LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
ZDJĘCIA
1356 artykułów
Stadion
Stadion Legii z lotu ptaka, budowa Narodowego
15 sie 2010
7 sierpnia zostały otwarte trzy trybuny nowego stadionu Legii. Poniżej mamy dla Was ciekawostkę w postaci zdjęć obiektu, wykonanych przez Piotra Gligę z perspektywy lotu ptaka. Ponadto w piątek odwiedziliśmy plac budowy Stadionu Narodowego. Fotoreportaż z budowy znajdziecie tutaj: Fotoreportaż z budowy Narodowego - 21 zdjęć Piotra Galasa Poniżej polecamy także dwie duże panoramy budowanego obiektu.
Choto, Vrdoljak i Rzeźniczak wrócili do treningów
10 sie 2010
Dickson Choto, Ivica Vrdoljak i Jakub Rzeźniczak wzięli udział we wtorkowym porannym treningu Legii. Wszyscy trzej ćwiczyli jednak indywidualnie z Lucjanem Brychczym i Paolo Terziottim. W zajęciach nie brali udziału powołani do krajowych reprezentacji Maciej Iwański, Maciej Rybus, Artur Jędrzejczyk i Marijan Antolović. Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Mishki
Fotoreportaż i video z Rennes
28 lip 2010
Legia Warszawa przegrała ze Stade Rennais FC 0-1 w kolejnym sparingowym meczu rozegranym we Francji. Legioniści grali bardzo przyzwoicie, ale zdarzały się również indywidualne błędy. Jedyna bramka padła w 75. minucie po skutecznie wykonanym rzucie karnym przez Jerome Leroy'a. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: Fotoreportaż z meczu - 40 zdjęć Mishki Fotoreportaż z meczu - 58 zdjęć turi Poniżej możecie obejrzeć gola z rzutu karnego zdobytego przez gospodarzy.
AD · aktualnosci-inline-1
Reportaż z meczu z Wisłą
9 maj 2010
Piłkarze Legii przegrali w kompromitującym stylu 0-3 z Wisłą Kraków. Wszystkie bramki strzelił Paweł Brożek. Spotkanie obserwowało około 4500 osób. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu: Fotoreportaż z meczu
Reportaż z Chorzowa
1 maj 2010
Legia Warszawa zaprzepaściła szansę na nawiązanie walki o mistrzostwo Polski przegrywając w Chorzowie z Ruchem 0-1. Bramka dla gospodarzy padła w 47. minucie po ładnym uderzeniu głową Arkadiusza Piecha. Spotkanie obejrzało ok. 350 kibiców Legii. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania: Fotoreportaż z meczu - 56 zdjęć Mishki
Reportaż z Kielc
27 kwi 2010
Legia pokonała w poniedziałek Koronę Kielce 1-0. Bramkę strzelił w 61. minucie powracający po dłuższej przerwie do pierwszego składu Jakub Wawrzyniak. Na trybunach zasiadło ok. 10000 kibiców, w tym 150 fanów Legii. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania: Fotoreportaż z meczu
Reportaż z Łazienkowskiej
19 wrz 2009
Piłkarze Legii pokonali Lechię 2-0. Po raz ostatni legioniści zdobyli więcej niż jedną bramkę w meczu ligowym półtora miesiąca temu. Od pierwszej minuty na boisku pojawił się powracający po kontuzji Takesure Chinyama. Napastnik z Zimbabwe zrobił to, co do niego należało - wyprowadził warszawski zespół na prowadzenie. Kolejną bramkę dołożył w drugiej połowie Radović. Na płocie wreszcie pojawiły się flagi, a kibice uczyli się nowej legijnej pieśni. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: Fotoreportaż z meczu - 62 zdjęcia Mishki
Kibicowski
Reportaż z Łazienkowskiej
29 sie 2009
Około 3 tysięcy kibiców obejrzało w piątkowy wieczór zwycięstwo Legii z Polonią Bytom. Przed meczem fani przeprowadzili demonstrację na Łazienkowskiej w sprawie herbu i cen biletów. Jedną bramkę w 18. minucie strzelił Sebastian Szałachowski. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: Fotoreportaż z meczu - 60 zdjęć Mishki
AD · aktualnosci-inline-1
Reportaż z Wodzisławia
23 sie 2009
Legia przegrała pierwszy mecz w tym sezonie. Fatalna skuteczność po raz kolejny dała o sobie znać. Znakomitych okazji w pierwszej połowie nie wykorzystał Sebastian Szałachowski, a w drugiej części gry po błędzie Marcina Komorowskiego Piotr Piechniak nie dał szans Janowi Musze. W Wodzisławiu legionistów dopingowało około 400 kibiców. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: Fotoreportaż z meczu - 75 zdjęć Mishki
Kibicowski
Reportaż z Łazienkowskiej
15 sie 2009
"Szable do boju, lance w dłoń Bolszewika goń goń goń!" - takim kibicowskim akcentem rozpoczęło się spotkanie z Cracovią Kraków. Fani odśpiewali również hymn państwowy upamiętniając w ten sposób 89. rocznicę bitwy warszawskiej. Pierwsza połowa w wykonaniu Legii zupełnie jednak nie przypominała "boju" o punkty. W drugiej było zdecydowanie lepiej, tym bardziej że niesamowity doping prowadzili fani z trybuny przed Krytej, ale mimo wielu okazji i słupka nie udało się pokonać Marcina Cabaja. Fotoreportaż z meczu - 53 zdjęcia Mishki
Kibicowski
Zdjęcia z Rustawi
23 lip 2009
Ponad 30 kibiców Legii wybrało się do odległej Gruzji by dopingować stołeczną drużynę w rewanżowym spotkaniu z Olimpi Rustawi. Legia wygrała 1-0 po golu Sebastiana Szałachowskiego w 8. minucie. Zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć z tego spotkania wykonanych przez naszego wysłannika Piotrka Galasa.
