
Piłkarze Górnika o meczu z Legią
20 wrz 2020
Alex Sobczyk: - Cieszę się, że jako zespół zagraliśmy bardzo dobrze. Cieszę się również z bramki i dwóch asyst. Najważniejsze są jednak trzy punkty. Z każdym treningiem i meczem czuję się coraz lepiej w zespole i myślę, że to widać. Dziś i jutro na pewno będziemy się cieszyć i odpoczywać, ale potem liczy się już tylko mecz z Wisłą.
Slisz: Mamy materiał do analizy i poprawy
12 wrz 2020
- Ważne zwycięstwo i ważne trzy punkty. Po dwóch ostatnich porażkach bardzo chcieliśmy wygrać to spotkanie i nam się to udało, choć nie w takim stylu jakiego byśmy sobie życzyli. Pierwsza połowa była dobra i pod pełną kontrolą, a na drugą wyszliśmy mniej skoncentrowani czy zabrakło sił i wyglądała zdecydowanie gorzej. Nie stwarzaliśmy sobie sytuacji, więc na pewno mamy materiał do analizy i poprawy - powiedział po meczu Bartosz Slisz.
Karbownik: Musimy popracować nad skutecznością
30 sie 2020
- Dominowaliśmy w tym meczu i był on pod naszą kontrolą. Jagiellonia wykorzystała swoje szanse, a my musimy popracować nad skutecznością. Zabrakło wykończenia - powiedział po meczu Michał Karbownik.
AD · aktualnosci-inline-1
Uraz Wieteski
27 sie 2020
W spotkaniu z Omonią kontuzji doznał Mateusz Wieteska. Środkowy obrońca nabawił się urazu podczas akcji, w której Cypryjczycy strzelili drugiego gola. W czasie powrotu we własne pole karne zawodnik trzymał się za dolną część pleców, aby niebawem upaść z bólu. Kilka minut potem Wieteska został zmieniony na boisku przez Andre Martinsa.
Kapustka: Nie ma wymówek
26 sie 2020
- Przegraliśmy mecz, który bez dwóch zdań powinniśmy wygrać. Nie mamy żadnej wymówki. Szkoda szybko straconej bramki w dogrywce. Mecz nie ułożył się po naszej myśli. Dostaliśmy czerwoną kartkę, potem sprokurowaliśmy rzut karny i gdyby nie to, to pewnie byśmy nie przegrali. Możemy sobie pluć w brodę. Nie mamy żadnej wymówki - powiedział na antenie TVP Sport po meczu z Omonią Bartosz Kapustka
Pekhart: Momentami pozwalaliśmy rywalom na zbyt wiele
22 sie 2020
- Dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie. W pełni kontrolowaliśmy pierwsze 20-25 minut, w których zagraliśmy bardzo dobrze. Strzeliliśmy również bramkę, co sprawiło, że ogólny odbiór pierwszej połowy był dobry - powiedział po meczu z Rakowem strzelec dwóch goli Tomas Pekhart.
Gwilia: Początek sezonu zawsze tak wygląda
18 sie 2020
- Nie był to łatwy mecz, ale początek sezonu zawsze tak wygląda. Każdy kolejny mecz będzie lepszy w naszym wykonaniu, będziemy dochodzić do swojej najlepszej dyspozycji. Dziś przeciwnicy byli bardzo cofnięci. Bronili się w dziesięciu i było tak łatwo atakować. Zdobyliśmy jednak gola i awansowaliśmy - powiedział Walerian Gwilia.
Mladenović: Kontrolowaliśmy ten mecz
18 sie 2020
- Kontrolowaliśmy ten mecz i wygraliśmy zasłużenie. Mogliśmy wcześniej rozstrzygnąć wynik tego spotkania, bo mieliśmy do tego kilka okazji. Ważne, że skończyło się 1-0 i powoli idziemy dalej. Trudno powiedzieć, czego nam brakowało. Może koncentracji, może aspektów technicznych. Cieszy nasza gra, bo stworzyliśmy kilka bardzo fajnych sytuacji - powiedział po spotkaniu z Linfield FC Filip Mladenović.
