Wypożyczeni: Gole Majkowskiego i Jędrzejczyka

Wypożyczeni z Legii zawodnicy całkiem nieźle spisywali się w miniony weekend. Gol Artura Jędrzejczyka zapewnił Dolcanowi jeden punkt w meczu ze Stilonem, a Kamil Majkowski pomógł Wiśle Płock odnieść zwycięstwo. Ponad godzinny występ w barwach Odry zaliczył Maciej Korzym. Ponownie poza kadrą meczową FC Sion znalazł się Kamil Grosicki. Cały czas na debiut w barwach Znicza czeka Wojciech Wocial.
Frączczak Adam (Dolcan Ząbki) - 29 minut w zremisowanym 1-1 meczu ze Stilonem
Gostomski Maciej (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w meczu z Elaną, 1 gol puszczony
Grosicki Kamil (FC Sion) - poza kadrą meczową na mecz z AC Bellinzona
Jędrzejczyk Artur (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu ze Stilonem i gol w 88. minucie
Korzym Maciej (Odra Wodzisław) - 63 minuty w zremisowanym 0-0 meczu z ŁKS-em
Majkowski Kamil (Wisła Płock) - 73 minuty w wygranym 3-1 meczu z GKS Katowice i gol w 67. minucie
Paluchowski Adrian (Znicz Pruszków) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Kmitą Zabierzów
Trochim Wojciech (Dolcan Ząbki) - 73 minuty w zremisowanym 1-1 meczu ze Stilonem. Ukarany żółtą kartką.