Legionisci.com
LEGIONISCI.COM
Oficjalnie

Kacper Urbański odszedł z Legii. Zagra w Górniku

sobota, 27 czerwca 2026 14:56
Kacper Urbański odszedł z Legii. Zagra w Górniku
Kacper Urbański | fot. Woytek / Legionisci.com
Legionisci.com
RedakcjaLegionisci.com
10

Kacper Urbański odszedł z Legii Warszawa. Środkowy pomocnik rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron. 

21-latek spędził w stołecznym klubie niecały rok i na pewno nie zaliczy tego czasu do udanych. Urbański nie znalazł uznania w oczach obecnego szkoleniowca i w klubie uznano, że nie ma sensu kontynuować współpracy z tym graczem, choć wielu kibiców upatrywało w nim nadziei na lepszą przyszłość. Po Urbańskiego szybko ustawiła się kolejka chętnych, ale ostatecznie ma trafić do Górnika Zabrze.

 

Kacper Urbański wystąpił w barwach Legii w 28 meczach, zdobył w nich jedną bramkę i zanotował dwie asysty.

Szczegółowe statystyki Kacpra Urbańskiego w Legii


Podaj ten news dalej:
Komentarze (10)
Zdobywaj rangiWłasny awatar i profilZarezerwuj swój nick
lub komentuj jako gość