AD · aktualnosci-inline-1
Wieteska: Szkoda straconej bramki
15 sie 2020
- Cieszy wysokie zwycięstwo, ale szkoda straconej bramki. Zaczęło się od niefrasobliwego rozegrania piłki, a następnie ja popełniłem faul, choć uważam, że mogło go w sumie nie być. W drugiej połowie cały czas chcieliśmy strzelić więcej goli i udokumentować wyraźne zwycięstwo i to nam się udało - powiedział po meczu Mateusz Wieteska.
Warchoł: Najbardziej cieszy mnie występ
20 lip 2020
- Bardzo się cieszę. Jeszcze kilka miesięcy temu nie spodziewałem się, że znajdę się w takim wielkim klubie jak Legia. Grałem w trzeciej lidze w Pelikanie Łowicz i bardzo miło wspominam ten okres, ale trzeba iść do przodu. Po udanym sezonie w moim wykonaniu udało mi się na koniec zadebiutować w Ekstraklasie. Bramka to dodatek, ponieważ najbardziej cieszy mnie występ - mówi po spotkaniu z Pogonią Damian Warchoł.
Cierzniak: Młodzi ciężko pracowali na okazję do gry
20 lip 2020
- Fajnie, że młodzi dostali okazję do gry, ponieważ bardzo ciężko na nią pracowali. Wiem, że może nie wszyscy byli zadowoleni z takiego ustawienia, jednak występy są bardzo ważne w rozwoju młodych piłkarzy. Trzeba pamiętać, że takie mecze dają im dużą motywację do pracy - powiedział po przegranym meczu z Pogonią Szczecin Radosław Cierzniak.
Astiz: Zagraliśmy nieźle
15 lip 2020
- Na boisku czułem się bardzo dobrze, chociaż długo nie grałem. Wydaję mi się, że zarówno ja jak i cała drużyna wywiązaliśmy się z tego, czego oczekiwał od nas trener. Nasza gra wyglądała nieźle - stwierdził po zremisowanym meczu z Lechią Inaki Astiz.
Cielemęcki: Na taki moment czeka się całe życie
15 lip 2020
- O tym, że zadebiutuję dowiedziałem się dwa dni przed meczem. Byłem wtedy bardzo szczęśliwy, ponieważ na taki moment czeka się całe życie. To było wyjątkowe spotkanie, ale traktowałem je jak każde inne. Byłem skoncentrowany na pracy, którą mam wykonać - powiedział po meczu z Lechią Radosław Cielemęcki.
AD · aktualnosci-inline-1
Slisz: Liczę na więcej minut w nowym sezonie
15 lip 2020
- Wydaje mi się, że momentami nasza gra była bardzo dobra - częściowo możemy być zadowoleni. Szkoda, że nie strzeliliśmy bramki, choć trochę brakowało klarownych sytuacji i ostatniego podania - powiedział po meczu Bartosz Slisz.
Rosołek: Ciężko było się podnieść
7 lip 2020
Mateusz Rosołek: Na pewno sytuacja w jakiej znaleźliśmy się po pierwszej połowie nie była łatwa. Straciliśmy bramki, które były dla nas pewnym zaskoczeniem. Szczególnie druga, dość pechowa. Następnie Cracovia się cofnęła, ale my graliśmy za wolno. Ciężko było podnieść się. Po zmianie stron nieco przyspieszyliśmy. Czy kibice powinni się martwić? Nie.
Helik: Jesteśmy na fali
7 lip 2020
Michał Helik: Dzisiaj dobrze wykonaliśmy swoją pracę. Szybko objęliśmy prowadzenie, ale przy 2-0 to Legia przejęła inicjatywę. Stanęliśmy nieco niżej jako zespół, staraliśmy się grać na zero z tyłu i to się udało. Z tego się cieszymy. Na pewno takie zwycięstwa jak Gdańsku czy dzisiaj są budujące. Aczkolwiek nie możemy ich rozpamiętywać. Czas skupić się na kolejnym spotkaniu. Tak się składa, że już w sobotę czeka na nas Legia. Mieliśmy różne momenty w tym sezonie, ale czuję, że jesteśmy na fali wznoszącej.
Lewczuk: Zagraliśmy pół meczu
4 lip 2020
Igor Lewczuk (Legia Warszawa): Pierwsza połowa była słaba w naszym wykonaniu. Było dużo strat, niedokładności i dobry stały fragment w wykonaniu Lecha. Druga stracona bramka, nie ma co ukrywać, ale po ładnej akcji. W drugiej części graliśmy lepiej, poprawiliśmy operowanie piłką, stwarzały się akcje po bokach i strzeliliśmy bramkę, ale to nie było to, o co nam chodziło. Tak to mogło wyglądać, że zagraliśmy tak naprawdę pół meczu. Szkoda, bo cel był bardzo blisko.
