REKLAMA

Trener Dolcanu liczy na wsparcie fanów Legii

Bodziach, źródło: Życie Warszawy / własne - Wiadomość archiwalna

Dziś o godzinie 16 w Nowym Dworze Mazowieckim odbędzie się spotkanie Dolcanu Ząbki z Widzewem Łódź. Do podwarszawskiej miejscowości przyjedzie około tysiąca fanów RTS-u. Tymczasem szkoleniowiec gospodarzy liczy, że Dolcan wspomogą dopingiem kibice Legii. W przeciwnym wypadku, drużyna z Ząbek rozgrywając spotkanie w roli gospodarza będzie się czuła, jakby grała na wyjeździe. "Dobrze, że przyjedzie więcej kibiców gości. Przynajmniej na stadion przyjdzie trochę ludzi. Dotychczas na naszych meczach było około 200 – 300 osób.
Mam nadzieję, że miejscowi fani oraz sympatycy Legii wspomogą nas dopingiem" – mówi trener Dolcanu Marcin Sasal.

Dla kibiców Legii będzie to również szansa by obejrzeć na żywo wypożyczonych do Ząbek legionistów. - Ze składu wypadł nam Artur Jędrzejczyk. Ma problemy z kolanem i dopiero w poniedziałek, po szczegółowych badaniach, będzie wiadomo, jak poważny jest ten uraz – mówi Sasal. Tak więc fani Legii będą mogli obejrzeć w składzie Dolcanu Adama Frączczaka i Wojtka Trochima.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.