Kacper Urbański odszedł z Legii Warszawa. Środkowy pomocnik rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron.
Oficjalnie
Kacper Urbański odszedł z Legii. Zagra w Górniku
sobota, 27 czerwca 2026 14:56
RedakcjaLegionisci.com
21-latek spędził w stołecznym klubie niecały rok i na pewno nie zaliczy tego czasu do udanych. Urbański nie znalazł uznania w oczach obecnego szkoleniowca i w klubie uznano, że nie ma sensu kontynuować współpracy z tym graczem, choć wielu kibiców upatrywało w nim nadziei na lepszą przyszłość. Po Urbańskiego szybko ustawiła się kolejka chętnych, ale ostatecznie ma trafić do Górnika Zabrze.
Kacper Urbański wystąpił w barwach Legii w 28 meczach, zdobył w nich jedną bramkę i zanotował dwie asysty.
Szczegółowe statystyki Kacpra Urbańskiego w Legii
Komentarze (10)