Legia Warszawa 2-0 Wisła Płock
18 lip 2009
W rozegranym w sobotnie przedpołudnie meczu sparingowym Legia Warszawa ograła Wisłę Płock 2-0. Pierwszego gola po powrocie do stolicy strzelił Marcin Mięciel! Na Łazienkowskiej zjawiło się około 200 kibiców, a trener Jan Urban w ramach kontynuowania przygotowań do nowego sezonu dał zagrać tym, którzy nie grali w czwartkowym spotkaniu z Olimpi Rustawi. Przy prażącym słońcu spotkanie przebiegało w mocno sparingowym tempie. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po golu Marcina Smolińskiego. Fotoreportaż z meczu - 23 zdjęcia Mishki Fotoreportaż z meczu - 22 zdjęcia Piotrka Galasa Fotoreportaż z meczu - 29 zdjęć Hagiego
Legioniści pożegnali się z austriacką trawą
9 lip 2009
Zgrupowanie w Austrii już się kończy. Dziś po południu legioniści trenowali po raz ostatni. Piłkarze, którzy grali we wczorajszym sparingu odpoczywali. Jan Urban zabrał do Jennersdorfu dwunastu podopiecznych, w tym dwóch bramkarzy. Po rozgrzewce "wojskowi" ćwiczyli rozegrania, a później strzały. O ile Urban nie był zadowolony z postawy swoich podopiecznych w pierwszym elemencie, o tyle podczas strzałów dwie grupy mocno ze sobą rywalizowały, czym trener wyraźnie się uradował. Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć turi
AD · aktualnosci-inline-1
"Szałach" trenował z wielkim siniakiem
9 lip 2009
Kibice mogą odetchnąć z ulgą. W pomeczowym rozruchu wziął udział Sebastian Szałachowski, który normalnie ćwiczył wraz z kolegami. To, że porządnie dostał w nogę, było jednak widać. Na piszczeli "Szałacha" pojawił się krwisto-żółty siniak. Uraz nie jest jednak groźny. Piłkarze, którzy grali z Zalegerszegi, trenowali z mniejszymi obciążeniami. Po 20-minutowym rozbieganiu mogli robić co chcą, ale do siatkonogi zgłosił się tylko Adrian Paluchowski. "Kto gra w siatkonogę?" - zapytał Ryszard Szul podczas rozciągania. Odpowiedziała mu cisza. Fotoreportaż z treningu - 43 zdjęcia turi
Reportaż ze sparingu z Węgrami
8 lip 2009
Sześć goli w sześciu spotkaniach sparingowych zdobył Adrian Paluchowski. W środowym pojedynku z węgierską drużną Zalaegerszegi dwukrotnie trafiał do siatki rywala. Legia wygrała piąty sparing z rzędu. Kolejne spotkanie warszawianie rozegrają w piątek z Widzewem Łódź. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: Fotoreportaż ze sparingu - 40 zdjęć turi
Perejro krzyczy "Iiii" i strzela
8 lip 2009
Przed sparingiem z Zalaegerszegi wyjątkowo darowano legionistom mozolne ćwiczenia ze sztangami. Ciężary podnosili nieliczni - ci, którzy wystąpili w meczu z Varteksem. Dzisiejsze zajęcia odbywały się w ulewnym deszczu. Na początku legioniści musieli pokonywać kolejne zadania na rozstawionych po całym boisku stacjach. Były biegi przez szczebelki drabinek i skoki przez plastykowe okręgi, różnego rodzaju slalomy, a także ćwiczenia na "smyczach", czyli gumach. Fotoreportaż z treningu - 35 zdjęć turi
Mucha dał swojej drużynie zwycięstwo
7 lip 2009
Piłkarze, którzy grali z Varteksem, dostali wolne popołudnie. Reszta wraz ze sztabem szkoleniowym wyruszyła na trening do Jennersdorfu. Osobno trenował tylko Jakub Kosecki, którego jeszcze boli kolano. Niestety, do kontuzjowanych dołączył Kamil Majkowski, który w meczu z Varteksem skręcił kostkę. "Wygląda na to, że mogę do końca grupowania siedzieć w pokoju" - mówił wieczorem smutny "Maja". Fotoreportaż z treningu - 28 zdjęć turi
Giza robił przewrotkę za przewrotką
7 lip 2009