Jóźwiak: Jestem dumny z drużyny
4 lip 2020
Kamil Jóźwiak (Lech Poznań): Mieliśmy plan na ten mecz i w pierwszej połowie realizowaliśmy go w pełni. Stwarzaliśmy sporo akcji, a ja sam mogłem zdobyć więcej niż jedną bramkę. Generalnie byliśmy lepsi, mieliśmy mecz pod kontrolą. W drugiej części wkradło się nieco nerwowości. Za bardzo graliśmy na utrzymanie wyniku i to stworzyło szansę Legii, którą goście wykorzystali.
Rosołek: Czuję niedosyt
27 cze 2020
- Na pewno mogę być zadowolony ze zdobytej bramki. Jako napastnik odczuwam jednak pewien niedosyt, ponieważ jeszcze przed tym golem miałem dobrą okazję. Tomas przepuścił piłkę, wbiegałem na pierwszym słupek i powinienem wtedy zamknąć tę akcję. Mógłbym wtedy cieszyć się z dwóch trafień. Sam wynik również nie jest dla nas satysfakcjonujący. Każdy kto oglądał ten mecz na pewno jest przekonany, że jeszcze parę minut i udałoby się nam wygrać - powiedział po meczu z Piastem Maciej Rosołek.
Luis Rocha: Zasłużyliśmy na więcej
27 cze 2020
- To był trudny mecz, jak każdy w fazie play-off. Zaprezentowaliśmy się jednak dobrze i zasłużyliśmy na więcej. Remis nie jest tym czego oczekiwaliśmy - powiedział po meczu Luis Rocha.
Slisz: Wracamy z lekkim niesmakiem
25 cze 2020
- Był to ciężki mecz walki. Szkoda remisu, bo mieliśmy okazje, choć brakowało ostatniego podania. Jagiellonia też stworzyła sobie kilka sytuacji. Punkt jest cenny, ale do Warszawy wracamy z lekkim niesmakiem - powiedział Bartosz Slisz po meczu w Białymstoku.
Wieteska: Białystok to trudny teren
25 cze 2020
- Nie weszliśmy dobrze w mecz. Na początku Jagiellonia miała groźną sytuację, którą mogła zamienić na bramkę. Rywale starali się uprzykrzać nam życie. Nie mogliśmy kreować i operować piłką tak jak w poprzednich meczach. Cieszy, że zdobyliśmy ważny punkt. Białystok to bardzo trudny teren, dlatego doceniamy go i szykujemy się do następnego spotkania - powiedział kapitan Mateusz Wieteska.
Cholewiak: Szanujemy ten punkt
24 cze 2020
- Mentalnie byłem przygotowany na to, że zagram na skrzydle. Niestety Tomas doznał pechowej kontuzji, więc szybko musiałem sobie przypomnieć założenia gry na pozycji napastnika - powiedział po meczu Mateusz Cholewiak.
Stolarski: Mam nadzieję, że kontuzja Marko jest niegroźna
21 cze 2020
- Przykra sprawa, że Marko musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Mam nadzieję, że to nie jest nic groźnego i na następny mecz będzie do dyspozycji trenera. Jeżeli chodzi o mnie, to na pewno jest radość, że mogłem wejść na murawę. Cieszę się, że zagrałem w momencie, kiedy pojawili się już kibice na stadionach. Najważniejsze jednak, że zgarnęliśmy trzy punkty - powiedział po meczu ze Śląskiem Paweł Stolarski.
Gwilia: Na uznanie zasługuje cała drużyna
21 cze 2020
- Myślę, że bohaterem tego meczu jest cała drużyna. Wszyscy zapracowaliśmy na to zwycięstwo. Cały czas pewnie krok po kroku idziemy po swoje cele. Teraz musimy być maksymalnie skoncentrowani na mecz z Jagiellonią. To on jest teraz dla nas najważniejszy - powiedział po niedzielnej wygranej nad Śląskiem Walerian Gwilia.
‹
1
…
28
29
30
…
65
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl