REKLAMA

Klub Kibica - podejście drugie

Woytek, źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

Rok temu klub zwrócił się z apelem do kibiców, którzy chcieliby wziąć aktywny udział w organizowaniu dopingu na stadionie Legii. Była to próba stworzenia Klubu Kibica (pisaliśmy o tym tutaj), jednak nic z tego nie wyszło. Słuch o tym projekcie zaginął, a osoba, która temat miała prowadzić już w klubie nie pracuje. W dniu dzisiejszym klub podjął próbę reaktywowania owej inicjatywy i zamieścił komunikat o następującej treści:
"KP Legia Warszawa pragnie poinformować o gotowości pomocy przy przygotowywaniu i organizacji opraw meczowych. Wszystkich zainteresowanych kibiców prosimy o zgłaszanie się pod adresem mailowym oprawy@legia.pl. Aby pomóc w ich przygotowywaniu, wygospodarowane zostanie specjalne pomieszczenie na terenie stadionu, w którym mogą być przechowywane flagi, sektorówki czy inne elementy opraw. Klub gotowy jest także do pomocy na innych, niezbędnych płaszczyznach oraz zawarcia, również pisemnego, porozumienia w tej sprawie."

Co się zmieniło przez ostatnie 11 miesięcy? Opraw w Warszawie nie odnotowaliśmy. Natomiast zmienił się adres mailowy, na który można przesyłać swoje zgłoszenia. A, i można do tego jeszcze dodać: zmęczenie, zniechęcenie i zwątpienie większości kibiców w to, że na Łazienkowską faktycznie może powrócić dawna atmosfera.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.