Poranny trening był bardzo podobny do tego, jaki trenerzy zaserwowali legionistom po meczu z Kubaniem. Grupa meczowa miała rozbieganie, ci którzy nie grali dostali solidną dawkę szybkich biegów. Do zajęć wrócił Bartłomiej Grzelak, który miał przerwę ze względu na ból kolana. "Grzelu" truchtał wokół boiska bocznego, ale widać było, że noga wciąż mu dokucza. Po kilku kółkach nasz napastnik skonsultował się więc z doktorem Stanisławem Machowskim i po chwili zaczął się po prostu rozciągać. Doskonale widoczna pooperacyjna blizna przypomina o tym, że Bartek przeszedł niedawno poważny zabieg. Wygląda na to, że do treningów powinien być wprowadzany dużo wolniej. Fotoreportaż z treningu - 42 zdjęcia turi
AD · aktualnosci-inline-1
Rybulka, królu złoty!
4 lip 2009
Po sparingu legioniści wrócili do treningowego kieratu. Grupa, która grała w meczu z Kubaniem, miała rozbieganie. Pozostali piłkarze - zajęcia wyrównawcze. Podczas gdy "meczowcy" spokojnie biegali każdy na własnym tętnie, druga grupa przeżywała prawdziwe katorgi pod okiem Ryszarda Szula. Były to długie i intensywne biegi - 24 serie po 100 metrów z przyspieszeniami. Nie wszyscy mieli tyle siły, by dokładnie wykonać polecenia Szula. Trener-fizjolog musiał więc niektórych pouczać. "Rybulka, królu złoty, nie tak! Biegamy do końca na maksa. Nie może być tak, że linię mety mijasz człapiąc" - instruował Maćka Rybusa. Fotoreportaż z treningu - 52 zdjęcia turi
Ekwueme zaporą nie do przejścia
3 lip 2009
Poranne zajęcia legionistów przebiegły w formie typowego treningu. Po kilkunastominutowej rozgrzewce pod okiem Ryszarda Szula, Pance Kumbev, Jakub Kosecki, Jakub Wawrzyniak i Kamil Majkowski ćwiczyli z piłkami wraz z Lucjanem Brychczym na drugiej płycie boiska. Ich nie zobaczymy w dzisiejszym spotkaniu z FK Kubań. Strzały wymienionej czwórki bronił Kostiantyn Machnowskij. Fotoreportaż z treningu - 37 zdjęć turi
Ćwiczą w polach kukurydzy, z nieba leje się żar
2 lip 2009
Zgrupowanie Legii można uznać za otwarte. Piłkarze Jana Urbana mają za sobą pierwszy trening na obiekcie USV Jennersdorf. Tym razem deszczu nie było - z nieba lał się za to wielki żar. Legioniści zaczęli oczywiście od krótkiej rozgrzewki biegowej. Później rekonwalescenci i reprezentanci biegali pod okiem (i zegarkiem) Ryszarda Szula, a na doskonalenie techniki główną grupę zabrał Jacek Magiera. Podania, żonglerka - same przyjemne, typowo piłkarskie zabawy. Fotoreportaż z treningu - 66 zdjęć turi
Reportaż z Wrocławia
23 maj 2009
Do przerwy legioniści prowadzili we Wrocławiu 1-0 po golu Rzeźniczaka. W drugiej połowie wyrównał Marek Gancarczyk. Niestety Legia nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę, a w Gdańsku Lechia przegrała z Wisłą 2-4 i Legia już na pewno nie będzie mistrzem Polski w tym sezonie... Jedynym plusem jest to, że spotkanie we Wrocławiu obejrzało 1220 kibiców Legii dopingując przez całe 90 minut. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: Fotoreportaż z meczu - 84 zdjęcia Mishki
Reportaż z Łazienkowskiej
16 maj 2009
Legioniści wreszcie wywalczyli trzy punkty i wciąż mają szanse na wywalczenie mistrzostwa Polski. Po dwóch trafieniach Adriana Paluchowskiego i jednym Piotra Gizy pokonali Polonię Bytom 3-1. Honorowe trafienie dla gości padło tuż przed przerwą, a autorem gola był Michał Zieliński. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: Fotoreportaż z meczu - 80 zdjęć Mishki
Reportaż z Chorzowa
7 maj 2009
