Wypożyczeni: Porażki legionistów

Fumen - Wiadomość archiwalna

Po sobotnich występach wypożyczeni legioniści nie mieli dobrych nastrojów. Jedynie Kamil Majkowski mógł się cieszyć z wygranej. Pozostali musieli uznać wyższość rywali. Najbardziej upokorzony został Maciej Korzym, którego Odra Wodzisław została rozbita przez Śląsk Wrocław. Legijny towar eksportowy w postaci Błażej Augustyna i Kamila Grosickiego nie zaprezentował swoich możliwości. Rimini Calcio nie rozgrywało spotkania w ten weekend. Natomiast "Grosik" szykuje się do powrotu do Polski.

Augustyn Błażej (Rimini Calcio) – Rimini nie grało w ten weekend
Frączczak Adam (Dolcan Ząbki) – 73 minuty w przegranym 1-3 meczu z Widzewem Łódź
Gostomski Maciej (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Chemikiem Police
Grosicki Kamil (FC Sion) – powrót do Polski
Jędrzejczyk Artur (Dolcan Ząbki) – z powodu kontuzji nie zagrał w przegranym 1-3 meczu z Widzewem Łódź
Korzym Maciej (Odra Wodzisław) – 45 minut w przegranym 0-4 meczu ze Śląskiem Wrocław
Majkowski Kamil (Wisła Płock) – 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Kmitą Zabierzów
Paluchowski Adrian (Znicz Pruszków) – 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Odrą Opole. Ukarany żółtą kartką
Trochim Wojciech (Dolcan Ząbki) - 75 minut w przegranym 1-3 meczu z Widzewem Łódź
Wocial Wojciech (Znicz Pruszków) – od 63 minuty w przegranym 0-1 meczu z Odrą Opole