Legia nie obroni Pucharu Polski. W półfinale dwukrotnie uległa Ruchowi Chorzów 0-1. Spotkanie w Chorzowie obejrzało 155 kibiców Legii, ale zupełnie nie miało powodów do radości. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu: Fotoreportaż z meczu - 77 zdjęć Mishki Fotoreportaż z meczu - 56 zdjęć Hagiego
Reportaż z Gliwic
18 kwi 2009
Około 400 kibiców Legii wspierało drużynę podczas wyjazdowego meczu w Gliwicach. Fani dopingowali zza stadionu, a piłkarze odwdzięczyli się jedną bramką, którą zdobył w 65. minucie Takesure Chinyama i zainkasowali trzy punkty. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: Fotoreportaż z meczu - 51 zdjęć Piotra Galasa Fotoreportaż z meczu - 90 zdjęć Mishki
Piłkarze Legii malowali pisanki
10 kwi 2009
Kilkunastu piłkarzy Legii oraz trenerzy Jacek Magiera i Kibu po porannym treningu podjęli się nietypowego zadania. Malowali pisanki, które w sobotę trafią na licytację. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Legioniści opowiadali również o tym, jak spędzają święta. Nie może dziwić, że największe zainteresowanie dziennikarzy wzbudzali obcokrajowcy. Hiszpanie Descarga, Tito i Astiz po raz pierwszy w życiu spotkali się z tradycją malowania jajek. "Zdecydowanie nie mam talentu plastycznego" - śmiał się Astiz, wskazując na swoją niezbyt efektowną pisankę. Fotoreportaż z malowania pisanek - 29 zdjęć Mishki
Ostatni trening przed meczem
10 kwi 2009
Choć święta coraz bliżej, piłkarze Legii zamiast o dzieleniu się jajkiem, muszą myśleć o jutrzejszym meczu z Cracovią Kraków. Podczas piątkowego treningu nie było więc mowy o żurku i świątecznych mazurkach. W zajęciach nie wziął udziału Inaki Descarga, który nabawił się urazu i jutro nie usiądzie nawet na ławce rezerwowych. Trenowali za to Sebastian Szałachowski, Tito, Marcin Komorowski i Martins Ekwueme. Jednak ich także nie zobaczymy na murawie. Fotoreportaż z treningu - 25 zdjęć Tomka Janusa
Reportaż z Sanoka
9 kwi 2009
Legia po raz drugi nie potrafiła wygrać w Sanoku z drużyną grającą kilka klas niżej, ale awansowała do półfinału Pucharu Polski. Na południu Polski padł rezultat remisowy. Gospodarze prowadzili od 47. minuty po golu Kosiby, ale w 64. minucie wyrównał Piotr Rocki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu: Fotoreportaż z meczu - 100 zdjęć Mishki
Reportaż z Gdyni
5 kwi 2009
Po dobrej pierwszej połowie i słabej drugiej... legionistom udało się wywieźć trzy punkty z ciężkiego terenu w Gdyni. Jedyna bramka spotkania padła w 45 minucie - piłkę głową nad Witkowskim do siatki skierował Takesure Chinyama. W drugiej części gry to gospodarze zdecydowanie przeważali, raz legionistów uratowała poprzeczka. Mieliśmy szczęście, czyli to czego brakowało w ostatnich spotkaniach. Legia wygrała pierwszy wyjazdowy mecz w tym roku. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: Fotoreportaż z meczu - 55 zdjęć Mishki Fotoreportaż z meczu - 43 zdjęcia Piotra Galasa
Kibicowski
Jesień 2008 - zdjęcia piłkarzy i kobiet
18 lut 2009
Serwis LegiaLive! zaprasza do obejrzenia kolejnych zdjęciowych podsumowań rundy jesiennej. Duże zainteresowanie kibicowskim fotopodsumowaniem zmotywowało nas to stworzenia dwóch kolejnych, na których znajdziecie zdjęcia meczowe i kobiety na trybunach. Wszystkie panie, które prześlą do nas dowody "namierzenia" przez naszych reporterów otrzymają wyjątkowe legijne skrzynki e-mailowe w domenie @legionistka.com! Zapraszamy do podsumowań: Fotopodsumowanie - piłkarze Fotopodsumowanie - kobiety na trybunach
‹
1
…
44
45
46
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl